New Posts New Posts RSS Feed - Teretane u Rijeci - samo za žene ?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Teretane u Rijeci - samo za žene ?

 Post Reply Post Reply
Author
ssss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ssss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Teretane u Rijeci - samo za žene ?
    Posted: 11 Ožujak 2010 at 14:40
Da li negdje u rijeci postoji teretana samo za zene?
Naime takvi se centri mogu naci u ostalim vecim gradovima...s obzirom na neugodnost i "strah" koju vecinska muska populacija moze prouzrociti kod njeznijeg spola :)))))
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 14:56

Originally posted by ssss ssss wrote:

Da li negdje u rijeci postoji teretana samo za zene?
Naime takvi se centri mogu naci u ostalim vecim gradovima...s obzirom na neugodnost i "strah" koju vecinska muska populacija moze prouzrociti kod njeznijeg spola :)))))
 

Daj ne kukaj nego idi u teretanu gdje su svi i uhvati se utega

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2010 at 10:45

Originally posted by ssss ssss wrote:

Da li negdje u rijeci postoji teretana samo za zene?
Naime takvi se centri mogu naci u ostalim vecim gradovima...s obzirom na neugodnost i "strah" koju vecinska muska populacija moze prouzrociti kod njeznijeg spola :)))))
 

 Uvijek mi je smiješno vidjet lagani strah u ocima cura kad ulaze među ove moje lavove dole

Cure, dođite kod mene, ja cu vas cuvat :)))

Koliko ja znam, nema samo za žene...al bit ce, bit ce nešto ,strpite se Rijecanke moje :))

Mislim da je blue gym odvojena - ono gornji kat za žene i donji za muške...znaš ti Davore? Nisam bila tamo al sam cula....i još neka...princess?

Cure, ne obazirite se na decke, vježbate za sebe i baš vas briga. Ja sam cak i sretnija kad ima što manje cura, nekako je tiše

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ssss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ssss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 14:13
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by ssss ssss wrote:

Da li negdje u rijeci postoji teretana samo za zene?
Naime takvi se centri mogu naci u ostalim vecim gradovima...s obzirom na neugodnost i "strah" koju vecinska muska populacija moze prouzrociti kod njeznijeg spola :)))))
 

Daj ne kukaj nego idi u teretanu gdje su svi i uhvati se utega





Hvala ti, Davore, jako si utješan
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 15:53
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by ssss ssss wrote:

Da li negdje u rijeci postoji teretana samo za zene?
Naime takvi se centri mogu naci u ostalim vecim gradovima...s obzirom na neugodnost i "strah" koju vecinska muska populacija moze prouzrociti kod njeznijeg spola :)))))
 

 Uvijek mi je smiješno vidjet lagani strah u ocima cura kad ulaze među ove moje lavove dole

Cure, dođite kod mene, ja cu vas cuvat :)))

Koliko ja znam, nema samo za žene...al bit ce, bit ce nešto ,strpite se Rijecanke moje :))

Mislim da je blue gym odvojena - ono gornji kat za žene i donji za muške...znaš ti Davore? Nisam bila tamo al sam cula....i još neka...princess?

Cure, ne obazirite se na decke, vježbate za sebe i baš vas briga. Ja sam cak i sretnija kad ima što manje cura, nekako je tiše

 


Nije odvojena nblue gym koliko ja znam....

..a ne znam zašto želiš u teretanu samo za žene...meni baš motivacija budu decki..i iskreno...muška ekipa te zapravo puno manje gleda i skepticno i kriticno nego ženska... No...evo..imaš tam negdje kod Andree neku ko teretanu...rade kružne treninge...samo za žene....cini mi se....raspitam se pa javim tocno di je....
Back to Top
ssss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ssss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 22:10
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by ssss ssss wrote:

Da li negdje u rijeci postoji teretana samo za zene?
Naime takvi se centri mogu naci u ostalim vecim gradovima...s obzirom na neugodnost i "strah" koju vecinska muska populacija moze prouzrociti kod njeznijeg spola :)))))
 

 Uvijek mi je smiješno vidjet lagani strah u ocima cura kad ulaze među ove moje lavove dole

Cure, dođite kod mene, ja cu vas cuvat :)))

Koliko ja znam, nema samo za žene...al bit ce, bit ce nešto ,strpite se Rijecanke moje :))

Mislim da je blue gym odvojena - ono gornji kat za žene i donji za muške...znaš ti Davore? Nisam bila tamo al sam cula....i još neka...princess?

Cure, ne obazirite se na decke, vježbate za sebe i baš vas briga. Ja sam cak i sretnija kad ima što manje cura, nekako je tiše

 


Nije odvojena nblue gym koliko ja znam....

..a ne znam zašto želiš u teretanu samo za žene...meni baš motivacija budu decki..i iskreno...muška ekipa te zapravo puno manje gleda i skepticno i kriticno nego ženska... No...evo..imaš tam negdje kod Andree neku ko teretanu...rade kružne treninge...samo za žene....cini mi se....raspitam se pa javim tocno di je....



Ajde hvala ti :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 23:53

Originally posted by dalila dalila wrote:

..a ne znam zašto želiš u teretanu samo za žene...meni baš motivacija budu decki..i iskreno...muška ekipa te zapravo puno manje gleda i skepticno i kriticno nego ženska...
 

gledaju oni samo što oni to rade strucno da ih ne vidiš

al ja bi rađe bila sa 20 muških nego sa 20 žena u teretani, to sigurno...al dobro, ja inace više volim muško društvo, nisam baš neka velika pricalica pa vecina žena ne zna šta bi sa mnom

iako fora je sad...prije su mi uvijek žene smetale kad bi zauzele sprave...a sad mi decki smetaju kad pokupe sve šipke i zauzmu cijeli prostor  sreca, kavalira još uvijek ima :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 16:47
  Joj.. teretane samo za žene su najcešce smješne teretane opremljene sa Mercatone spravama... ma besmisleno.

I meni je bilo prvi put bad uci u teretanu s hrpom mužjaka, ali brzo me pustilo i dapace, puno mi je ugodnije biti među muškarcima, koji predano rade i imaju strast za vježbu, nego među ženicama koja mi mjerka guzicu i uspoređuje sa svojom, u slobodnom vremenu između dvije Glorije.

Ispast ce da sam ženo.mrziteljica, ali nisam, volim žene zmajeve, takve idu u mušku teretanu.

Bez srama, samo odi tamo!


Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.