New Posts New Posts RSS Feed - Testosteroni?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Testosteroni?

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
medenjara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medenjara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2013 at 15:49
budem najprije probao ovo prvo

hvala na savijetima!
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2013 at 16:07
itekako da ce ti testosteroni pomoci i povecati misicnu masu,sto se tice tribulusa,on djeluje,al to se nemoze usporediti sa nekakvom kurom,nikako,on bi eventualno pomogao kod kure,ovako sam,malo napaljeniji i to je to,nista vise,kod tribulusa pogledaj postotak saponina,to je bitno

testo ti nebi preporucio uzet samog,i bez nekog strucnog
Back to Top
Zohan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zohan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2013 at 10:59
Uzeo sam Sci-Muscle Testorage:

http://www.sci-muscle.hr/testorage.html

koji navodno ima 95% saponina. Ne znam nakon koliko bih vremena trebao osjetiti njegovo djelovanje, ali evo pijem ga vec tjedan dana i ne osjecam ništa. Citao sam svašta: da je najjaci tribulus na tržištu, da daje nenormalnu snagu, da si non stop napaljen od njega itd., medjutim ja ne osjecam baš ništa. Tj. napaljen sam kao i prije, imam snage kao i prije i to je to. Trebam li još cekati, ili sam jednostavno kupio sranje?
Back to Top
GAZDA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GAZDA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2013 at 16:30
Originally posted by Zohan Zohan wrote:

Uzeo sam Sci-Muscle Testorage:

http://www.sci-muscle.hr/testorage.html

koji navodno ima 95% saponina. Ne znam nakon koliko bih vremena trebao osjetiti njegovo djelovanje, ali evo pijem ga vec tjedan dana i ne osjecam ništa. Citao sam svašta: da je najjaci tribulus na tržištu, da daje nenormalnu snagu, da si non stop napaljen od njega itd., medjutim ja ne osjecam baš ništa. Tj. napaljen sam kao i prije, imam snage kao i prije i to je to. Trebam li još cekati, ili sam jednostavno kupio sranje?

Kupio si sranje xD, tribulus i te slicne stvari ne rade kako ih reklamiraju.
Back to Top
Zohan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zohan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 00:14
Originally posted by GAZDA GAZDA wrote:

Kupio si sranje xD, tribulus i te slicne stvari ne rade kako ih reklamiraju.


Ipak rade!

Uglavnom, prevario sam se. Treba vremena da tribulus pocne djelovati, tj. da se razina testosterona digne na malo višu razinu.

Mogu vam samo reci da mi je dosada to najbolji suplement koji sam ikada uzeo. Doslovno sam dobio na snazi sigurno 30-40% više. Recimo, danas sam radio rameni potisak bucicama. Prije mi je maksimum bio 2 bucice po 20 kg, 6-8 ponavljanja u seriji. Sada bez problema dižem bucice od 30 kg po 6-7 puta u seriji. Razvlacenje bucicama sam prije radio s 15 kg, sada s 20. U cucnju mi je maksimum bilo 90 kg, sada 110 kg.

Što je najsmješnije, nakon takvog treninga od sat i pol ne umorim se nimalo. Nema nikakvih bolova u mišicima, i mogu komotno dva dana zaredom raditi istu grupu mišica istim intenzitetom.

Uz sve to, non stop sam napaljen i osjecam se kao tinejdžer što se tice toga. Prodje li ispred mene ženska s dobrom guzom, u roku od 10 sekundi moram ga pokrivati majicom.. Moja cura je zapravo sretnija od mene, jer ju iznenadim po dva tri puta na dan..

Kažem vam ekipa, ovo je je*eno cudo, samo treba 2-3 tjedna da pocne djelovati..

EDIT: I da, jedina neželjena nuspojava je nedostatak sna. Naime, jedva zaspem nocu, uhvatim svaku noc par sati sna, ako i toliko.. Unatoc tome, ne sjecam se kad sam zadnji puta imao više energije, poleta, napaljenosti, itd..

Edited by Zohan - 20 Rujan 2013 at 00:26
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 05:30
Koristenjem previse testosterona testisi mogu i nestati ili prestati proizvoditi spermu.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 09:16
Originally posted by Zohan Zohan wrote:

Originally posted by GAZDA GAZDA wrote:

Kupio si sranje xD, tribulus i te slicne stvari ne rade kako ih reklamiraju.


Ipak rade!

Uglavnom, prevario sam se. Treba vremena da tribulus pocne djelovati, tj. da se razina testosterona digne na malo višu razinu.

Mogu vam samo reci da mi je dosada to najbolji suplement koji sam ikada uzeo. Doslovno sam dobio na snazi sigurno 30-40% više. Recimo, danas sam radio rameni potisak bucicama. Prije mi je maksimum bio 2 bucice po 20 kg, 6-8 ponavljanja u seriji. Sada bez problema dižem bucice od 30 kg po 6-7 puta u seriji. Razvlacenje bucicama sam prije radio s 15 kg, sada s 20. U cucnju mi je maksimum bilo 90 kg, sada 110 kg.

Što je najsmješnije, nakon takvog treninga od sat i pol ne umorim se nimalo. Nema nikakvih bolova u mišicima, i mogu komotno dva dana zaredom raditi istu grupu mišica istim intenzitetom.

Uz sve to, non stop sam napaljen i osjecam se kao tinejdžer što se tice toga. Prodje li ispred mene ženska s dobrom guzom, u roku od 10 sekundi moram ga pokrivati majicom.. Moja cura je zapravo sretnija od mene, jer ju iznenadim po dva tri puta na dan..

Kažem vam ekipa, ovo je je*eno cudo, samo treba 2-3 tjedna da pocne djelovati..

EDIT: I da, jedina neželjena nuspojava je nedostatak sna. Naime, jedva zaspem nocu, uhvatim svaku noc par sati sna, ako i toliko.. Unatoc tome, ne sjecam se kad sam zadnji puta imao više energije, poleta, napaljenosti, itd..


Onda zamisli kako djeluje steroid ;)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 11:27
sve je to smece,koje sad djeluje super,ali kad tad ce doci na naplatu,nespavanje i iscrpljivanje


you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 11:31
Ja sam prestao citati kada je netko spomenio nestanak testisa...ne želim gore ni gledati ni vracati se više na ovu temu Pinch
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Lepy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lepy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 11:48
Nuspojave korištenja steroida:

1. Bitchy tits (stanje trajno, odstranjivanje moguce samo operacijom)
2. Gubitak kose (moguc ako si genetski odredjen da ceš izgubit kosu, kosa nece poceti rasti)
3. Moguca impotencija (uz korištenje pravih dodatnih lijekova poput provirona nebi se trebalo desiti, ali stanje je prolazno)
4. Moguci prištevi - prolazno
5. Moguca nesanica - prolazno
7. Moguce agresivno ponašanje - prolazno
8. Moguca depresija - prolazno...
9. Moguce oštecenje jetre - samo kod oralnih steroida


možda sam nešto zaboravio :P. Uglavnom, veliki sam protivnik navedenih supstanci jer sam jednostavno previše zaljubljen u sebe i previše se volim da bi ostao mlad bez kose ili da mi se desi bilo što od navedenoga :). Al ko voli nek izvoli


Edited by Lepy - 20 Rujan 2013 at 11:48
Back to Top
Lepy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lepy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 11:51
Originally posted by Zohan Zohan wrote:

Originally posted by GAZDA GAZDA wrote:

Kupio si sranje xD, tribulus i te slicne stvari ne rade kako ih reklamiraju.


Ipak rade!

Uglavnom, prevario sam se. Treba vremena da tribulus pocne djelovati, tj. da se razina testosterona digne na malo višu razinu.

Mogu vam samo reci da mi je dosada to najbolji suplement koji sam ikada uzeo. Doslovno sam dobio na snazi sigurno 30-40% više. Recimo, danas sam radio rameni potisak bucicama. Prije mi je maksimum bio 2 bucice po 20 kg, 6-8 ponavljanja u seriji. Sada bez problema dižem bucice od 30 kg po 6-7 puta u seriji. Razvlacenje bucicama sam prije radio s 15 kg, sada s 20. U cucnju mi je maksimum bilo 90 kg, sada 110 kg.

Što je najsmješnije, nakon takvog treninga od sat i pol ne umorim se nimalo. Nema nikakvih bolova u mišicima, i mogu komotno dva dana zaredom raditi istu grupu mišica istim intenzitetom.

Uz sve to, non stop sam napaljen i osjecam se kao tinejdžer što se tice toga. Prodje li ispred mene ženska s dobrom guzom, u roku od 10 sekundi moram ga pokrivati majicom.. Moja cura je zapravo sretnija od mene, jer ju iznenadim po dva tri puta na dan..

Kažem vam ekipa, ovo je je*eno cudo, samo treba 2-3 tjedna da pocne djelovati..

EDIT: I da, jedina neželjena nuspojava je nedostatak sna. Naime, jedva zaspem nocu, uhvatim svaku noc par sati sna, ako i toliko.. Unatoc tome, ne sjecam se kad sam zadnji puta imao više energije, poleta, napaljenosti, itd..


Možda je sve u glavi....znam da je jedan moj frend prvi put uzeo kreatin i bio totalno nabrijan. Dizao je tipa 30% vecu kilažu nakon jednog dana korištenja ne zbog kreatina vec zbog njegove "nabrijanosti" jer misli da je kupio magicni prah.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 12:43
Sa steroidima ti je kao i s alkoholom.. ako ces casu, dve dnevno, nikom nis.. ako ces 2L dnevno, vidjet ces posljedice :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zohan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zohan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 16:24
Originally posted by Novamladamamauformi Novamladamamauformi wrote:

Koristenjem previse testosterona testisi mogu i nestati ili prestati proizvoditi spermu.


Ajde navedi nekakav izvor gdje si to procitala. Da testisi mogu nestati korištenjem steroida je notorna glupost. Istina je da imaju mnogo svojih nuspojava, ali testisi sigurno ne otpadaju od steroida.

Originally posted by Lepy Lepy wrote:

Nuspojave korištenja steroida:

1. Bitchy tits (stanje trajno, odstranjivanje moguce samo operacijom)
2. Gubitak kose (moguc ako si genetski odredjen da ceš izgubit kosu, kosa nece poceti rasti)
3. Moguca impotencija (uz korištenje pravih dodatnih lijekova poput provirona nebi se trebalo desiti, ali stanje je prolazno)
4. Moguci prištevi - prolazno
5. Moguca nesanica - prolazno
7. Moguce agresivno ponašanje - prolazno
8. Moguca depresija - prolazno...
9. Moguce oštecenje jetre - samo kod oralnih steroida


možda sam nešto zaboravio :P. Uglavnom, veliki sam protivnik navedenih supstanci jer sam jednostavno previše zaljubljen u sebe i previše se volim da bi ostao mlad bez kose ili da mi se desi bilo što od navedenoga :). Al ko voli nek izvoli



Uglavnom, ljudi, Tribulus Terrestris nije steroid niti testosteron, nego biljka koja raste u tropskim podrucjima koja na prirodan nacin podiže razinu testosterona. Znaci, nije sinteticki nadomjestak za testosterone, a prestankom uzimanja Tribulusa vaša razina testosterona se u najgorem slucaju vraca na normalnu razinu koju ste imali i prije uzimanja. Tribulus se koristi i u medicini za manje potentne muškarce radi povecanja šanse za zacecem. Uglavnom, nemojte odmah na prvu napadati, a da niste ni potražili o cemu se radi.
Back to Top
Lepy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lepy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 16:39
Ja govorim o steroidima, i znam za taj tvoj "cudotvorni" prah od kojegpostaneš Popaj u 24 sata samo mislim da je to prodavanje magle
Back to Top
Zohan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zohan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 16:53
Originally posted by Lepy Lepy wrote:

Ja govorim o steroidima, i znam za taj tvoj "cudotvorni" prah od kojeg postaneš Popaj u 24 sata samo mislim da je to prodavanje magle


Gore sam napisao da je trebalo 3 tjedna da kod mene pocne djelovati, tako da nije 24 sata. I nije nikakav placebo, jer da je placebo, vjerojatno bih odmah nakon prvog dana pisao da djeluje. A uz to, pola sata nakon seksa ja sam ponovno napaljen kao bik, tako da ovo ne može biti nikakav placebo.

Evo citat s jednog drugog foruma:

"Tribulus Terrestris je nesteroidni preparat biljnog podrijetla koji na prirodan nacin bez ikakvih posljedica povecava proizvodnju testosterona.
Kako djeluje Tribulus terrestris?
On potice hipofizu na pojacanu sekreciju LH (luteinizirajuceg hormona) koji daje signal na pojacanu proizvodnju testosterona, takodjer sprijecava organizam u prepoznavanju i poticanju na suvišno lucenje androgena, hormona koji potice na smanjeno lucenje testosterona.
Testosteron na dalje potice na proizvodnju i sintezu proteina i nakupljanje dušika u mišicima, a to su procesi koji sportašima omogucavaju razvoj nove mišicne mase i snage kao i brži oporavak nakon intenzivnih treninga. Tribulus Terrestris posjeduje diureticka svojstva te i time potice na bolju definiciju mišica, jaca i imunološki sustav, smanjuje kolesterol.
Osim muškaraca i žene mogu uvelike izvuci koristi s Tribulus Terrestris jer dokazano je da terapija s Tribulusom smanjuje tegobe menopauze.
Tribulus Terrestris ima stimulirajuci efekat na imunološki, seksualni i reproduktivni sistem a rezultat je znacajno povecanje mišicne mase, žilavosti i izdržljivosti cijelokupnog organizma."


Ja se s ovoga definitivno ne skidam..
Back to Top
Lepy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lepy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2013 at 20:01
If you say so...Wink
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.