New Posts New Posts RSS Feed - Teretana=promenada?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Teretana=promenada?

 Post Reply Post Reply
Author
hrvoje_cepin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Travanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrvoje_cepin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Teretana=promenada?
    Posted: 03 Svibanj 2008 at 21:23

 Zanima me sto forumovcima znaci teretana? Zanima me kako se ponasate tamo?

Pozirate li poslije odradjene serije? zasto da? zasto ne?

Vlada li u vasoj teretani (pozitivni) natjecateljski duh ili je kao na groblju?

Kakvu vam glazbu pustaju?

Motivira li vas atmosfera vase teretane?

Nisu li teretane postale previsse lezerne? sto mislite o tome?

hvala na komentarima!

hrvoje_cepin-osijek
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2008 at 20:53

 TERETANA je mjesto gdje se podize teret,,,,teretana je pocesto mjesto gdje se iskupljaju ljudi koji nigdje nisu mogli uspjeti u drugim sportovima ili se nikad sportom nisu bavili pa su tu zavrsili u ocekivanju svevisnjih rezultata,, pocesto koristeci carobne bombone,zatim ljudi koji imaju neki komplex, nedovoljno formirane licnosti,,

kojima je teretana izlaz iz socijalne izoliranosti,,kao i mjesta gdje se ljudi tetoviraju tako je i teretana postala utociste mnogima koji zele kroz tu vrstu treniranja privuci paznjuh drugih,,zatim imamo osobe kojima je teretana mjesto rehabilitacije,,osobe koje imaju probleme sa raznim tjelesnim extremitetima typ kicma itd.,,,,,,,,,zatim imamo osobe koje kroz trening u teretani zele poboljsati svoj psiho fizicki izgled,bilo da se radi o osobama sklonim debljanju bilo onima koji zele povecati tjelesnu masu,,,osobe koje zele kroz teretanu poboljsati svoje sportske rezultate,zatim osobe starijih dobi koje zele poboljsati trenutno zdravstveno stanje kroz trening kao i mjesto gdje mogu doc i popricati malo sa isto godisnjacima...........

ovo je opis osoblja koje dolazi u teretanu gdje ja idem,,,sve starosne dobi su zastupljene,,,,,to se moze nazrijeti vremenom zasto je neko dosao u teretanu....

PONASANJE--mislim da se ponasam normalno,sta je sad za nekoga normalno nebih ulazio u to,,,nehodam sa rasirenim rukama kao da sam izasao iz gladijatorskog kaveza,jako sam ljubazan prema ostalim ,pomazem pocesto pocetnicima,uredan sam,imam jako dobar kontakt, a narocito sa osobljem koje radi tu,,uglavnom su to djevojke,upadam ponekad kao i prevodilac,nevolim da sam u centru paznje,,,svjestan sam svoga izgleda i znam a to mogu primjetiti da sam pocesto meta pogleda,,,tad se ponasam kao neki stidljivko,,,,

POZIRANJE--Nikad to nisam radio,,nebavim se treniranjem da bi isao na takmicenje,na treniranje me je natjeralo lose zdravstveno stanje,meni je cudno kad gledam nekog da pozira nakon 20 minuta,,gleda prokrvljenost,,e sad samo kako bi bilo tu prokrvljenost dobro zadrzati vise dana

NATJECATELJSKI DUH----nema toga, svatko radi svoje,,nema ometanja,,ljubaznost je na svakom koraku,,,,osobama koje koriste carobne bombone pristup nije dozvoljen...

MUZIKA---Raznovsna ,nitko se nezali

ATMOSFERA---ne motivise me izgled teretane,,tu sam da odradim trening,,sa motivom sam krenuo od kuce i netreba mi dodatni.....

LEZERNOST--nisam o tome razmisljao.......

Back to Top
hrvoje_cepin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Travanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrvoje_cepin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2008 at 21:11

 Hvala na odgovoru.

 Pise da si iz Svedske. jesi izvorno iz Hrvatske ili? koji grad u Svedskoj? jesi li isao u teretane u Hrvatskoj i kakva je razlika u usporedbi s teretanama u Svedskoj?

 

hrvoje_cepin-osijek
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2008 at 16:57
  •  TERETANA - mjesto za izbacivanje stresa i stvaranje serotonina!  Vrijeme koje je samo moje, nema zivciranja, nitko ne davi.... A kako se ponasam - kao da treniram!
  • POZIRANJE - NEEEEEEEEEE!!!!!
  • ATMOSFERA - natjecateljska i to izmedu onih koji se upisu u 4. mj - pa da vidimo tko ce do ljeta izgledati kao da ce izaci na naslovnici Men's Healtha!  Stari clanovi su normalni, treniraju zbog sebe i ne foliraju se.
  • GLAZBA - house.
  • MOTIVACIJA - mislim da je to ipak osobna stvar... Cesto sam jedina cura u teretani, pa sad, da me motivira musko treniranje, i ne bas....
  • LEZERNOST - ne znam, nisam o tome razmisljala..... Vec sam rekla da je to vrijeme samo za mene pa ne razmisljam o drugima niti pratim sta drugi rade.

 

Back to Top
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2008 at 22:52

 *TERETANA-mjesto na kojem sam ostavila svoj novac da bi vjezbala sa certificiranim osobljem,gdje zadovoljavam neke svoje potrebe za tjelovjezbom ,mjesto gdje se rijesavam nakupljenog stresa i lose energije te iz istog izlazim preporodjena i zadovoljna.Mjesto gdje razmjenjujem iskustva i upoznajem dr rekreativce

*POZIRANJE-znam da to uglavnom decki prakticiraju,da bi vidjeli valjda?rezultate i pratili ih..valjda hehe,ne3mam nista protiv ako njima to sto znaci,ja ne pozirem nemam tu potrebu

*ATMOSFERA-bila bi i bolja da su ljudi otvoreniji,veseliji,pristupacniji,i komunikativniji(zene uglavnom)

*GLAZBA-Mogla bi i bolja,trebala bi bit š00% prilagodjena vrsti vjezbi i programa..glazba je vrlo bitna-bar meni uz nju se bolje koncentriram i motiviram

*PONAšANJE-vec sam rekla,po meni prezatvoreno,introvertno,gdje je veseo duh??I osnova kulture kad se dolazi i odlazi svakog pozdravit i odzdravit!!uzas i katastrofa(ovo se ne odnosi na osoblje)



EDIT: maknut bold


Edited by Zoki
Back to Top
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2008 at 23:50

 i zaboravih reci da je s muskima puno ugodnije vjezbat..jer svako svoje poslove gleda,radi,vjezba,uvik su za pomoci,i cijeli su u vjezbi kao i ja..DEcKI PRAVI STE KAVALIRI U TERETANI;SAMO DA STE I VAN TAKVI HEHE

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2008 at 10:30
Originally posted by ShapeUp ShapeUp wrote:

 i zaboravih reci da je s muskima puno ugodnije vjezbat..jer svako svoje poslove gleda,radi,vjezba,uvik su za pomoci,i cijeli su u vjezbi kao i ja..DEcKI PRAVI STE KAVALIRI U TERETANI;SAMO DA STE I VAN TAKVI HEHE

        

                     konacno netko realan,,,pokusacemo uz vasu pomoc poboljsati i tu sekvencu u relaciji muzjak--zenka

Back to Top
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2008 at 14:44

To sto sam rekla je ziva istina,i mnogo su komunikativniji,mogu pitat bilo kojeg od tih deckiju za pomoc oni uskoce,postoji vrijeme za salu i vrijeme kad se cuju samo uzdasi od vjezbe

Dok su zene ponekad kao kokosi smiju se i neozbiljne su(ne kazem za sve),nisu uopce komunikativne,stisnu se u teretani kao da su sa psihijatrije dosle i nikom ne dopustaju da im se i priblizi...a kamoli da se baci koja zafrkancija..ili se razmijeni koje iskustvo i razgovor o vjezbi..

Ja svakom kiazem dobar dan i dovidjenja,i volim pricati sa ljudima i nemogu prezvakiati tu KISELU atmosferu u teretani nikako

jer sam u prosloj teretani vjezbala iskljucivo samo sa muskom populacijom i bilo je odlicno,sve naj mogu reci,bili su mi kao braca

Back to Top
hrvoje_cepin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Travanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrvoje_cepin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2008 at 15:45

 hvala na komentarima. cudi me sto nema vise komentara od osoba muskog spola.

mozda im je neugodno pricati o sadrzaju onoga sto nazivaju teretanom.

lako je reci: "ja idem u teretanu"

hrvoje_cepin-osijek
Back to Top
zaczg View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zaczg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2008 at 01:02
Teretana mi sluzi kao pomoc standardnim treninzima, slozio sam si "ekipu" koja trenira samnom, nema poza i ostalih gluposti, ide se radit :)

Glazba bi mogla biti bolja :)
Back to Top
Vein View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vein Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2008 at 19:37
  Nikad nisam ušao u teretanu niti cu,  sve home made
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2008 at 13:15
Originally posted by Vein Vein wrote:

  Nikad nisam ušao u teretanu niti cu,  sve home made


Skuzi se .....

Heh ma ja se bavim metalom tako da mogu da doma napravi sve zive sprave sta vidim ali opet nije to to vjezbat doma i u teretani.Vise si motiviran,upoznas dosta  i itd...

Naravno svako ima svoje veselje
 

Edited by Fitness.com.hr
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2008 at 20:23
Jel moguce da sam ja jedini na forumu bolestan sto se tice poziranja. Ja i skoro svi u mojoj teretani poziraju heheheeh imam prijatelja koji se gleda na staklima izloga heheheh. Svaki dan se bar jedan put zategnem pred ogledalom
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2008 at 22:57
Originally posted by caba caba wrote:

Jel moguce da sam ja jedini na forumu bolestan sto se tice poziranja. Ja i skoro svi u mojoj teretani poziraju heheheeh imam prijatelja koji se gleda na staklima izloga heheheh. Svaki dan se bar jedan put zategnem pred ogledalom

Obrati pažnju na ovo -> Bigoreksija (obrnuta anoreksija, misicna dismorfija itd)


You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2008 at 12:56
Originally posted by caba caba wrote:

Jel moguce da sam ja jedini na forumu bolestan sto se tice poziranja. Ja i skoro svi u mojoj teretani poziraju heheheeh imam prijatelja koji se gleda na staklima izloga heheheh. Svaki dan se bar jedan put zategnem pred ogledalom



Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.