New Posts New Posts RSS Feed - Tina_07-prijava!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tina_07-prijava!

 Post Reply Post Reply Page  <1 4567>
Author
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2012 at 13:33
Bogme ti super ide :)
svaka cast :)))
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 13:34
Opaa znaci ipak se vidi napredak kad mi toliko ljudi veli! Hvala lunice
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 13:40
vidi se vidi tina ide to super nekad i slike nepokažu toliko koliko mi vidimo na sebi samo se ti nedaj i hrabro naprijedClap
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2012 at 00:11
Ja nemam baš previše za pisat,ja i Gymka i dalje funkcioniramo odlicno.Gymka stalno nešto mijenja tako da mi nikad ne može dosadit niti prehrana niti trening kad je svaki tjedan nešto drukcije
Više nismo na cikliranju,sad smo na necem drukcijem,ali i ovo mi se svidja
Težine dižemo,nisam imala pojma koliko snage je zadržano u meni,cucnjeve sam radila duplo više nego inace i baš sam ponosna bila :))
Ici ce to i bolje još nadam se :))
Ne vagam se od srijede i super mi je to,ništa me ne demotivira i ne obeshrabruje i puno se bolje osjecam bez vage
Škola je još malo gotova pa cu imat više vremena i za hranu i trening,pa se nadam da ce rezultati biti još bolji! :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2012 at 13:59
Moj ponos Star

Vidjet cemo kako ce Tinica reagirat na novi princip, ako se razocaramo imamo još varijacija u rukavu Wink Tako je, nas dvije i dalje funkcioniramo odlicno, štoviše sve bolje, a ja se i dalje veselim njenim oduševljenim porukicama kojima mi definitivno uljepša dan Hug
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 19:41
A odite v rit svi,meni je sad neugodno,svi napreduju,a ja sam se baš lijepo zaokružila u zadnjih tjedan dana!
Šta da kažem,malo me ponijelo i pretjerala sam i bome se vidi sad na meni. Iako,što je najtužnije,i nije mi previše žao.Posebno jer mi je sad za 2 dana gotova školaa [<:o)] i krecem s punooo više treninga tako da sam uvjerena da cu uspjet sve to poboljšat.Pomoglo mi je zapravo i to junkanje da si posložim malo sve u glavi i još si popricam s Gymkom i dogovorimo sve i sad je to super.:)))
Idu i mjere danas,uspjela sam ovaj put! :)





Mjere:
prsa:95 cm(+4 cm WTF)
struk:72 cm(-4 cm)
bokovi:92 cm(-8 cm)
bedro:61 cm(+1 cm WTF opet)
If it is important to you, you will find a way. If not, you'll find an excuse.
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 19:49
Sta bi neki od nas dali da su prsa +4 LOL i muski i zenski
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 19:53
Hahaha ma nešto sam ja to zeznula,u 5:15 ujutro sam to mjerila,Bog zna šta sam napravila
If it is important to you, you will find a way. If not, you'll find an excuse.
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 21:09
hahaha dobra si i ja bi dala puno za  nekih par cm više odoše i one sa ostalom rajom LOL
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 22:56
Necu se više ponavljati s iscudjavanjem struku pa cu se sad malo cuditi listovima. Big smile
Baš super izgledaju. Thumbs Up





Edited by OSka - 14 Lipanj 2012 at 12:24
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2012 at 06:20
Ma di si se to zaokružila, daj daj! LOL

Tina i ja smo se sve dogovorile, bit ce tu još slicica, imamo mi puuno vremena pred sobom, a ocekivanja su velika Wink

Bravo draga, ide to, znaš i sama Star Clap
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2012 at 06:13
Tina nam postaje prava lifterica  Big smile

Ja i dalje prezadovoljna, ma koliko god nekad ona sumnjala u to Tongue Svaku i najmanju sitnicu gledam kao napredak, a te sitnice se samo skupljaju. Tina je puno napredovala i jako se trudi, ne samo radit što joj se kaže nego i sama uci. Porukice nakon treninga i dalje stižu, a to mi je i dalje najveci gušt Smile Sad nas je malo zeznulo što je tjedan dana nece biti doma pa cemo se morat snac bez gyma ali nema problema, imamo  Star

U svakom slucaju, naš kontakt ne završava sa zadnjim tjednom, to sigurno, a nadam se da cemo se i uspjet vidjet ovo ljeto i odmjerit snage u gymu Big smile


Edited by Gym_girl - 20 Lipanj 2012 at 06:13
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2012 at 18:18
Samo da napišem da Tina ima ispricnicu za izvještaj, nema je doma do pon. navecer, a ne može se prikljucit na net, tako da..nadoknadit cemo i to Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2012 at 00:25
Hvala šefici na ispricnici,ja se još jednom ispricavam,bila sam na moru i nisam mogla na internet,ali evo sad pišem
Dakle došla sam napokon.Spržena ko seljacic zbog stalnog kardijanja i željna gyma i željezaaa!Sutra trening,i to novi,jedva cekam.

Došao je zadnji tjedan,covjece kako je vrijeme proletilo. Ali ja i Gymka nastavljamo dalje,samo se nadam da nece biti toliko skretanja s pravog puta s moje strane ovaj put.
Svakako želim puno uspjeha svima kojima odluce nastaviti s ovim,ja sam sigurna da hocu i da ne odustajem od ovoga lako

I da:
Originally posted by marija-mo marija-mo wrote:

hahaha dobra si i ja bi dala puno za nekih par cm više odoše i one sa ostalom rajom LOL


Hahaha,I wish,ništa ženstveno nije,Gymka kaže da ledja i pecsici rastu,ovo drugo ocito jedino operacija može povecati    
If it is important to you, you will find a way. If not, you'll find an excuse.
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 20:33
Evo i zadnjeg dana.Jao kako je proletilo

Malo mi je neugodno sad kad vidim koliko su se svi promijenili i koliko su se trudili,a ja sam svakakve gluposti radila,ali neka.Na greškama se uci i nikad ne žalim za nicim,pa necu ni za ovim.

Drago mi je svejedno da sam se ukljucila u natjecanje jer da nisam,vjerojatno nikad ne bih ostvarila tako dobru kombinaciju s mojim pilicem ,mojom Gymkom koja mi je uvijek tu kad god ju trebam.Bila ja u depresiji ili vesela ili ponosna,ona sve to sluša i uvijek je spremna dati dobar savjet. Mislim da nema potrebe pisati o njezinom znanju jer to svi i sami vidite u njezinim postovima i blogovima . Ali uvijek ima odgovor na sve i spremna je na sve moguce prilagodbe,bilo u prehrani ili treninzima. Testirali smo i eksperimentirali puno i još nismo našli savršenu kombinaciju za mene,ali trudimo se.
I ja sam pocela citati knjige i uciti što više i nadam se jednog dana imati znanje kao Gymka i nesebicno ga dijeliti,opet kao ona

Ipak da ne ispadne da sam ja samo sjedila doma i junkala-nisam.Trenirala sam svaki dan,6 puta tjedno,u zadnje vrijeme i sa kardiom ujutro,(koji je genijalan,svakome bih ga preporucila ).Pazila sam ja i na prehranu,poduplala unos proteina,UH tempirala ujutro i oko treninga,masti prilagodjavala unosu UH,ali se tu i tamo znalo zalomit.I trebalo mi je to,moram priznat.Sutra je tocno godinu dana od mog prvog ulaska u teretanu i otkrivanja svih cari bodybuildinga.Tad sam vec pocela papati i posni i piletinu i zobene i svu jednolicnu hranu koja dolazi uz ovaj sport,sa minimalno junka. I onda me ovaj mjesec puklo i došlo mi da junkam.Nisu to ogromne kolicine i neko drugi možda ne bi ni primijetio promjenu na svom tijelu od toga,ali ja sve vidim

Gymkica mi je pomogla i da probijem svoje granice i riješim tu svoju ludu glavicu i pocela sam sve više i više dizati.Npr:
cucanj sa 50 kg na 90 kg,lat sa 35 na 50,ekstenzija sa 25 na 50 kg,bench sa 15 kg na 25,veslanje bucicom sa 10 na 17,5(ubrzo prelazim na 20 kg ) itd.
Vidite,radila sam ipak i na ovo sam jako ponosna jer je meni ovo jako velik pomak u dva mjeseca

I ovo nije moj kraj,nikako,cilj mi je i dalje isti,želim doci do te bine i pokušat cu to uciniti u što kracem razdoblju . Maksimalno se posvecujem ovome od sada i nadam se uspjehu
Nema ni junka više,danas se castim kolacem od posnog i bjelanjaka,fun fun fun :))

Heheh,ne znam ja išta ukratko napisat,damn. A Gymka ovako cita svaku vecer,nekad i duplo vece poruke hehe :))
Evo brojke:
prsa:95(+4)
struk:71 cm(-5)
bokovi:91 cm(-9)
bedro:59 cm(-1)

I slike:


If it is important to you, you will find a way. If not, you'll find an excuse.
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2012 at 22:01
Iiiiideššš stara, koje težine Shocked

Super izgledaš. I ocekujem da podijeliš s narodom kako si dobila ovih +4, i ja bi Thumbs Up
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 4567>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.