New Posts New Posts RSS Feed - Što odabrati?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Što odabrati?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Stinger View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stinger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Što odabrati?
    Posted: 02 Lipanj 2013 at 10:34
Naime nakon nekog vremena došlo je vrijeme uzeti neki dodatak prehrani. Prehrana i trening su usavršeni te bi poceo koristiti neki dodatak? Što mi preporucate?

npr od ovih: ili možda neki drugi: 
https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/100-Whey-Gold-Standard.aspx


https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/kreatin-energetski-stimulatori/Creatine-Powder-
ON-600.aspx

https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/aminokiseline/BCAA-Xplode.aspx

Unaprijed zahvalan :)

Back to Top
Stinger View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stinger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2013 at 06:56
Itko? Cry
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2013 at 07:41
a koji su ti ciljevi jel to masa il definicija (pretpostavljam masa) što se mene tice mvp rowhey 3g je jako dobar omjer uloženo dobiveno a okusa ima koliko hoceš, vidim da spominješ i kreatin i o tome ne znam baš al koliko sam cuo od jednog kolege s faksa on mu je najviše pomogao, prvo dobro procitaj što kreatin radi pa ako ti je to potrebno uzmi kreatin a ako ti nedostaje proteina onda uzmi whey mada ti nije potreban ako ti je prehrana skroz sredjena ali ako misliš da ti nedostaje uzmi

eto toliko od mene, nadam se da sam pomogao, pozz
Back to Top
Antonia Kyara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Antonia Kyara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 14:58
Meni bi isto trebao savjet ... nerazumim se baš u to i nisam nikad prije ništa uzimala. Trenutno vježbam samo u teretani i tila bi baš nešto za brže mršavljenje... pa neznam što je najbolje da koristim i zanima me dali to stvarno djeluje?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 15:07
ne treba ti ništa od suplemenata za mršavljenje..uloži pare u dobar whey protein i to ce biti dovoljno + moci ceš raditi ukusne i zdrave obroke s njim kao dodatkom
cookies are for pussies
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 21:28
Više proteina unesi i povrca, i to ti je vec mršavljenje.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Antonia Kyara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Antonia Kyara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 23:04
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

ne treba ti ništa od suplemenata za mršavljenje..uloži pare u dobar whey protein i to ce biti dovoljno + moci ceš raditi ukusne i zdrave obroke s njim kao dodatkom
Aha, zahvaljujem ... a gdje se može sve kupiti to i oko koje cijene se krece?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 13:23
možeš kupiti ili preko weba https://www.fitness.com.hr/shop.aspx?gclid=CKiAh8nc7bgCFYdf3godRDYAyg ili u trgovinama za sportsku prehranu poput npr. polleo sporta (ako si iz zg ili os. Uglavnom, ako kupujes naglasi da želiš whey protein. Gledaj da ti na etiketi pise da u jednoj mjerici (30ak grama) ima barem 20-25g proteina. Sto se okusa tice tu mozes stvarno birati ovisno o preferencijama Vježbaš li s utezima?
cookies are for pussies
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 13:32
Mislim da je najjeftinije iz slovenije sada narucit jer su dostave iznad 100€ besplatne a jeftinije dodje dosta.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 13:43
da, i ja sam to cula, ali nisam još narucivala jer imam popust u polleu pa kupujem tamo
cookies are for pussies
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 13:53
ja oduvijek u slo:) sada kada mi dolazi na vrata još bolje :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Antonia Kyara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2013
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Antonia Kyara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 14:48
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

možeš kupiti ili preko weba https://www.fitness.com.hr/shop.aspx?gclid=CKiAh8nc7bgCFYdf3godRDYAyg ili u trgovinama za sportsku prehranu poput npr. polleo sporta (ako si iz zg ili os. Uglavnom, ako kupujes naglasi da želiš whey protein. Gledaj da ti na etiketi pise da u jednoj mjerici (30ak grama) ima barem 20-25g proteina. Sto se okusa tice tu mozes stvarno birati ovisno o preferencijama Vježbaš li s utezima?
Ma ja sam iz splita i mislim da nisam još nikako naletila na trgovinu za sportsku prehranu, tako da mi ne preostaje nište nego naruciti putem neta... A što se tice vježbanja, vježbam s utezima Wink
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 15:31
e odlicno, onda znaš kako i kad treba piti evo, ovo sam našla, kažu da ima u splitu http://www.gaz.hr/
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 12:03
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

ja oduvijek u slo:) sada kada mi dolazi na vrata još bolje :)


vec si probao naruciti s dostavom?
i sve štima dolazi na vrata?
ja uvijek idem do Jelšana pa pitam ako sada štima dostava to je odlicno
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 12:28
Pa i ja inace do Jelšana, al dolazi na vrata, provjereno od frenda, samo što mora bit izna 100€ pošiljka, al cak ni ovih 7€ dostava dodje na isti klinac ko cestarina i benza do jelšana i nazad.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 13:46
O.K. thx
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.