New Posts New Posts RSS Feed - To vise nisam bila ja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

To vise nisam bila ja

 Post Reply Post Reply
Author
aprilili View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aprilili Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: To vise nisam bila ja
    Posted: 13 Listopad 2011 at 15:19

Citam vas vec neko vrijeme. I jos more toga ima za procitati. Trenutno pretresam jelovnike. Ja sam bivsa kosarkasica.Iz Zagreba sam otisla u USA i tamo zivjela uz more bila aktivna milion na sat ,neznam s cim se sve nisam bavila na sve to imala full time job i studirala. I onda sam se udala i preselila u Svicarsku i jos jednom krenula iz pocetka. Dakle da ne pocinjem s izgovorima, uljenila sam se do zla Boga. I eto u dvije godine na mojih š83cm sam uspjela nagurati na 72 kg sa standardnih 62 kg.Od pomisli na trudnocu s tom kilazom i kondicijom mi se dizala kosa na glavi i ne samo to,jednostavno vise to nisam bila ja.
Pocela sam vjezbati(biciklo,setnje,planinarenje,plivanje) U prosjeku sat vremena dnevno i za mjesec dana sam dosla na 68 kg. Al nemogu se pohvaliti da sam bila bas razumna s prehranom. Bilo je razno raznih oscilacija. Tipa cijeli dan ne jedenja do normalnih 5 obroka. Jos ima tu nekih stvari za popraviti tipa ne bjezati od UH ko vrag od krsta. Al pocecu i ja izvjestavati o svojim obrocima pa cete imati priliku vidjeti na sta to lici.

Pozdrav Svima
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2011 at 19:53
Pozdrav! Wink
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.