New Posts New Posts RSS Feed - teretana kod kuce i dobivanje mase
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

teretana kod kuce i dobivanje mase

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Mongo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mongo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 15:27
Aha znaci imam 58 kila puta 0,3/4 oke i uzimam ga u dane treniranja i netreniranja? I koliko bi trebo dana u tjednu vjezbat 4-5? I jel dovoljno 8 sati odmora dnevno?
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 15:31
Originally posted by Mongo Mongo wrote:

Aha znaci imam 58 kila puta 0,3/4 oke i uzimam ga u dane treniranja i netreniranja? I koliko bi trebo dana u tjednu vjezbat 4-5? I jel dovoljno 8 sati odmora dnevno?


da,kreatin pijes i u dane netreniranja,ja osobno pijem 2 mjeseca sa jednim mjesecom stanke,kreatin uz vodu veze i neke toksine pa se tokom tog mjeseca ocistim,ovo je predostroznost
punjenje ne radim
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 15:33
sto se tice vjezbanja,ovisi o programu,trebao bi imat 48 sati odmora izmedju grupe misica da se taj misic stigne oporavit,ja osobno vjezbam 6 dana sa 2 dana odmora,sa po jednom grupacijom misica na dan,ali sve ovisi o programu koji si si sastavio
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 15:38

 

Originally posted by adatar adatar wrote:

t,ja osobno vjezbam 6 dana sa 2 dana odmora

od kad tjedan ima 8 dana? :D

ili se drzis 3-1, pa kak ispadne?



Edited by GajbaPive - 13 Veljaca 2013 at 15:38
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 15:45
pa nemoram se valda ogranicit na kalendarski tjedan ?
morao sam ovako napravit jer radim smjenski na poslu i drugacije nije islo,primjer radim popodnevnu smjenu a taj dan prsa i noge,nikako nije islo,ni prije posla,a ni poslije kad se vratim s posla,sto sam napravio,razdvojio vjezbe i to lakse,tako da sad kad sam popodnevna ispadne mi ramena ili biceps i triceps,tako da lakse mogu podnest te dane na poslu

standardni programi mi nikako nisu s vremenom stimali,ovo sam si slozio kroz vrijeme i ovako mi najbolje pase

Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 19:57
GajbaPive, ako bi imao dijete sa 13 godina koje želi bit bb, uzeo bi remen i odgovorio ga od toga.. Dijetetu u razvoj ne bi dao da si jaca mišice doc ne prodje kroz pubertet i prirodan proces rasta, bar do 16-17 godine.. A kamoli da mu dajem kreatine i još takva sranja da si upropasti život..

Edited by XQ - 13 Veljaca 2013 at 19:57
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Mongo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mongo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 20:05
Hvala svima jos cu si sredit program vjezbi pa da vidimo rezultate :)
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 20:08

ne kuzim... djeca u kini s 5 godina rade dvostruke saltove, a kod nas je rano zeljeti dizati utege s 13? vjezbanje uvijek moze samo pozitivno djelovati na razvoj djeteta, ako se vjezba pravilno. osobno mi je gori sport nogomet jer tamo ima jaaako puno ambicioznih roditelja, pa dijete sa 16 godiba vec sve zna o ligamentima.

pa nitko ne spominje tezine... djetetu od 13 godina sigurno necu staviti 100kg DL-a, ali svakako bi mu dopustio, uz moje vodjenje, da vjezba. naravno rekreativno, ali ne bi mu dopustio da vodi bb prehranu. whey poslije treninga ok, al ostalo bi morao jesti kao obican puk :)



Edited by GajbaPive - 13 Veljaca 2013 at 20:11
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 20:21
Pa dobro rekreativno, ali neko nabildavanje, biranje prehrane i ostalo stvarno nema smisla, pusti djecu da uživaju, a sa 18 nek radje šta hoce..Inace i ja sam prvo sa 15-16 i sa 17 radio ali stvarno nema smisla, i gubljenje vremena... Sad kad vec mogu razmišljat i sam zakljucivat duplo su bolji ucinci i posvetiš se tome, a ne dijete od 13 godina koji ne zna ništa o životu da mu daješ da radi nešto što ne želi
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.