New Posts New Posts RSS Feed - bodyweight i masa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

bodyweight i masa

 Post Reply Post Reply
Author
igs View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote igs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: bodyweight i masa
    Posted: 18 Rujan 2016 at 22:13
Zdravo,

Jos od srednjoskolskih dana se rekreativno bavim raznim vidovima sporta, zadnje 2-3 godine je to potpuno stalo (djete, dodatno skolovanje, posao itd) u glavnom, i u svojim najzapustenijim danima nisam bio predebeo, imao sam 10ak kila viska i bio u nedostatku kondicije ali to je to.
E, zadnjih 3-4 mjeseca sam u aktivnom BW treningu dva treniram jedan odmaram, tri treniram jedan odmaram.
Osim treninga potpuno sam promijenio i prehrambene navike, izbacio svu vrstu peciva i umjetnih sokova, pokusavam da vodim racuna o ugljikohidratima, povecao vlaknastu klopu, proteine i slicno.

Sve u svemu, zadovoljan sam napredkom (gubitkom kila cca 7kg, ojacao sam dosta, vratio kondiciju i nabacio malo misicne mase, to jest izdefinirao ono sto sam imao mase na sebi).

Problem koji imam je da kad sam poceo da przim masti one su pocele da spadaju i sa djelova tijela sa kojih sam zelio ali i sa djelova tijela sa kojih nisam zelio...dakle treba mi mase.

Ono zbog cega sve ovo pisem je sljedece: ima li smisla uzimati whey protein ili neki slican suplement kako bih dobio na masi s obzirom da radim body weight ?

Body weight radim jer nisam u prilici da idem u teretanu.
Kuci raspolazem sa ruksakom punim vode (10kg opterecenje za sklekove), vratilo i razboj.
Potrudit cu se da nabavim i neke bucice ali za sada ih nemam.

Dakle dali s obzirom na nacin vjezbanja uzimati protein i dali je realno nadati se povecanju ? i dali je protein ono sto mi treba ?

e da, i da malo pojasnim:

Trenutno odprilike izgledam ovako (ovo je necija slika koju sam nasao na netu) https://i.ytimg.com/vi/kPwgt5UR0JA/maxresdefault.jpg

...a bio bih pre pre pre zadovoljan sa ovoliko mase
http://www.fitntip.com/wp-content/uploa ... tine_0.jpg (ovo je necija slika koju sam nasao na netu)

dakle, nemora biti ovako izdefinirano ali ovaj volumen da ima....jeli to izvodivo na ovaj nacin ?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.