New Posts New Posts RSS Feed - Teretane u Splitu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Teretane u Splitu

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
smrdljivko View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote smrdljivko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Teretane u Splitu
    Posted: 24 Srpanj 2007 at 01:12
 Zna li neko koje su najbolje teretane u Splitu, ja ih ne znam bas i po mogucnosti neke u kojima je trening bar cetiri puta tjedno!
Vat cha lukin et?
Back to Top
smrdljivko View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote smrdljivko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2007 at 23:19

 pa stvarno nema puno ljudi....

ili su stvarno na odmoru....

Vat cha lukin et?
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Srpanj 2007 at 22:28
prijatelju , zato i postoji ono na naslovnici sto su ljudi napravili

https://www.fitness.com.hr/gradovi/split.aspx
Back to Top
keks View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote keks Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2009 at 14:37
ne znam koja je najbolja, ali vam moram reci da je
definitnivno najlošija i najprljavija ona na trsteniku,
Galaxy..neki poznanici moji su skupili neke egzoticne i
icudne boleštine dole tako bi vas molio da ne idete i
prosljedite ovo drugima..hvala
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 16:28
Idemo malo osvježiti temu - imamo li ovdje ljudi iz Splita?
Koje su najbolje teretane / fitness centri u Splitu...
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 16:44
 nisan nikad bija ali znan da je guliver nesto fancy i da tu ima svega i svacega osin same teretane
Back to Top
tweety View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tweety Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 19:28
Guliver je ludilo, ali je skup zapravo, imaš neke šeme kao na 3,6,9,š2 mj....ovisno o tome ce ti biti cijena. Al nemaš npr mogucnost da si zamrzneš misec ako si odsutan ili sl...što je super, jer te tjera da ideš,ako ne ništa drugo..I svaki put placaš š0 kn rucnik...tako da to sve skupa poskupi dodatno pricu..
U Jokera je dobra kažu, nekima smeta dosta jako svjetlo...
Quattro- slab crobni program, kao ima ali nema obzirom koliko ljudi ide i da je pola toga u kvaru
Champion- tamo u Brodarici...
onda neka na Mertojaku
itd...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2010 at 23:21

cija san da je ova u jokera pre sminkerska,same spravice,i takve seme,meni je u kurcu kad neko recimo radi biceps pregib na spravi

Back to Top
Marijucha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marijucha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2010 at 18:14
  Obisla sam sve teretane u Splitu...Guliver je meni osobno najbolji...bez konkurencije
Back to Top
Ivano View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2012
Location: Split
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivano Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 15:13
Guliver sada nudi popust za studente ja mislim 250 kuna,neogranicen broj dolazaka,po meni najbolja teretana u gradu,što se tice gužve jednostavno moras pogoditi ure,najviše ljudi dolazi od 6 popodne,vecinom navecer je puna teretana i nemoj se uopce obazirati na to sto ti ljudi kažu fency,nisi dosa na modnu reviju...dodes napravis trening i crta:)

Edited by Ivano - 09 Prosinac 2012 at 15:50
Back to Top
zer0 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Srpanj 2012
Location: Split
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zer0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2012 at 02:04

sta laprdate kakav guliver, nije on ni blizu grada vec je tamo na izlazu...

najbolja ti je champion gym kraj jokera tj. kod druge policijske postaje(ne ona u jokera)... ima i djevojaka i momaka, i djece i staraca, a radnici su skroz usluzni.... 

inace bio sam i u onaj teretani.prekoputa firula, klonite se nje jer uglavnom dolazu neki psihopati.koji sami sa sobom pricaju, a da nekazem da je teretana velicine metar sa metar

Sometimes people are beautiful.
Not in looks, not in what they say.
Just in what they are.
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2013 at 20:59
Ja sam sad u Championa , slažem se s tim o trenerima, fini momci. Malo mi je cudno bilo jer sam prije bila u Jokera dosta dugo, navikla na luksuz pa mi se Champion cinio minijaturan, s onim jednim tušem, malo sprava koje više ne rade nego rade...no sve je stvar navike. Osobno mi je atmosfera u teretani jednako bitna kao i ambijent, a u Jokera je ona nula.
Back to Top
Lady_Wolf View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady_Wolf Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 22:19
Hmmm, netko ima iskustva s http://www.klp.hr/?
(E da imaju i teretanu...)

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 21:02
Ekipa, ima li netko info koliko teretana postoji u Splitu?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2013 at 07:13
tesko je to procijenit ja ih znan 5   radman , quatro, joker , champion ,california od svih njih jedino sam u radmana isa jer mi je blizu dobra je teretana samo treba sprave malo obnovit
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2013 at 18:36
Gulliver energija isto spada pod Split...
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.