New Posts New Posts RSS Feed - što volimo na svome tijelu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

što volimo na svome tijelu

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Baha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: što volimo na svome tijelu
    Posted: 01 Listopad 2011 at 23:26

Da cujem Fitovke i Fitovci, što volite na sebi. Smile Pišite!

Nije važno koliko kila imaš, koliko godina, najvažnije je da si sada zadovoljan sa sobom. (imam osjecaj da ponekad zvucim kao fortune cookie hmm)
 
"Joy and happiness through a little bit of pain and agony - this is how it works here" (Tony Horton)
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2011 at 20:06
hmm najviše volim svoje bicepse , ali nadam se do ljeta da ce i trbušni mišici biti moj ponos !
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2011 at 21:55
Kao i svi ovdje, volim cilo tilo, mada opet, neki trademark:
š. Trapez
2. Ramena
3. Kvadovi
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2011 at 02:14
Svoju vitku manekensku ektomorf liniju xD
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2011 at 11:12
to mi divno zvuci hm....teško je reci kad sve smatram under construction trbuh mi je skroz ravan, to je dobro...i linija struka mi je izraženija i guza nikako da se usavrši, ali mi je draga cudno je reci što voliš na sebi kad misliš da bi sve moglo biti bolje
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2011 at 00:10
Ruke, rameni pojas i ledja.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2011 at 00:30
..jedan dan sve, drugi ništa, treci nešto napola i tako u krug :)

Kad bi baš izdvajala.....onda trbuh....drugo je varijabilno...a i on je varijabilan kad se napušem i navodenim Big smile klinac...ništa ne valja LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2011 at 07:52
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

..jedan dan sve, drugi ništa, treci nešto napola i tako u krug :)

Kad bi baš izdvajala.....onda trbuh....drugo je varijabilno...a i on je varijabilan kad se napušem i navodenim Big smile klinac...ništa ne valja LOL

potpisati cu ovaj odgovor LOL
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2011 at 08:33

jaoooo cure.... @Gym-girl i @dalila baš je tako kako kažete,   meni se tako zna pred men. trbuh napuhati da  me ukucani pitaju...jesam li se ja to udebljala, vaga ok, a trbuh kao u trudnice u 7mj.trudnoce. mrzim te dane u mjesecu, strogo moram pazit sta pojedem ne bi li ublažila to napuhavanjeC&#šš1;nfused

ali sa svojim rukama a odnedavno i ramenima -   zadovoljna 

kad ima volje ima i nacina
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2011 at 16:09
ma men., ne men., to je vec posebna prica - napuše se on iz cistog mira :)

dalila, nikad zadovoljne ha Big smile A da ipak probamo one Davorove mješavine? LOL

Mene zareda par dana kad bi se u sobu zatvorila od muke koliko rintam pa si izgledam ko da uteg nisam digla nikad, pa je par dana dobro, prolazno, pa par odlicno (pogotovo kad si pogodim kut i svijetlo u ogledalu u teretani LOL) pa opet sjedim izbezumljena u kutu...ko neko cikliranje hehe...sve u svemu ono što sam skužila je da taj neki njakasti osjecaj treba ubit u startu jer odmah sve krene nizbrdo taj dan..cim se osjecam ko drek sve šteka oko mene, a i ta nesigurnost se vidi....tako da, treba bit zadovoljan sobom ma kako što izgledalo ali trudit se da se to ispravi...ic mic po mic...jer nema šanse da ne bude uspjeha ako se radi, samo je pitanje vremena.... yes..ova mudrost ce me držat par dana pa se vracam u nemilost svoje lude glavurde Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2011 at 17:25
Haha, i ja volim svoju sitnu ektomorfsku "liniju", ali poludim kad dođe do napuhivanja...to je tek na meni maloj tanašnoj smišno za vidit

Kad se "ispušem" trbušni znaju bit cist pristojni i oku ugodni, a i bicepsi u zadnje vrijeme nisu loši






Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2011 at 18:42
ja sam imala ovo s ogledalima u teretani danas...ogledalo š i 2, noge izgledaju zadovoljavajuce, ogledalo 3 vidljiv nesrazmjer zadovoljavajuce tankih listova s jacim bedrima...super
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2011 at 22:53
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:



dalila, nikad zadovoljne ha Big smile A da ipak probamo one Davorove mješavine? LOL



Ha ha ha... da ga pitamo što je najbolje? Ipak je on skoro sve isprobaoWink
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 09:19
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

ja sam imala ovo s ogledalima u teretani danas...ogledalo š i 2, noge izgledaju zadovoljavajuce, ogledalo 3 vidljiv nesrazmjer zadovoljavajuce tankih listova s jacim bedrima...super


ja imam jedno u koje se ne smijem previše gledat, pogotovo kad je dobar dan i jedno oko kojeg se vrtim kad sam u banani Big smile


Originally posted by dalila dalila wrote:

 

Ha ha ha... da ga pitamo što je najbolje? Ipak je on skoro sve isprobaoWink


 a jesmo ga, sad ce ljudi mislit ko zna s cim se krka LOL nije, ne..mi se šalimo malo, sve je to light ..khm..zasad T&#šš1;ngue

..al ma mi ženske cemo to muški podnijet jel tako Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 09:36
Ja iskreno trenutno volim jako malo stvari jer sam se ugojila(ne mogu da kazem da je to nesto MNOGO, ali definitivno dovoljno da se ja osecam bzvz), i sva se osecam nekako tesko i mlitavo, fuj, i zato sada krecem na pritezanje
Back to Top
Passiongym View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Passiongym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2011 at 10:15
Najviše na sebi volim noge & leđa. Al isto tako kako koji dan, nekad sam si hebena a nekad si mislim pa dobro kaj ti uopce radiš u gymu i kuhinji

Al sve u svemu više se volim neg se ne volim jer sam one and only kao i svi vi ovdje tako da mislim da moramo nauciti voljeti svoje savršenosti i nesavršenosti jer su naše i jedinstvene!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.