New Posts New Posts RSS Feed - totalni pocetak...pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

totalni pocetak...pomoc

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
goran145 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Studeni 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote goran145 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2007 at 00:25
tako i ja mislim...evo nabavio sam si od frenda bucice,svaka ima 4kg.
sad gledam na youtube filmice nekih vjezbi i tak...to cu navecer a ujutro 60min cardio
prehranu kako smo rekli,pa cemo vidjeti rezultate,slikam se opet za tocno mjesec dana,i tako svaki mjesec pa cemo gledati  kako se to razvija.
pa cete mi prijedloge davati ,kako da onda mjenjam prehranu i vjezbanje i kako sta.
za sada puno hvala na svemu...pozz
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2007 at 00:31
Nema problema.

Ocekujemo nekakve rezultate.
Back to Top
zvir987 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Prosinac 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zvir987 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2007 at 13:43

 š75 cm, 85 kg sa š9 godina ti ne znaci da si neka MRCINa kako si ti napisao. To je otprilike prosjecan maladic(iako manje kila nebi skodilo) zeliss li od sebe napravit Mrcinu, najbolje ti je da se uhvatis trcanja u prirodi( nikakvi orbitrek i nikakve trake za trcanje to je sve nula), nakon sta dodes do odredjen kondicije baci se na trening za podizanje misicne mase. Kada postignes dovoljnu misicnu masu prelazis na trening snage koja toj masi daje nekakvu funkciju. I ako si od volje na kraju se lijepo iskleses treningom definicje i to ti je to.

Kasnije ti ostaje ono najlakse samo to odrzavati.

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.