New Posts New Posts RSS Feed - Tražim besplatnog osobnog trenera
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tražim besplatnog osobnog trenera

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2012 at 23:06
Originally posted by ariaa ariaa wrote:

ma krenula sam ja sama sto puta vec... znam da mi treba netko tko ce me stisnuti, red rad i disciplina...  

...u ovom segmentu ceš si sama morati pomoci jer moraš psihicki biti jaka i ustrajna. Ako nemaš cvrst karakter,odlucnost, viziju i želju da ostvariš te ciljeve, odustati ceš po 101-vi puta. 


Timeless like a broken watch
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2012 at 09:38
ariaa, biš tako upala u neki gym i tražila nekoga sa dobrom voljom da te vodi besplatno? Tongue Ili ti to nebi ni palo na pamet jer bi te izbacili naglavacke LOL

Ovdje je kao lakše jer mi nismo treneri for real, ha Wink Gledaj...ja sam jako dugo radila na taj nacin, nije mi padalo na pamet naplacivat vodjenje jer sam stvarno guštala u tome i imala sam puno slobodnog vremena za to. Ali onda kad mi je inbox postao krcat, a meni glava ko kupus jer sam se cijeli dan bavila drugima, a jedva sobom i to polupraznog racuna, pocela sam se pitat: "damn, di ovo ide, ovako nitko ne radi". I ja sam masu vremena uložila u ucenje. I ja sam masu tog vremena namijenjenog daljnjem ucenju poklonila drugima, sve u najboljoj namjeri da pomognem. I nije mi bilo teško, dapace - ali negdje se morao napraviti rez jer je ljudi bilo sve više, i postajalo je nemoguce kvalitetno raditi sa svakime.

Da si u ovome kao svi mi ovdje znala biš što zahtijeva pravo savjetovanje. To nije samo "jedi ovo, nemoj ono, radi ovo, nemoj ono" To je svakodnevno komuniciranje, nadziranje i pracenje rezultata, mozganje što i kako dalje, nalaženje najboljih kombinacija. Misliš da je to lako? A uz to trenirat i sebe, i još par dragih ljudi oko sebe, odgulit 8h radnog vremena, i dalje se usavršavat oko svega ovoga?

Ne znam cime se baviš, odnosno što ti je struka ali cisto sumnjam da biš svoj posao radila besplatno, ma koliko ga god voliš. I ja volim biti ovdje i raditi s ljudima ali isto tako cijenim sebe, svoj trud uložen u stjecanje znanja i svoje slobodno vrijeme.

Ovdje ima dosta informacija za krenut sam, a i mi smo tu za sve korekcije i savjete. To je najmanji problem, kad nas je više lakše nam je uskakat jedno drugom, to i je cilj foruma. A što se motivacije, reda, rada i discipline tice - ako ih ti nemaš i ne možeš ih sama stvoriti, nece ti nitko pomoci u tome. Jer i ovdje ima na tonu motivacije, a sve ostalo je na tebi i na tome kako ceš si posložit kotacice u glavi.

Ako su svi ovdje uspjeli pohvat najosnovnije i sami sebe motivirat uz našu pomoc, možeš i ti, a ako ne problem je u tebi, ne u nama Wink


Edited by Gym_girl - 08 Lipanj 2012 at 09:40
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2012 at 12:29
Gymka može sažetak ovog tvog posta Big smile
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2012 at 12:36
LOL

Može, evo: Ništa za džabe, ali savjet tu i tamo smo uvijek voljni dat Big smile

Jbg, moram objasnit curi kako spada LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ariaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ariaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2012 at 12:46
hehe.. Hvala Gym_girl... ne mislim da je u ikome problem... meni je velika motivacija citati postove ovdje i vidjeti da ima ljudi kojima je stalo pružiti podršku, biti tu kad nešto zapne... za sad citam... i nadam se uskoro objaviti i neke svoje rezultate... Smile
Back to Top
Zyzz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zyzz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2012 at 00:59
Hmm ja bih vrlo rado pomogao svakome, medjutim teretana u kojoj ja radim snagu se zatvara preko ljeta i to je trenutno jedina teretana u kojoj imam aktualnu clanarinu. Ako je netko uistinu zainteresiran možemo nešto smisliti makar mogu i pomoci preko poruka itd, na sva pitanja vezana uz prehranu i vježbe vam mogu pomoci.
"What do you imagine?"
He replied, "What do you?"
I told him to run faster, I like to imagine that i am being chased by wolf.
He smiles and says, "In my mind, I am one that is chasing the wolf."
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2012 at 08:52
rekao je smrad Cacic - ako je besplatno, znaci da nije dobro :D
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2012 at 09:31
Haha...pa nije za djaba...viš da coek curi nudi pomoc.... možda samo želi da su sve žene oko njega lijepe i fit... i eto mu place :D
Back to Top
Zyzz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zyzz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2012 at 02:39
haha :). Pa gle, obostrana je korist. Ako cu jednog dana i ozbiljnije se baviti fitnessom, ovo ce mi doci kao dobro iskustvo. Recimo da mi je ovo jedna vrsta prakse. Vec sam par puta pomagao frendicama sa snagom i ono, nije loše ispalo, a meni je u interesu da što više iskustva steknem i skužio sam da pol vježbi koje su meni lagane i super (i uistinu nisu tako teške) za cure baš ne vrijede xD
"What do you imagine?"
He replied, "What do you?"
I told him to run faster, I like to imagine that i am being chased by wolf.
He smiles and says, "In my mind, I am one that is chasing the wolf."
Back to Top
cynical View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cynical Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2012 at 15:46
Može mi netko rec koliko se krece cijena osobnog trenera?


Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2012 at 01:05
Originally posted by ariaa ariaa wrote:

hehe.. Hvala Gym_girl... ne mislim da je u ikome problem... meni je velika motivacija citati postove ovdje i vidjeti da ima ljudi kojima je stalo pružiti podršku, biti tu kad nešto zapne... za sad citam... i nadam se uskoro objaviti i neke svoje rezultate... Smile

Ovaj tvoj topic je isto kao da tražiš profesionalnog kuhara da ti dolazi kuci besplatno kuhati, jer mu je to sigurno strast, pa ono zašto ne ;)
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.