New Posts New Posts RSS Feed - Preporuke? help!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Preporuke? help!

 Post Reply Post Reply
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Preporuke? help!
    Posted: 07 Svibanj 2013 at 13:08
znojenje ti je znak da si izgubila tekucinu...prvo ti nama reci prehranu..i što ti je cilj gubiti masti? za to moraš imati prehranu dobru...ne pre malo jesti da ti mišic atrofira...nego masti da gubiš..a ne mišice...a pojedine dijelove tijela za koje planiraš vježbat su ti bezveze...jer genetika odlucuje što ce prvo se smanjiti što povecati...ali djeluje na cijelo tijelo...samo negdje više negdje manje...prvo prehrana! bez nje ništa :)
Back to Top
Mawi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mawi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 12:54
Vjezbe na steperu,bicikl vozi,iskorak sa bucicama.sve to imas na yutube ili na slikama na google
Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2012 at 03:03
Pozdrav i dobrodošla. Malo citaj forum i clanke na portalu pa ceš puno nauciti o vježbanju. Youtube nije majka ako se ne informiraš malo više o nacinu prehrane i vježbanju. Treba citati, citati, citati i pitati nakon što procitaš Wink
Back to Top
Henci View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Svibanj 2012
Location: Cakovec
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Henci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2012 at 01:14
Ovako, imam 16 godina, 157 sam visoka i imam 62 kg. Problem su mi noge i straznjica, ovo ostalo bi se moglo reci da je ok samo treba malo zategnuti. Ovih dana sam pocela vjezbati neke vjezbe koje sam si nasla na youtubu, vjerojatno su vrlo ucinkovite jer me vec par dana sve boli. Ali imam osjecaj da to nije to, trebaju mi neke vjezbe gdje se puno vise oznojim al da nisu komplicirane za pratit. 
Ako netko trenira preko interneta bila bih zahvalna ako bi mi preporucio koji dobar video:) 

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.