New Posts New Posts RSS Feed - što zene najvise privlaci kod muskaraca?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

što zene najvise privlaci kod muskaraca?

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
*slatkica* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *slatkica* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Veljaca 2008 at 23:05
Originally posted by Lega Lega wrote:

daj bolje pitaj sta volimo na kojem dijelu tijela  


šta volis na kojem dijelu tijela.....
Obozavam njokice :-)
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Veljaca 2008 at 20:29
daj bolje pitaj sta volimo na kojem dijelu tijela  
Back to Top
marina16 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marina16 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2008 at 18:27
sto forumasi vise vole?? 
od sutra idem na dijetu I VI©E VJE®BAM!
Back to Top
marina16 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marina16 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2008 at 18:27
sira od bokova i cvrsta! a za zensko tijelo?
 
od sutra idem na dijetu I VI©E VJE®BAM!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2008 at 13:09
a sto je sa prsima (pozicionirani odmah poslije ruku), citao sam na par mjesta kako je to nama nekakav odraz muskosti, ponosni na prsa gotovo kao na onoga malo nize.

iako su rezultati vrlo blizu, ocekivao bih "plocice" ispred prsa, al mozda je istina ovo gore

@emilio

 
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2008 at 13:05

Originally posted by crystal planet crystal planet wrote:

snaznije ruke, sira ramena, definirani misici, visok 
 

              cini mi se da sam pronasao sebe u ovoj recenici???????

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2008 at 22:11
 Meni su rezultati ocekivani. Zapravo logicni. Zene koje znam bi bas tak u postocima razmisljale. Pa kaj nije nedavno bila anketa bas na tu temu? Mozda je to clanak prema rezultatima ankete.

Sto se mene tice, isto sam u ovih 8š%, ali od dijelova tijela ja najvise volim ledja i ramena! Seksi muska pleca, zato volim ljeto na plazi. Doduse, volim baciti pogled i na zenska ledja (ali bez seksi primisli, nego mi je zanimljiv taj dio tijela) :cudakinja:
A kod decki volim i dobre podlaktice!

A ono kaj nikako ne volim je prejaki vrat, tj. kad se pretjera pa zapravo vrata i nema.
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2008 at 21:37
snaznije ruke, sira ramena, definirani misici, visok 
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2008 at 16:20
meni je najljepse kada nema sala,nije nabildan i nije strkljav, volim misice na rukama i kad im asira ramena od struka.... skromno,zar ne??
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2008 at 15:18
.....Istrazivanja pokazuju da zene najvise vole musko definirano tijelo, dakle obrise misica (8š%), mrsavo i nabildano imaju jednak broj glasova ali samo (8%) i punije muskarce voli 3% zena.

Koji su misici najseksipilniji ?

50% zena smatra da su to bicepsi i ruke, š4% trazi ih na trbuhu, š8% na prsima, 9% na ledjima i 9% na nogama i straznjici......



https://www.fitness.com.hr/savjeti/ostalo/Privlacnost-muskara ca.aspx 


Forumasice, (a mozda i neki forumasi znaju) kako komentirate ovaj clanak, i vrijede li rezultati i za nase krajeve?

edit: ako neko opet bude imo problema s ovim linkom neka samo spoji muskara i ca, nesto je zeznuto na ovom forumu
  

Edited by Lega
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.