New Posts New Posts RSS Feed - Tina_07-prijava!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tina_07-prijava!

 Post Reply Post Reply Page  <1234 7>
Author
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2012 at 16:05
Ma kakve roze bucice,kod mene nema toga svejedno
Je je,andjelic koji ce nas maltretirat!
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2012 at 16:14
Uff stara, vrijedno je maltretiranja kad na kraju budeš izgledala k'o WonderWoman Big smile

You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2012 at 16:19
Barem tako? Ma ni ne izgleda uopce tak dobro cura
Vrijedi vrijedi,znam ja to. Bit ce to dobro!
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2012 at 17:44
Ja bi bila sasvim zadovoljna s takvim mišicima Big smile ili tipa Cindy C. u mladjim danima... samo šteta što si ne mogu nikakvim vježbama "uzgojit" tak duge noge LOL
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2012 at 21:25
Originally posted by Tina_07 Tina_07 wrote:

Mislim da cemo ju spominjat i po nekoliko puta dnevno
Možemo mi tooooo

Cuj, kad na kraju vidimo rezultate, meni nece smetati ako ovih 60 dana ne pricam ni o kome drugome osim o Gymki. Wink
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 00:10
nadam se da cu vam ostat u lijepom sjecanju LOL Ako ništa drugo, bar ste sigurne da sam sve probala na sebi Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 10:37
Draga, jesi nabavila metar? Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 11:31
Ma zezamo se mi Gymka,naravno da ceš nam ostat u dobrom sjecanju
joooj,nisam.Naci cu nešto.U krajnjem slucaju cu uzet od tate onaj radnicki i s tim se izmjerit.
Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 13:34
No, pa kaj fali tom radnickom/krojackom metru? 

Ja sam se zaletila do ducana sa tkaninama/koncima/vunom. 15 kn je bio krojacki metar i jos sam mogla birati hocu li zuti, zeleni ili plavi. Tongue
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 13:36
tak sam i ja Big smile

zeleni Heart
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 23:18
Evo i mog kratkog osvrta

Znaci ja i Gymka smo danas pocele sa cikliranjem.Dosad smo se ufuravale i dogovarale sve.

S treningom smo pocele prošli tjedan,ona je sve sastavila,ja sam tu samo da se žalim ako neke vježbe ne volim radit Osim topljenja masti,glavni cilj nam je povecati težine s kojima radim.Prošli tjedan sam pala u depresiju zbog toga,jer sam shvatila da treniram 6 puta tjedno vec više od pola godine,a jedva da povecavam težine,tako da sada radimo na tome

Super nam ide,barem što se mene tice.Malo je teško Gymki za kombinirat jer ja idem u školu,mama i dalje kuha,ne daju mi da kupim whey,ali nadam se da ce sve bit dobro.

Komuniciramo preko maila pa Gymka stalno šalje slikice i opise vježbi i trudi se na sve nacine olakšati mi i što bolje objasniti pojedine vježbe jer ne trenkamo skupa i hvala joj na tome

Eto,ja nisam gladna,treniram,radim kardio i meni super
Imala sam upalu mišica jedino nakon treninga ramena jer su mi oni slabiji,a ovo sve drugo me ne boli.Uživam i dalje u treninzima i volim ih sve više i više i meni je to bitno,da ne gubim volju i motivaciju
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 01:03
Tina, Tina....nakon svih slicnosti još se i zovemo isto Smile

Tina je moja idealna trening partnerica, nažalost kilometrima udaljena Unhappy Dulji osvrt spremam za par dana, za obje moje cure, za sada cu samo reci da sam happy što imam priliku biti dio njihove promjene - ne znam s kojom mi je veci gušt raditi Hug
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 21:07
Da da,ta glupa udaljenost. A barem s hakunom radiš

Inace,(gymka tebi sam vec rekla), danas sam radila veslanje bucicom sa 17,5 kg. 17,5!!!!!
Punih 5 ponavljanja
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 21:54
17,5??? Ideeeeššš Shocked

Svaka cast, ja sam na 6kg LOL
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 22:16
Daaa.Ko kreten sam se cerila cijelo vrijeme nakon što sam to uspjela.Baš sam ponosna bilaa
Barem se ne igraš s onima od 1 kg ko vecina drugih cura koje dodju u gym
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 23:01
Nema igranja kod Dalile Ouch samo serious business LOL

Istina, uopce ne srecem cure (doslovno ni jednu Shocked ) u "dijelu za muške" Ermm.
Pretpostavljam da moja prisutnost izaziva cudne poglede, ali ne bi znala reci za sigurno jer nemam vremena gledat uokolo LOL
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.