New Posts New Posts RSS Feed - Tina_07-prijava!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tina_07-prijava!

 Post Reply Post Reply Page  123 7>
Author
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Tina_07-prijava!
    Posted: 26 Travanj 2012 at 22:11
Pozdrav ljudi,
evo i ja se konacno prijavljujem.
Dakle imam 17 godina,idem u srednju školu u Zagrebu,a živim u okolici Zagreba.
Oduvijek sam bila sportski tip,samo je to zadnje 3-4 godine zbog škole i lijenosti palo u vodu i posljedica nekretanja je apsolutni višak kilograma.Bavila sam se karateom dugo dugo godina,dok mi jednostavno nije dosadio pa sam prestala s tim.Onda sam lutala od sporta do sporta dok konacno nisam odustala.
U 9.mjesecu sam prvi put ušla u teretanu i od tad idem 5-6 puta tjedno.Išla bi i 7,ali nažalost gym mi ne radi nedjeljom.Zaljubila sam se skroz u ovaj sport i ne mogu više zamisliti život bez utega i svih tih spravica
Ovaj mjesec sam pocela i sa Insanity-em,ali iskreno,skroz mi je bezveze i nisam se našla u tome.Pokušavala sam ga uskladit s teretanom,tako da sam 2 tjedna imala po 2 treninga dnevno,ali onda sam jednostavno bila preumorna za bilošta drugo i pocela zanemarivat sve druge obaveze,tako da sam sada odustala od Insanity-a.
Imam program u kojemu 4 puta tjedno radim cijelo tijelo,a 2 dana cisti kardio.U ova 4 dana isto ubacim 20-ak minuta kardia.
Znaci vježbanje mi nije nikakav problem i tu sam spremna na svakakve promjene,eksperimentiranja i forsiranja!

Ali prehrana je druga prica.Cokolada,kolaci,bomboni,rolati,keksi,you name it,I eat it!
Slatko mi je najslabija strana. Ne mogu reci da briljiram sa slanim,ali je bolje nego sa slatkim.Cim vidim slatko,jednostavno moram pojest,što god da to bilo!
Inace jedem i zobene i posni i piletinu i bademe i sve to.Teorija mi super ide,ali s praksom imam problema. Ima dana kad unesem i manje od 900 kcal,a ima ih i kad unesem preko 2000. Tako da trebam nekoga tko ce mi pomoci nauciti kako pravilno papati,kada,gdje ubacivati obroke s obzirom da idem u srednju školu i ne znam baš planirati obroke.

Ne znam na koji nacin,ali uspjela sam skinuti 10-ak kila od 9.mjeseca,ali zadnja 2 mjeseca stagniram i ne micem se s mjesta,iako redovito vježbam. Zato mi treba pomoc jer ne znam što i kako dalje.

Hmm,trenutni cilj mi je skinuti višak kilograma,a dugorocni cilj mi je stati na binu!
Nije mi bitno kada,tj za koliko godina cu uspjeti dodji do te bine,ali ja sam uvjerena da cu to uspjeti

A stanje je ovakvo:
Visina:183 cm
Težina:80 kg

Mjere cu stavit cim uspijem nabavit neki metar.
Evo mjere: prsa:91 cm
                 struk:76 cm
                 bokovi:100 cm
                 bedro:60 cm
E da,od trenera bi htjela Gymku jer mi se cini da smo dosta slicne i imamo slicne ciljeve,pa mislim da bi se s njom super slagala,ali ako ne ona,onda je svejedno tko ce


I btw.sretno svim natjecateljima!

Edited by Tina_07 - 30 Travanj 2012 at 12:11
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 22:12
cini mi se da nisu slike uspjele. -.-.
Moze netko pomoci?
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 22:25
pozdrav takodjer i ja tebi želim sretno!
 
neznam preko cega si išla ja sam preko Imagesnack i tu znam pa ako treba mogu ti objasnit nije problem
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 22:26
može onda i preko toga :)
ali korak po korak,treba ti meni malo da polovim sve
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 22:28
ma nebrini imam ja strpljenja Wink 
može na PM pa ti sve fino objasnim polako
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 22:50


Uploaded with ImageShack.us
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 22:52
hehe tko je to uspjeoClap
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 22:52


Uploaded with ImageShack.us
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 22:54


Uploaded with ImageShack.us
Back to Top
pandora View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pandora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2012 at 23:07
hej imaš odlican struk. definirat jedino noge, ruke i guzicu i bit ceš komad Thumbs Up
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2012 at 00:57
Originally posted by Tina_07 Tina_07 wrote:

.Zaljubila sam se skroz u ovaj sport i ne mogu više zamisliti život bez utega i svih tih spravica

Znaci vježbanje mi nije nikakav problem i tu sam spremna na svakakve promjene,eksperimentiranja i forsiranja!

Hmm,trenutni cilj mi je skinuti višak kilograma,a dugorocni cilj mi je stati na binu!
Nije mi bitno kada,tj za koliko godina cu uspjeti dodji do te bine,ali ja sam uvjerena da cu to uspjeti



To je to, kopija Big smile  Prodano, vizija je vec u glavi - šipka i bucice u ruku i idemo    Star
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2012 at 08:36
hvala ti pandora,to i ocekujem od ovog natjecanja
Gymka,znaci uzimaš me?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2012 at 10:17
Ma prodano, kupila si me sa ove 4 recenice gore Heart Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
hakuna-matata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hakuna-matata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2012 at 14:11
Vidim, ti i ja cemo se jedna drugoj jadati kad Gymka pocne sa svojom strahovladom nadnama. LOL
Back to Top
Tina_07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina_07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2012 at 14:55
Mislim da cemo ju spominjat i po nekoliko puta dnevno
Možemo mi tooooo
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2012 at 15:00
Ma nema straha sa mnom, vec smo definirali da sam andjelic Star

Jedino cete se morat ostavit rozih bucica, ali to nece bit problem Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.