New Posts New Posts RSS Feed - Ujedno skidanje sala i dodavanje misicne mase ???
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ujedno skidanje sala i dodavanje misicne mase ???

 Post Reply Post Reply
Author
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ujedno skidanje sala i dodavanje misicne mase ???
    Posted: 05 Svibanj 2017 at 07:52
Da. Možeš normalno jesti poslije treninga. Ja bi počekao pola sata ili sat i onda imao obrok.
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
silverhand View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2017
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote silverhand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2017 at 23:37
Originally posted by Warrior98 Warrior98 wrote:

Vježbaj natašte,odmah ujutro,radi kružni trening snage bez pauza i završi s 10-15 minuta laganog kardiovaskularnog treninga.

Ti se samo fokusiraj da trenutno ne unosiš bijelo brašno,procesuirani šećer i hidrogenizirana ulja te jako prerađenu hranu tipa salama. 
Jedi puno različitog povrća,gledaj da ti polovica tanjura bude povrće,1/4 nek ti bude UH poput zobi,smeđe riže ili primjerice graha,a 1/4 nek ti bude izvor nemasnog proteina poput puretine,piletine,nemasne svinjetine,posnog sira itd itd itd

Ako zelis probati s smanjivanjem UH,onda mozes jesti i masnije izvore proteina + povrće bez izvora UH.


Da li je uredu da uzimam Whey proteine posle treninga ?
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2017 at 23:24
Vježbaj natašte,odmah ujutro,radi kružni trening snage bez pauza i završi s 10-15 minuta laganog kardiovaskularnog treninga.

Ti se samo fokusiraj da trenutno ne unosiš bijelo brašno,procesuirani šećer i hidrogenizirana ulja te jako prerađenu hranu tipa salama. 
Jedi puno različitog povrća,gledaj da ti polovica tanjura bude povrće,1/4 nek ti bude UH poput zobi,smeđe riže ili primjerice graha,a 1/4 nek ti bude izvor nemasnog proteina poput puretine,piletine,nemasne svinjetine,posnog sira itd itd itd

Ako zelis probati s smanjivanjem UH,onda mozes jesti i masnije izvore proteina + povrće bez izvora UH.


"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
silverhand View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2017
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote silverhand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2017 at 23:10
Pozdrav. imam 17 g, 70- 72 kg, 175 cm 

VJEZBANJE : ?

Poceo sam vjezbati prije sedmicu dana, bez nekog "striktnog" reda i ishrane.
Posto imam nesto viska sala (ne puno) na stomaku, grudima i bokovima, malo cak i na nogama 
Zanima me kako da pocnem da treniram. Cilj mi je da dostignem neku definiciju, jednostavo da nemam sala ali da imam misice :) ...
Muci me to sto mnogi govore kako treba prvo ici na neku masu, "kako bi kao imao prostora za dobivanje misica, pa tek onda tu masu skidati i doci na definiciju" ( Zasto bih onda ja kao pocetnik isao na masu kad vecim imam nekog viska sala ) ???
Da li sada trebam prvo skinuti salo pa onda poceti trenirati ili mogu skidati salo i u isto vrijeme dodavati misicnu masu ?  Ili prvo moram ici na tu masu, pa tek onda skidati salo

ISHRANA : ?

Sto se tice ishrane ako bih isao na to neko skidanje sala ka definiciji, sta trebam jesti, tj sta ne trebam ? 
Gledao sam neke planove sto se tice mrsavljenja i vidio da treba ukinuti ugljikohodrate..., a onda s druge strane neki planovi za definiciju imaju u ishrani ugljikohidrate (ovsene pahuljice, riza ... ) 
Da li se sada odnosi plan mrsavljenja ( tj u potpunosti izbaciti ugljikohidrate, voce i sl. ) na ljude koji imaju malo vise tih masnih naslaga ???
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.