New Posts New Posts RSS Feed - OBAVEZNO procitati prije postanja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Topic ClosedOBAVEZNO procitati prije postanja

 Post Reply Post Reply
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Direct Link To This Post Topic: OBAVEZNO procitati prije postanja
    Posted: 18 Sijecanj 2010 at 16:49

š. Svako pitanje je dobrodošlo ALI prije toga potrudite se procitati FAQ! Ako tamo nema odgovara na vaše konkretno pitanje, postavite ga ovdje!

2. Kad nađete odgovor (npr. primjer jelovnika) složite sami sebi jedan dnevni jelovnik po svojim preferencijama - od svih ponuđenih opcija sigurno cete nac nešto za sebe što vam nece bit preteško pratit - mi ne znamo što vi volite ili ne, kako reagirate na određenu hranu, imate li kakve alergijske reakcije, kad ste u mogucnosti jesti, kakve su vam dnevne obaveze, aktivnosti....to sve samo VI znate i zato malo proucite sami ponuđeno i izaberite ono što vam se cini najbolje.

3. Kad složite jelovnik i niste sigurni da li ste to dobro napravili svratite tu, postavite pitanje, napišite taj jelovnik i mi cemo ga iskomentirat.

4. Ovo sve vrijedi i za trening. Procitajte, izaberite, uklopite, provjerite s nama. Time ste i vi dali malo svog vremena i truda, a mi cemo zato to isto dat i vama

by Gym_girl
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.