New Posts New Posts RSS Feed - što jesti poslije treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

što jesti poslije treninga

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
Lady View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2011 at 18:14
 kuhana jaja kao PWM?
moze ili ne moze?
hvala:)
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2011 at 12:49
Ja bolje ne bih žumanjke u pwm-u, ako ti financije dopuštaju, deri samo po bjelanjcima, a žumanjke ostavi za zadnji obrok. ;)
Back to Top
Roulette View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roulette Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2012 at 14:21
Jedno pitanje, kako ubiti glad nakon treninga, procitala sam sto ste pisali poslije treninga su dobri prakticki bilokakvi proteini bilo posni, whey itd. uz to za osvjezenje moze neko voce, ali ja budem toliko gladna da nista ne pomaze i onda sam bzvz isla vjezbati kad cu pojesti dvostruko vise nego sto sam potrosila npr. danas nakon treninga: mlijeko+mjerica wheya+20g sumskog voca, nakon toga sam i dalje gladna, pa uzmem 30g tunjevine sa dva integralna tosta...pa pojedem veliku jabuku i malo badema...i ja sam i dalje gladna! Sta mogu pojesti da efikasno ubije glad nakon treninga na bar 2 sata, a ne na 5 minuta? :(
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2012 at 14:22
Originally posted by Roulette Roulette wrote:

Jedno pitanje, kako ubiti glad nakon treninga, procitala sam sto ste pisali poslije treninga su dobri prakticki bilokakvi proteini bilo posni, whey itd. uz to za osvjezenje moze neko voce, ali ja budem toliko gladna da nista ne pomaze i onda sam bzvz isla vjezbati kad cu pojesti dvostruko vise nego sto sam potrosila npr. danas nakon treninga: mlijeko+mjerica wheya+20g sumskog voca, nakon toga sam i dalje gladna, pa uzmem 30g tunjevine sa dva integralna tosta...pa pojedem veliku jabuku i malo badema...i ja sam i dalje gladna! Sta mogu pojesti da efikasno ubije glad nakon treninga na bar 2 sata, a ne na 5 minuta? :(


Meso i rižu i salatu npr......savršen kompletni obrok koji ce te sigurno zasititi
Back to Top
Roulette View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roulette Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2012 at 14:27
Ok, hvala, probat cu to sutra :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2012 at 01:01
Roulette, kako neceš biti gladna sa 30 g tune Wink Ne znam sad kako ti ostatak dana izgleda, kakav je trening, trenutno stanje, ciljevi i sve to ali mislim da ti 100 g  tune nebi bilo previše. A i možda bi bilo bolje sa wheyem ubaciti bananu umjesto šumskog voca. Ili bilo koji brzi uh, tipa bijelog kruha, cornflakesa, ako ne želiš dekstrozu....opet sve ovisi o tipu treninga, intenzitetu i tako to.. ali normalno je da nakon wheya jedeš, pa i ja uvijek nakon cca 1,5 h nakon wheya pojedem neki kruti obrok...di se ubijem u UH-ima LOL Al dobro, ja sam sad otišla u malo druge prioritete na kratko Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Roulette View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roulette Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2012 at 18:08
napisati cu ja i trening i svoj jelovnik i ciljeve kad skontam di se to sve pise Confused i meni je jasno da je tesko dati neki savijet kad ne znas sve...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.