New Posts New Posts RSS Feed - teretana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

teretana

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 15:22
pa evo japanci su zadnjih 50ak godina u prosjeku porasli u visini,i to zbog kvalitetnije ishrane,sad je red na kinezima
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 19:25
Misliš zbog lošije ishrane... Kada je bila dobra ishrana nije bilo bolesti i ovakvih stvari kao danas... Malo istražite po netu o umjetnoj hrani , i svim stvarima, i kakvih umjetnih hormona u mlijeku ima, to je strašno
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 20:04
dakle,kaj se tice mog sina ja sam mislila da je naslijedio dominantni gen svog tate,velicinu snagu,ja sam mala:-),na tu genetiku sam mislila.;-)
a,kaj se tice genetike cijelog ljudskog roda,meni to izgleda ko propali slucaj silom nametnute evolucije od samih ljudi.
znanost i tehnologija napreduje, a naša tijela se brane od tog "napretka" hranimo se smecem i otrovima,ono prirodnoi izvorno ,nam više nije dostupno, tijelo se puni lošim mastima ,masovno proizvedenim, skupljamo masno tkivo koje obiluje makrofagima,koji nam okidaju imuloški sistem,koji onda reagira na tu našu mast,kao na strano tijelo, i napada nas. i,eto nam hrpa autoimunih bolesti.
ja sam imala tu srecu pa sam se kao dijete,hranila zdravo, od rodbine na selu,danas više ni oni nemaju ni koku,a kamoli kravu! po ducanima nije bilo toliko smeca ko danas! ja znam šta je friško pomuženo mlijeko,mast,cvarki,domace meso,povrce,i nikad nisam bila bolesna ,sve do svoje skoro 37 godine.
eto,skrenuli smo s teme,i to dosta,ali nema veze! :-)
uglavnom,razgovarala sam sa sinom, pogledao je Zugaj brothers :-) ,bio je oduševljen
odluka je pala - odabrao je hrvanje
pozz,svima!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 21:57
nadam se da ce se naci u tome sretno
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 00:52
baba, cestitam sinu, iznenadio me :))) Danas se ne bira teži put :)) Da mu mrvu olakšam(i da ne misli kako ne volim BB), i ja sam poceo kao dijete sa bodybuildingom, u vrijeme Arnolda, Sergio Olive, Franca Columbu-a, itd. Djecji ideali su mi bili Sergio "The Myth" Oliva, Serge Nubret, Frank Zane... Arnold je imao više mišica, ali ovi "moji" uži struk i nekako meni bolji... Zane-a ljudi još i znaju, a evo za mlade povijest iz 1967-1974, fotke na žalost pokojnih Sergia Olive     https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/302843_513989465292897_1505185071_n.png i posljednji intervju Serge Nubret-a sa fotkama iz oko 1970te    http://www.youtube.com/watch?v=QAIJ7qaIIHE   zanimljivo je i cuti njegovo mišljenje o današnjim BBovima (da nema više estetike, nego freakovi, trbuh kao trudna žena - zeza se stacek ali i istina). Ah, evo i video sa Olivinim fotkama    http://www.youtube.com/watch?v=qGYZ-EevRFQ ako nekoga zanima povjest i još su licili na humani rod, današnja kemija je jaca :) Iz moje ljubavi prema BBidingu su me poznanici ubacili u rupu gdje se hrvalo, podrumska loše prozracena prostorija, ali odlican trening i iskreno prijateljstvo... pa sam se zaljubio u hrvanje i ja, nakon što me svatko bacao jedno 3 mjeseca, a onda je još bilo oblika spartanskog odgoja mjesec-dva, izdržao i ostao za citav život, mislio u sebi, vratit cu ja vama :) Mene klinca 14god su prihvatili da treniram sa seniorskom ekipom, koja je vjerojatno najtrofejniji klub u pojedinacnim sportovima bivše nam države, svih vremena. Na svakom treningu se nešto boriš sa ljudima, njih 6-7 koji su osvojili preko 20 samo svjetskih i olimpijskih medalja, ostalo se ni ne broji. Bez opreme, imali smo samo 1 uteg, bodyweight, a titule su prštale.Trening do smrti, ali bez povreda, trener je nadzirao, a kad ti se mišici umore do iznemoglosti, bolje je izbjeci bacanja. Ali od takvog treninga ostane nešto, govori se što cvršce treniraš to ti dulje ostaje, a možda i je tako. Zbog selidbe u drugu republiku i zdravstvenih problema ne treniram vec više od 30g, ali kad se mladi decki u firmi, teretanski vježbaci pocnu hrvati-gurati sa mnom, i viši su i teži po 20kg, nakon 2 minute odustanu i kažu :"vi niste covjek, vi ste životinja" :))) Pa cu urediti teretanu i opet poceti pomalo vježbat. Ako ce ga nešto zanimati, što treba biti jako, mogu napisati a radu i popricati sa Hulkom ako ga zanima nešto. slobodno na priv.poruku. Možda imam i neku duplu opremu za pocetak, ako izdrži 3 mjeseca, zavoljet ce. To toliko udje u covjeka, da i sad kad vidim mec osjecam na sebi i zatresem se od zamišljenog napora :) Vizualizacija. Pozdrav, i sa zadovoljstvom cu pomoci što mogu, slobodno se obrati... Sorry ako imam previše grešaka, vec sam umoran
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 11:46
pozz!
hvala iver!
tocno znam o cem pricaš,ja sam tak godinama trenirala rukomet
i bili smo bolji,cvršci,i zdraviji!
evo,procitala sam Hulku. kaj si napisao,zahvaljuje se !!!!!!!
ak zapne nekaj javim se,hvala još jednom i pozz!!!!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.