New Posts New Posts RSS Feed - Totalna zbunjola
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Totalna zbunjola

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
zaratinka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zaratinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Totalna zbunjola
    Posted: 14 Ožujak 2011 at 20:47
Ovako stvari stoje:
procitala sam sve (gotovo sve) na ovoj stranici što se tice prehrane i taman kad mislim da sam skužila bar dio o cemu se piše naiđem na nešto drugo što me totalno zbuni.
Naime,piše da UH treba jesti ugl. nakon treninga te da se UH ogranice na jutro,da se proteini jedu u svakom obroku a isto tako i povrce(znaci li to da se na povrce ne gleda isto kao i na voce?Ipak u sebi sadrži više UH nego proteina)
Voce se ubraja u UH pa se jedu do rucka.
Skužajte što sam svašta nadrobila ali takva je zbrka u mojoj glavi;sporo kopcam!
A da ne govorim o brojanju kalorija-kvantna fizika,više se i ne trudim.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2011 at 21:07
Povrce slobodno jedi u svakom obroku, voce izbjegavaš navecer i popodne zbog fruktoze 
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2011 at 21:08
  Obicno korijenasto povrce ima nešto Uh i velke kolicine istog mozda i nija najbolje za navecer, tipa natrpat se ciklom i mrkvom prije spavanja, ali natrpat.........., kaj se tice svog zelenog povrca, salate, tikvice, keclj, zelje, blitva, špinat, krastavci, brokula, karfiol, i popis je dugacak, mislim i paprika, ma sve u biti manje-više to nemaš kaj racunat niti u najrigoroznijim dijetama, zanemariva kolicina uh i ti uh su pretežno vlakana što je super....ma povrce jedi što više,
Back to Top
zaratinka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zaratinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2011 at 21:09
Aha!!!Upalila mi se lampica! Hvala puno!
Back to Top
zaratinka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zaratinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 17:07
Evo još jedno pitanje koje ste culi vjerojatno po milijunti put:Proteini-tocnije Whey...ima ih puno(cak i na vašem web shopu).Mene zanima mogu li njime zamjeniti veceru jer posni (citaj:nikakvi) sir ne dolazi u obzir. Koliko sam skužila treba ga piti poslije ili cak tjekom treninga ali s dodatkom dekstroze,sa vodom. Znaci ako bih njime mogla zamjeniti veceru trebala bih ga raditi bez deks.?? Ili?
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 19:01

Originally posted by zaratinka zaratinka wrote:

Evo još jedno pitanje koje ste culi vjerojatno po milijunti put:Proteini-tocnije Whey...ima ih puno(cak i na vašem web shopu).Mene zanima mogu li njime zamjeniti veceru jer posni (citaj:nikakvi) sir ne dolazi u obzir. Koliko sam skužila treba ga piti poslije ili cak tjekom treninga ali s dodatkom dekstroze,sa vodom. Znaci ako bih njime mogla zamjeniti veceru trebala bih ga raditi bez deks.?? Ili?
 ako bi ga uzela kao zamjenski obrok (nazovimo ga tako) umjesto vecere onda svakako mora biti bez dekstroze.. samo bi trebao bit u jogurtu. Nek me isprave ovi koji znaju vise..

zasto posni ne dolazi u obzir?

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 19:03

 zaboravih.. tko kaze da vecera mora bit posni? mogu bit i jaja.. nesto cijelih, nesto bjelanjci.. moze biti tuna u salamuri i rajcice ili neko drugo povrce.. moze biti kikiriki i neko povrce (meni najvise pase mrkva al ne uzimaj me za primjer)...

ima n varijanti.

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 19:12
Veceraj normalno, i prije spavanja popiješ šejk, ali ne sa wheyom, vec s kazeinom.   

Edited by Pitbull
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 19:54
 sto bi se dogodilo da popije whey?
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
zaratinka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zaratinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 20:13
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by zaratinka zaratinka wrote:

Evo još jedno pitanje koje ste culi vjerojatno po milijunti put:Proteini-tocnije Whey...ima ih puno(cak i na vašem web shopu).Mene zanima mogu li njime zamjeniti veceru jer posni (citaj:nikakvi) sir ne dolazi u obzir. Koliko sam skužila treba ga piti poslije ili cak tjekom treninga ali s dodatkom dekstroze,sa vodom. Znaci ako bih njime mogla zamjeniti veceru trebala bih ga raditi bez deks.?? Ili?
 ako bi ga uzela kao zamjenski obrok (nazovimo ga tako) umjesto vecere onda svakako mora biti bez dekstroze.. samo bi trebao bit u jogurtu. Nek me isprave ovi koji znaju vise..


zasto posni ne dolazi u obzir?


Jednostavno mi se gade takvi mljackavi sirevi(nema veze dali je posni).Izgledaju mi onako,poluprobavljeni(sorry što vas gadim).Ni jogurt-vecinom mlijecni proizvodi.
Da bih ujutro pojela dorucak stavim u mlijeko malo nescafea samo da ubije okus a žitarice(Probavin) ne zamješam odmah nego dodajem žlicu po žlicu kako jedem samo da se ne raskvase. što da kažem nije meni lako s ovakvom glavom

Edited by zaratinka
Back to Top
zaratinka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zaratinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 20:14
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

 sto bi se dogodilo da popije whey?

Isto pitanje...
Back to Top
zaratinka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zaratinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 20:19
Za veceru sam pojela dosta zelene salate sa malo maslinovog ulja i octa.Neku(žensku)šaku šampinjona što je ostalo od rucka,i smutila kajganu od 2 cijela jaja(spremljeno na teflon tavi) ali pojela samo pola-nisam mogla više.Popila cca.pola litre vode i kapsulu omega-3.
Jeli to otprilike OK?
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 20:22
Originally posted by zaratinka zaratinka wrote:

Za veceru sam pojela dosta zelene salate sa malo maslinovog ulja i octa.Neku(žensku)šaku šampinjona što je ostalo od rucka,i smutila kajganu od 2 cijela jaja(spremljeno na teflon tavi) ali pojela samo pola-nisam mogla više.Popila cca.pola litre vode i kapsulu omega-3.
Jeli to otprilike OK?
 nije ti bila losa vecera al ako si prije toga imala neku rekreaciju.. pitbull ce ti sad odgovorit.. al mislim da toliko masti pred spavanje i nije pozeljno
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
zaratinka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zaratinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 20:30
Ajme meni nikako ja posložiti pravilno prehranu.Jutros sam odvježbala nekih 45 min kardia. Sutra je trening s utezima i HIIT od nekih š5min(Turbo Fire).
Sad idem sve iz pocetka,ponovno sam na prvoj stepenici. Totally out of shape!
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 20:38
Originally posted by zaratinka zaratinka wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

 sto bi se dogodilo da popije whey?

Isto pitanje...

Tijelo ce biti 7-8h bez hrane, i potrebni su "sporiji" proteini, dakle kazein.
Back to Top
zaratinka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zaratinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 20:40
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:


Originally posted by zaratinka zaratinka wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

 sto bi se dogodilo da popije whey?

Isto pitanje...
Tijelo ce biti 7-8h bez hrane, i potrebni su "sporiji" proteini, dakle kazein.

OK sad je jasno. Znaci navecer kazein!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.