New Posts New Posts RSS Feed - Trajanje treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trajanje treninga

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2010 at 14:34
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Trening-m asa.aspx
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
amater88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amater88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2010 at 17:02
ovo moje nije loše....imam dosta vremena za odmor, a nije ni malo za vježbanje

trening traje: š5 min zagrijavanja, š sat trening i 5 min istezanja

š. dan  LEĐA  I RAMENA + stomak

2. dan ODMOR

3. dan NOGE, PODLAKTICE I VRAT + stomak

4. dan ODMOR

5. dan GRUDI I RUKE + stomak

6.,7. dan ODMOR - vikend

a ovo + stomak ti je š serija trbušnjaka, dizanja nogu viseci i ležeci ili kontrakcija do otkaza tijekom vježbanja......(trbušnjaci budu još jednu dodatnu seriju na zagrijavanju)


Edited by amater88
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2010 at 19:12
@ amater88

Pocetnik u teretani nema potrebe da radi posebno podlaktice i vrat, neka se bazira na osnovnim, složenim pokretima. Znaš kako se kaže, da bi postao velik, prvo moraš postat jak
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2010 at 22:44
 što se tice trajanja treninga, ovog ljeta i nadalje kolko vidim, nikad nije ispod sat i pol, i sve se više približavam dvosatnom treningu u gymu  pauze tek tolko da dođem do zraka i u normalu, stavim tegove, promijenim vježbu itd
Back to Top
amater88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amater88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2010 at 12:42
pa znam to soner_9393...al mislim da Dianna nije pocetnica pa sam joj dao primjer svojeg vježbanja...ona je ovo zadnje pitala

a svi koji se upišu na fitness u mojoj teretani izvode full body trening prvih 6 treninga....lagane težine i jednostavne vježbe tako da se pripreme za vježbanje

vježba za vrat bude sam jedna: dizanje ploce ležeci za vrat, a za podlaktice isto jedna po koloni: dvorucni uteg za podlakticu ili okreti sa bucicama (i to sam kad imam trening za noge)


Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2010 at 14:50
tako je ,nisam pocetnik, vec sam imala sad pauzu oko 2 mjeseca skoro, pa planiram opet pocet ali drugacije i raditi...

šta bi ja sad trebala na pocetku, jel trebam prvo 6 treninga da sve prođem ili mogu odma 2-3 trening zapoceti jace??
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2010 at 17:37
Originally posted by dianna dianna wrote:

tako je ,nisam pocetnik, vec sam imala sad pauzu oko 2 mjeseca skoro, pa planiram opet pocet ali drugacije i raditi...

šta bi ja sad trebala na pocetku, jel trebam prvo 6 treninga da sve prođem ili mogu odma 2-3 trening zapoceti jace??


Pocni lagano i pojacavaj tempo tokom vremena

2 mjeseca bez treninga, uff bit ce jakih upala sad
Rijeąeno na PM.
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2010 at 09:03
oooo znam , znam :) jedva cekam..obožavam taj osjecaj kad se jedva dovucem do kuce
Back to Top
amater88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amater88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2010 at 13:36
najgore je kad pauziraš.....neznaš dal da ideš sve ponovo ispocetka (skoro kao prvog dana kad pocneš sa BB) ili da vježbaš ko i prije.....još ako su tu kolege koji nisu znali da si pauziro/la pa kad radiš neš sa malim težinama vicu: Pih, kolko dugo ideš a neš si mi slab!
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2010 at 13:48
pa da, ja bi sad najradije pocela tamo di sam i stala prije 2 mjeseca, ali znam da ne ide tako nažalost..

odradit cu prvo sve redom laganini, malo mi je puno 6 treninga tako, znam da necu izdržati, pa cu samo 3 treninga za zagrijavanje uzet i onda startam...

samo još kad bi znala si neki program složiti uff
Back to Top
amater88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amater88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2010 at 14:49
meni je moj fit trener dao program..odnosno prodao .....
a i da ne prodaje programe vježbanja ja sam radoznala osoba i osoba koja se ne srami neš pitat tako da bi ga zamolio da mi sastavi program.....
kolko sam ga ja puta za neš ispitivao: kako ovo, kako ono, šta ako ovo, šta ako ono...
ne zanimaju me drugi ak ce govorit: Vidi onog što je dosadan
Za onaj novac koji ga placam zaslužujem savjete

Zato idi i savjetuj se sa trenerom


 
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2010 at 14:59
tako i trebaš :) samo što u mojoj teretani nema trenera nažalost, nemam koga pitati, zato tu tražim pomoc
Back to Top
amater88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amater88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2010 at 16:46
ne razumijem kako to da nema trenera...jel misliš da nema pojma, da je otvorio fitness sam da zaradi ili?

pa svejedno ti možeš otic u drugu teretanu i pitat tamošnje trenere da li prodaju programe za vježbanje i ako prodaju možeš ih kupit...

to ti je isto ko da uzimaš suplemente kod njih...
kolko je ljudi koji ne idu na fitness gdje ja treniram, al dođu po savjet ili u "kupovinu"..............

evo i poslovica, (izmislio sam)
AKO DOMAcIN NEMA, SUSJED IMA!
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2010 at 19:00
nema trenera jednostavno, a u mom mjestu imaju samo 2 teretane, ova je ogromna u koju idem i imaju sve moguce sprave, samo što nemaju trenera uopce, taj koji drži teretanu zna o vježbama jer ga ovi što bildaju uce ali nije strucan

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2010 at 20:02
A zašto jednostavno ne upišete u google: split training, fullbody training, upper/lower... ima jedno š0 milijuna programa na internetu, koji su naravno besplatni a isti su kao i oni koje vam složi trener za xyz novaca.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2010 at 18:26
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

A zašto jednostavno ne upišete u google: split training, fullbody training, upper/lower... ima jedno š0 milijuna programa na internetu, koji su naravno besplatni a isti su kao i oni koje vam složi trener za xyz novaca.


nije ista stvar, jer inace nebi bilo potrebe za trenerima
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.