New Posts New Posts RSS Feed - ABC sir
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ABC sir

 Post Reply Post Reply
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ABC sir
    Posted: 16 Prosinac 2019 at 18:37

Da postoji jedna savršena, generalna i konačna lista zdravih namirnica svima bi nam bilo lakše Smile ali eto ne postoji pa tako čak i ono što je naizgled zdravo nekome može biti nezdravo i suprotno.

Ja se kod takvih pitanja uzdam u par stvari, a jedan dio njih čine količina i različitost. Pa tako ono što mi je pod upitnikom nastojim jesti u manjim količinama i ne svakodnevno, a usput pratiti reakcije tijela i neki unutarnji osjećaj.

Osobno ABC sir ne jedem, i općenito nastojim birati svježe namirnice, sa što manje sastojaka i po mogućnosti bez kutijice :) Ali ni kod sebe niti u radu s ljudima ne dramim oko detalja ako vidim da u tom trenutku nije potrebno. Tako da bi više uzela u obzir što se jede cijeli dan i kako se sama osoba osjeća generalno (pogotovo vezano za mliječne proizvode) pa onda savjet prilagodila tome.

Ovisi, blažen odgovor na sve. No ako zbilja nema velike potrebe, i ako je prehrana oko toga solidna i raznovrsna, količine optimalne, a tijelo zdravo - tako nešto može biti sasvim ok, bar za jedan određeni period.

Inače ne volim odgovarati na takva pitanja jer zahtijevaju previše "ali" i "ovisi" ali nadam se da sam uspjela bar malo pomoći Smile




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
iva55555555555 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Studeni 2018
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iva55555555555 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2019 at 12:13
sto mislite o abc siru? da li je to zdrava hrana ? istina,ima dosta masti,ali to je zdrava mast? probala sam light varijante tih namaza ali su uzasne, nikakvog okusa..obozavam abc i pojedem oko 30g sa integralnim tostom i to i je prefino
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.