New Posts New Posts RSS Feed - Celulit - kako ga se riješiti? (Gl. tema)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Celulit - kako ga se riješiti? (Gl. tema)

 Post Reply Post Reply Page  123 8>
Author
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Celulit - kako ga se riješiti? (Gl. tema)
    Posted: 12 Travanj 2008 at 13:35
ovako...prije nisam imala celulit (ili tek jeeeeeeeedddvaaaa vidljiv) a sada sa pojacanom aktivnoscu,kolicinom vode (2-3L) i sa zdravom prehranom mi se pojavljuje-i to neubicajenom brzinom!heh...i kaj da sad radim-mazem se kremicama,ali ne djeluje-sve je jace!procitala sam temu na netu ali neznam kaj bi jos moglo djelovat. promijenila sam treninge sa 5xš.5h na 6xšh (jos da se toga pridrzavam da bude nataste....) i jos planiram ubacit nekoliko hiit-a po stepenicama u zgradi od cca 20 min!
ima tko kakve savjete za celulit????



Update - poruka moderatora:
Ovo je glavna tema za celulit i za sva pitanja kako ga se riješiti!
Sve što vas zanima možete ovdje pronaci i pitati!
    

Edited by Zoki
acid alice in the sky with diamonds
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2008 at 16:48
 fucus sam cula da je jako doba za to.. jucer ga kupih pa vam javim rezultate kroz neko vrijeme.. samo sto to ne bi smjeli uzimati oni koji imaju problema sa stitnjacom jer sadrzi jod u sebi pa se moze desiti da ubrza njezin rad i da ona naotekne...
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2008 at 19:55
 Reci cu samo jednom - NEMA NAM POMOCI!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2008 at 00:49
 draga u nadi je spas!
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2008 at 11:32
citam u jednom casopisu kako bi se trebale potamniti (solarij, self-taning kreme i sl.) kako se ne bi vidjele sjene narancine kore....

Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2008 at 17:57
a kaj mislite o onoj novoj garnierovoj liniji proizvoda protiv celulita-roll on,kremice,masazer...?(zute boje,stalno je na tv-u) 
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 08:44
Nazalost, nisam isprobala. Razocarala sam se vec u samponu pa ne koristim ni ostale proizvode te marke. No, ukoliko su se iskazali u anticelulitnom programu, rado bih cula potvrdu.  
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 10:46
Drage moje Garnier ni u ludilu ..ja imala onaj roll on...nis ne pomaze
Probala sam cak i Collistar..on mi je kao jos najbolji samo sto rezultati nisu bas najtrajniji
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2008 at 10:36

 Jedino stvar koja je mene fascinirala po pitanju celulita je - MASAZA!

Nakon samo jedne masaze (klasicna, cijelo tijelo), meni se celulit toliko povukao da smo ja i frendica stiskale i stiskale moje kozu i NISTA! Sve je to stvar cirkulacije, a u danasnje vrijeme, kad uglavnom sjedimo na tima nasim guzama, tesko je boriti se protiv celulita.

Tako da, ako vam teba instant pomoc, predlazem masazu! Npr, prije mora!

Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2008 at 11:16

 Mislim da kreme, ma koliko god skupe ili razvikane bile, nece uciniti cudo.

Prehrana+voda+fiz.aktivnost+masaza MOŽDA pomogne!

Theia...ta masaza je bila obicna masaza ili neka posebna anti-celulitna?

 

Uglavnom...totalno nas je netko tamo gore zakinuo kad je stvarao nas spol  

Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2008 at 11:36
Pogledajmo stvar s realne strane - ako se zdravo hranimo, ako se redovito bavimo tjelovjezbom, ako koristimo kremice, masazu, postignemo lijepi ten, ako smo zdrave - mislim da mozemo biti potpuno mirne i imati razloga za zadovoljstvo. Necemo se valjda povoditi retusiranim slikama i misljenjem da netko nema celulita. Nazalost ima i on je zenska realnost. Istina, ruzna, ali srecom, bezbolna i na dijelovima gdje ih mi najteze vidimo .
 
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2008 at 13:11
Meni je kolegica pricala da je isla na nesto sto se zove "limfna drenaza" gdje se nekakvim strojem masira celulit, pa se cijela prica gura prema bubrezima da se cesce mokri i da na taj nacin celulit lakse  odlazi. Proces je navodno bezbolan. Kaze da je u kombinaciji sa anticelulitnom masazom fantastican rezultat...samo sto ta anticelulite masaza navodno boli ko vrag

Ima li itko iskustva s tim ? Koje su cijene? Koliko tretmana?
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2008 at 19:51
 frendica mi je isla na to ja brijem da je placala cca 80-š00 kn po masazi .. traju ti po pola sata - poslije toga su ju noge bolile - tj taj celulit ju je bolio.. kozmeticarka joj je rekla da joj te masaze nis nece pomoci ak ne bude vjezbala, pila puno vode i zdravo se hranila..
Back to Top
tona24 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Travanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tona24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2008 at 22:34
 ja sam probala garnier roll-on i one kremice protiv celulita-ciste gluposti! nist ne valja. vichy koncentrat protiv celulita-cca200kn- sam zagladi kozu al celulit ostaje. znaci-ne valja. sad koristim afroditinu kremu protiv celulita , tek 5dana,ali milsim da ni od nje nikakve pomoci.frendica mi je isla kod kozmeticarke na te anticelulitne masaze-i vjezbala je -trcala pola sata poslije te masaze i mazala se nekom obicnom kremom protiv celulita i otislo joj je pola.al cim prestanes trcat i njegovat se-vrati se sve. bar minimalana vjezba traba biti. tak da cu ja isto to za mj -dva dana dok si ustedim para jer š masaza kosta 80kn a moras ici svakih 7dana 6 puta da dobijes neki rezultat..znaci cca 500kn. i da..uzasno boli ,kao gnjece ti taj celulit da to sve procirkulira bolje ..blabla...
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2008 at 22:53

ja bi isla na to da mogu ali nije to za mene jer meni lako kapilare pucaju - imam osjetljivu kozu full.. meni je roll on ok.. nije da je napravio ko zna kakve rezultate al mi nije ni tako los.. ja imam doma masazer s pipcima - hobo masazer - u obliku hobotnice je.. tog ima za kupit u zg- u u ljekarni u jurisicevoj tam negdje  malo prije mc donaldsa ak ides s trga.. pa cu se pocet opet s tim masirati..

inace tu anticelulitnu masazu sam probala ja sama doma raditi jer frendica mi je isla na tecaj masaze.. kakve sam si ja modrice napravila da je to bilo katastrofa.. noge sve plave..

sad pijem fucus - to sam vec spomenula na forumu i nakon neka 2 tj bi se vec trebali vidjeti rezultati kao bolja prokrvljenost koze... ja se nadam da ce mi pomoci kao sto vec spomenuh naravno javim vam rezultate

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2008 at 10:13
Originally posted by petra petra wrote:

 

Theia...ta masaza je bila obicna masaza ili neka posebna anti-celulitna?

 

 

 

Obicna. Zelim samo reci poticanje cirkulacije cini cuda. Bar meni, ali ja nemam problema s viskom kila nego s celulitom kojeg moja streberska guza stalno stvara!

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.