New Posts New Posts RSS Feed - što zene najvise privlaci kod muskaraca?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

što zene najvise privlaci kod muskaraca?

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2008 at 18:31

Originally posted by ©parogica ©parogica wrote:

glas...puno znaci! 
 

tenor ,bas

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2008 at 14:30

 GUUUUUUUUUUUUUUUZAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! Muska guza je zakon!!!! Nakon lica, odmah spustam pogled na to podrucje! hihih

Back to Top
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2008 at 22:59
 Ja nepustam pogled sa jedenog iskrenog osmijeha i prodornog pogleda..to mi je napeto
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 01:22
E da,i osmjeh ja jako bitan,a sto se tice glasa-muski,onako malo dublji i ah...ma cure znate sto mislim
Jos ako ima malo duzu kosu,visok,ako se voli smijat i svadjat(ono malo,zajebancije radi...) e...neka mi se javi,hehe

šalu na stranu- bitna je sama pojava.kako zraci svaka osoba-nemozemo se vodit time da je savrsen,onda bi se osijecale ugrozenima konstantno
By:©parogica:)
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 06:18
hehe,nasla sam si decka! sportski tip,smedja kosa,smedje oci,slatkica je! 
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 16:10

Originally posted by ShapeUp ShapeUp wrote:

 Ja nepustam pogled sa jedenog iskrenog osmijeha i prodornog pogleda..to mi je napeto
 

                 jeeeee,,,, napeto je ,,,ali tu nema akcije

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 16:11

Originally posted by evica evica wrote:

hehe,nasla sam si decka! sportski tip,smedja kosa,smedje oci,slatkica je! 
 

 

                             a jeli  zgodan?

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 16:13
Originally posted by Theia Theia wrote:

 GUUUUUUUUUUUUUUUZAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! Muska guza je zakon!!!! Nakon lica, odmah spustam pogled na to podrucje! hihih

     od danas moj trenig se sastoji samo od vjezbi za taj dio!!!! vjezbe za lice neznam???
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 16:19

Originally posted by ©parogica ©parogica wrote:

E da,i osmjeh ja jako bitan,a sto se tice glasa-muski,onako malo dublji i ah...ma cure znate sto mislim
Jos ako ima malo duzu kosu,visok,ako se voli smijat i svadjat(ono malo,zajebancije radi...) e...neka mi se javi,hehe

©alu na stranu- bitna je sama pojava.kako zraci svaka osoba-nemozemo se vodit time da je savrsen,onda bi se osijecale ugrozenima konstantno
 

 

     Razmisljao sam da se prijavim na Konkurs?????????       &n bsp;         &n bsp;  

Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 18:21
Originally posted by emilio emilio wrote:

Originally posted by evica evica wrote:

hehe,nasla sam si decka! sportski tip,smedja kosa,smedje oci,slatkica je! 
 

 

                             a jeli  zgodan?



je! ali jedino je,nazovi defekt,kaj je nizak kao i ja! obicno sam imala decke po š.90 a ovaj je š,65! ali je i dobar pa zanemarujem taj "nedostatak"!
vise necu vikendom nosit stikle!
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 18:22
@ emilio
kaj je to Konkurs?? prvi put cujem!

Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 19:14
Emilio,pa mozda si ti moj princ na bijelome konju!!!

Nisam ni ja znala  sta je konkurs ali cini se da je to neki natjecaj...
By:©parogica:)
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 20:52

Originally posted by ©parogica ©parogica wrote:

Emilio,pa mozda si ti moj princ na bijelome konju!!!

Nisam ni ja znala  sta je konkurs ali cini se da je to neki natjecaj...


 

                moram li imati bijelog konja????

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 21:05
Originally posted by evica evica wrote:

Originally posted by emilio emilio wrote:

Originally posted by evica evica wrote:

hehe,nasla sam si decka! sportski tip,smedja kosa,smedje oci,slatkica je! 
 

 

                             a jeli  zgodan?



je! ali jedino je,nazovi defekt,kaj je nizak kao i ja! obicno sam imala decke po š.90 a ovaj je š,65! ali je i dobar pa zanemarujem taj "nedostatak"!
vise necu vikendom nosit stikle!

 

                      ma bitno je da je on dobar,,,,,jedino me  cudi ta visinska transformacija,,,,nekad si gledala u nebo sad gledas u zemlju...zasto on nebi kupio one spanske kaubojke..............(salim se)

Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 21:12
[/QUOTE]  

                moram li imati bijelog konja????

[/QUOTE]
Moze bit i crni
Glavno da ga mozes jahat, jer san obecala prijateljicama jedan djir-ako ne doneses konja,teska te sudbina ceka-imam ja i malo punijih prijateljica
By:©parogica:)
Back to Top
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 21:37
 Kakve akcije emilio:)?Ja stojim pri onom svom..sto mi se svidja a fala Bogu ima cura koje padaju na fizicki i iskljucivo fizicki .(.tijelo mislim )samo izgled..Svako ima svoje mene neke dr stvari prvobitno fasciniraju a tu su oci i osmijeh i usta:)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.