New Posts New Posts RSS Feed - Trening i prehrana nakon operacije....help
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trening i prehrana nakon operacije....help

 Post Reply Post Reply
Author
From-fat-to-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2021
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote From-fat-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trening i prehrana nakon operacije....help
    Posted: 21 Sijecanj 2021 at 09:49
Pozdrav svima :)

Moja priča u par kratkih crtica...
Pretilost me mučila od 2. godine života, nikada nisam znala što znači biti mršava jer je svake godine sve više rasla. Došlo je do te razine da sam u najgorem trenutku imala 96kg na svojih 155cm
To je bilo na zadnjoj godini srednje škole. Tu se dogodio neki klik u glavi i krenulo je mršavljenje. Trenkala sam uz sve programe koji se daju doma odraditi, vozila bicikl i tu sam već izgubila podosta kg. Nakon toga je uslijedio boks i gym. Kroz jedno 3-4 god samostalnog rada i konstantnih uspona i padova skinula sam 35 kg
Nastavila sam trenkat i sve još bolje i jače no trbuh je uvijek ostao, nema tih tretmana ni tableta ni treninga koje nisam probala. Dok mi jednog dana doktor nije rekao da na moju žalost tu jedino pomaže abdominoplastika ili ti tummy tuck.
Odlucila sam se na navedeno prije 3 godina i bila je to najbolja odluka u mom zivotu. Promjenilo me na bolje kao osobu i psihicki i fizicki. Nakon toga sam se vratila u svijet fitnessa no s manjim kapacitetom sto se tice kilaze jer sam i ovako nabila misice a i nije bas bilo preporucljivo forstirat nakon tako teskog zahvata.
Obzirom da trbuh nije bio moj jedini problem vec i očajne iskasapljene grudi jer nakon sto sa velike 4 dodes na mlohavih 1 nemre dobro izgledat da se ubijes
Zato sam sada odlucila iskoristiti ovo vrijeme korone i lock downa pa sam 29.12.2020 otišla na operaciju korekcije grudi i ispravak šava na trbuhu koji nije baš naj zarastao (estetski).
E sada moje pitanje....da li netko ima iskustva sa navedenim operacijama i fitenssom? kako se vratiti i kada? Ubija me ovo ne radi ništa samo sjedi i jedi jedva čekam vratiti se u gym i treninge općenito...
Pa bi molila ukoliko itko ima bilo kakvo iskustvo ili savjet da slobodno podijeli :)
Eto to bi u "kratko" bilo to od mene za sada puuno vas pozdravljam i nadam se odgovoru :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.