New Posts New Posts RSS Feed - totalna pocetnica
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

totalna pocetnica

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
bibba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bibba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: totalna pocetnica
    Posted: 30 Kolovoz 2010 at 21:17

 Pozdrav svima!

Nžalost, zakasnila sam s izazovom od 90 dana a daleko mi da cekam novi. Nisam neki strucnjak u skidanju s neta, a i da znam ne bih znala otkud poceti.

Uglavnom, došla u 30-te, odjednom dobila nekih 6-7 kilica viška, ali doslovce ODJEDNOM, inace sam žgoljava po prirodi. Sad mi se svaki zalogaj lijepi, ne bavim se sportom, jer zapravo niti imam kad niti na kraju dana imam snage (radno mjesto: caffe-bar, pređem kilometre i kilometre u smjeni). Tipicno - zalijepilo se na trbuh i guzicu, da izvinete. Prehranu lagano sređivam - gricalice nikad nisam konzumirala, slatkiši su mi strast ali ih ne kupujem pa nema ni opasnosti. Masno ne jedem, sad prepolovljavam kolicinu obroka u nadi da ce upaliti

Sad bih neki sport, kucni, bez sprava jer nemam love, a kucni jer teretanu nemam u mjestu, a najbliža je ipak predaleko. A što da radim? Neki crobik ženski? Koliko? Da li da potpomognem nekim dodatcima prehrani (vidila sam neke tu na web-shopu) i kojima?

Hvala (ako ne na savjetima onda bar na citanju)

Back to Top
bibba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bibba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2010 at 13:19

 Dobila sam na poklon jedan program: "Yourself Fitness! - Maya", pokušat cu s njim, namjestila sam za pocetak 5 dana u tjednu po pola sata, kasnije cu produžiti minutažu kad uđem u štos.

Sad me samo zanima neki dobar dodatak prehrani da potpomogne trud.

Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2010 at 13:20
Mislim da ti za pocetak ne treba nikakav dodatak prehrani, nego pocni tijelo prilagođavati
na vježbe i fizicki napor.
Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving. ~ Albert Einstein
Back to Top
bibba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bibba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2010 at 14:07

A ja bih nešto da mi pomogne pržiti nast

Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2010 at 14:09
dobit ceš place-bo efekt ako odmah kreneš koristiti preparate, bar koliko ja mislim.


Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving. ~ Albert Einstein
Back to Top
bibba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bibba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2010 at 14:13
 Nemam pojma ni o cem, svi hvale taj neki L-carnitin, Tonalin i takve stvari. Iskreno, meni bi i jaca cedevita povecala izdržljivost. Bar dok ne dobijem neku kondiciju. Umrem nakon š0-ak minuta ove Maye, lako njoj skakati kad je ukopcana u struju
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2010 at 14:19
  ja znam par cura kojoj L-carrnitine od š000mg uopce nije nicemu pomogao
Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving. ~ Albert Einstein
Back to Top
bibba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bibba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2010 at 14:24
 Onda ništa, radije cu si kupiti neki gel sad kad dobijem upalu mišica. Nisam ni znala za neke od njih dok nisu poceli boljeti.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2010 at 14:42
Originally posted by bibba bibba wrote:

 Nemam pojma ni o cem, svi hvale taj neki L-carnitin, Tonalin i takve stvari. Iskreno, meni bi i jaca cedevita povecala izdržljivost. Bar dok ne dobijem neku kondiciju. Umrem nakon š0-ak minuta ove Maye, lako njoj skakati kad je ukopcana u struju


Coffein u tabletama,crna kava, zeleni caj, sve je to bolje od l-karnitina koji je placebo i ne služi nicem osim da ti stanji novcanik.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
bibba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bibba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2010 at 15:56
 Ma što bilo, samo da snage dade, još cu se poceti drogirati pod stare dane... Ubi me Maya, svako malo moram kliknuti da mi olakša, bojim se da ako još jednom kliknem sjest ce na pod i piti caj samnom... Nakon desetak minuta umrem, imam osjecaj da ce me srce izdati
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2010 at 17:32
Originally posted by bibba bibba wrote:

 Ma što bilo, samo da snage dade, još cu se poceti drogirati pod stare dane... Ubi me Maya, svako malo moram kliknuti da mi olakša, bojim se da ako još jednom kliknem sjest ce na pod i piti caj samnom... Nakon desetak minuta umrem, imam osjecaj da ce me srce izdati


tocno znam kako ti je ali napredak je vidljiv dnevno. samo naprijed!
Back to Top
bibba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bibba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2010 at 20:04
Valja li cemu onaj Twinlab L-karnitin? Imam frendicu koja ima veliku bocu pa mi nudi da probam jer kao njoj je super, povecala je izdržljivost, brže otopila mast, ...
Back to Top
amater88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote amater88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2010 at 21:07
svakom je super, al kad se nakon pola godine, godine zapitaš kolko si potrošila na to zabolit ce te glava...osim ako ne postaneš "ovisna"...
i takvih ima koji bi ubili sam da imaju zalihe za ovaj mjesec

ne kažem da je loše nešto uzimat, nego da se to može sve zamijeniti necim ucinkovitijim, jeftinijim pa nekad i zdravijim

evo procitaj ovo pod temom FAT BURNERI
sam admin ih kritizira da ne rade
https://www.fitness.com.hr/forum/forum_posts.asp?TID=2733& ;PN=š
ako npr. to ne radi kako onda znati da nešto drugo nema ucinka

kao što vježbe može zamijeniti (pogotovo sprave) necim boljim, tako i ovo
sam se treba raspitat i citat savjete

pogotovo sad u doba recesije i sam pazim da uzimam neš jeftino, prirodno i zdravo............

TO JE SVE MOJE MIšLJENJE...SVAKO IMA DRUGAcIJE I ZATO POSTOJI OVAJ FORUM
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2010 at 21:43
 l-carnitin ne povecava izdrzljivost... cudi me kak iskusniji clanovi foruma nisu vec reagirali na ovu izjavu. a vidim da biba ima zarku zelju nesto kupovati... ako vec nesto zelis kupovati, kupi si hranu i sredi prehranu, a ne trositi novce na nepotrebne dodatke prehrani i kremice.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2010 at 22:12
Slažem se sa Gajbom. Napisao sam vec par puta da l-karnitin ne treba unosit dodatno, tijelo normalne i zdrave osobe proizvodi dovoljnu kolicinu l-karnitina. Te pare je bolje uložit, kako Gajba kaže u hranu, il ako vec hocete kupovat dodatke, sav višak love uložite u whey.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Rujan 2010 at 23:11

da, whey sam zaboravio... al meni whey vise niti ne spada u dodatak prehrani :D

ajd, sad dok sam na keto jos i izdrzim 28 dana, al dorucak bez zobenih, whey-a i pol sake susenih brusnica nije dobar pocetak dana... cak i ne znam kaj bi doruckovao da ne doruckujem to :D

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.