New Posts New Posts RSS Feed - što ste zadnje procitali od literature?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

što ste zadnje procitali od literature?

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2011 at 23:53
Na : related products (:

http://herbi.mk/web/products-page/featured/anatomija-trening a-snage/
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2011 at 00:09
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Na : related products (:

http://herbi.mk/web/products-page/featured/anatomija-trening a-snage/
tnx,ova za biciklizam mi je interesantna ,nadam se da ce je imat u profila,pa odem sutra vidit
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2011 at 21:56
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Na : related products (:

http://herbi.mk/web/products-page/featured/anatomija-trening a-snage/


Evo, dodali smo i knjige u prodaju na nas web shop.
Imamo i tu knjigu - Anatomija treninga snage. Wink

Da li je to to?

Naslove knjiga mozete pogledati na linku: Knjige - Fitness.com.hr
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2011 at 01:53
Zadnjih par dana samo o keto dijeti citam jer se prebacujem na nju uskoro... ali inace citam o 'svemu' šta se može svrstati pod fitness.
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2011 at 09:07
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Na : related products (:

http://herbi.mk/web/products-page/featured/anatomija-trening a-snage/
Evo, dodali smo i knjige u prodaju na nas web shop. Imamo i tu knjigu - Anatomija treninga snage. WinkDa li je to to?Naslove knjiga mozete pogledati na linku: Knjige - Fitness.com.hr










Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Baha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2011 at 00:02
(Joj kak mrzim kad napišem bibliju i kliknem krivi gumb i sve mi se zbriše DeadCensored)
 
Glavnom, once more with a feeling: Završila sa "The Abs Diet" napisao je David Zinczenko. Knjiga mi se ful svidjela, to bi trebao biti 6-tjedni plan prehrane i vježbi ali namirnice su toliko prihvatljive kao i sam nacin prehrane da mislim u potpunosti preci na nju. Svidjelo mi se i što za svaku namirnicu daje opis beneficija za tijelo, ima dio o diabetesu i povišenom krvnom tlaku, ne puno samo dio o tome kako kriva prehrana i višak kilograma može dovesti do toga. Na kraju knjige su navedene vježbe sa ilustracijama, a za svaku vježbu ima primjer za izvođenje kod kuce ili u teretani. 
Ak je neko zainteresiran samo klikni na naslov knjige Smile
Back to Top
Baha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 11:36
Malo o mental fitnessu! Big smile
Vjerujem da i pticice na grani vec znaju da transformacija tijela pocinje prvo iz nutra (i ne govorim o probavi) sve što postižeš, rezultati koje dobivaš treningom ili ucenjem mogu biti prepisani nikom drugom nego miloj tvojoj mašti Smile 
Tako, na nekoj bodybuilding stranici naišla sam na jednu cist ok knjigu o vizualizaciji i kako je primjeniti. Od svih knjiga na tu temu koje sam procitala ova je najsuvislija i najprimjenjivija, tako dok treniraš tijelo evo i prirucnika za treniranje uma. Wink Knjiga: Maxwell Maltz "Psycho-Cybernetics"
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 12:02
Baha, cine mi se odlicne literature koju preporucuješ, mene zanima da li su iste prevedene na HR. Smile
kad ima volje ima i nacina
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 12:33

Preporucila bi svakako ženskoj populaciji pod obavezno da posude ovu knjigu u knjižnici, 

U knjizi se mogu naci najnovije podatke i savjete o svim mogucim problemima ženskog zdravlja:

kako prehranom poboljšati cjelokupno zdravlje te kako prehrana djeluje na tjelesnu kemiju i puno dr. 

S pravom kažu da je ova knjiga biblija ženskog zdravlja jer budi iscjeljenje, samopoštovanje i razumijevanje da se oslobodimo strahova uzrokovanih pogrešnim predodžbama. 

kad ima volje ima i nacina
Back to Top
Baha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 13:43
Baš gledam i nema prevoda. Hm, znaš kaj kad nađem vremena budem prevela neke zanimljive i korisne djelove pa ih tutnem na blog.
 
Njanja kako se zove ta ženska biblija? Baš bi si ju posudila. Smile
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2011 at 12:04

Baha, pokušala sam staviti link gore na post ali nisam uspjela i onda još zaboravih napisat naslov knjige.

Moja greška.

Naslov:   ŽENSKO TIJELO ŽENSKA MUDROST - Dr.Christiane Northrup.Big smile

kad ima volje ima i nacina
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2011 at 19:40
Christian Thibaudeau - Dr.Jekyll and Mr.Hyde ... poceo citat..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2011 at 23:12
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Christian Thibaudeau - Dr.Jekyll and Mr.Hyde ... poceo citat..

Procitao, cool knjiga, ima zanimljivih stvari, samo mi se prilozeni program treniranja ne svidja, previse izoliranja.
Ali generalno, kao stivo, fino.
Ja sad privodim kraju Chemical Muscle Enhacement, i mogu reci da je knjiga odlicna;
i moze ju se naci ovdje
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Markkko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markkko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2012 at 15:25
Jako dobra knjiga!!!
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2012 at 09:00
dali mozda netko zna ili ima link za knjigu - dorucak sampiona.?
znam da je bila dostupna preko neta ali nemogu je naci vise....
hvala ako netko nadje
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2012 at 17:03
Imam ti ja u pdf-u...ako ceš, šalji mail na pm Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.