New Posts New Posts RSS Feed - Tražim savjete za prehranu i kucne treninge
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tražim savjete za prehranu i kucne treninge

 Post Reply Post Reply
Author
BeLa259 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BeLa259 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Tražim savjete za prehranu i kucne treninge
    Posted: 22 Kolovoz 2013 at 17:48
Pozz svima!
Imam 20 g. i studiram u Italiji, kad imam vremena vratim se u HR za odmore (ne mogu bez moe domovine :) )... 12 godina sam se bavila sportom, te kad je došla matura ostavila sam sve, a i sad ništa od težeg fizickog napora ne radim jer ne nadjem vremena za teretanu a obroci mi nisu bili redoviti jer sam na faksu po 8h 4 dana na tjedan!
Nedavno sam pocela sa zdravijom i redovnom prehranom i neke kucne vježbice ali nikako ne mogu pogoditi odnosno uskladiti prehranu sa kucnim vježbama (ponekad sam unijela 1500 kal na dan ali vježbe su bile malo jace te sam stalno bila gladna)... Citala sam puno sajtova sa prehranama i vježbama, ali se još gubim puno u tim sugestijama xD....

Hvala unaprijed za dijeljenje vaših osobnih iskustava
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 11:36
pozdrav i dobro nam došla
za pocetak ti je pametno izracunati se BMR i TDEE
kada dobije TDEE od toga oduzmeš 10-30% kcal i složiš si jelovnik prema tom broju kalorija
Što se tice vježbanja doma možeš pogledati ovu stranicu gdje ima puno treninga za kucnu upotrebu.
Link je na trening program 4 tjedna traje za pocetnike
http://fitnessangels.net/hr/zapocnite.php
A ima još jako puno trening rutina na tome, vidjeti ceš
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.