New Posts New Posts RSS Feed - Tečaj za nutricionista
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tečaj za nutricionista

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Tečaj za nutricionista
    Posted: 25 Ožujak 2014 at 10:14
Evo kao što i naslov kaže, ja sam upisao tečaj za nutricionista u ustanovi Magistra. Riječ je o stručnom osposobljavanju za zanimanje Nutricionista/ice, odobrenom od Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta RH. 

Pocinje kroz 2 tjedna i traje 5mj. 

Nakon toga mogu raditi programe prehrane zvanično i unovčiti svoje znanje :D 

Više na LINKU.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 10:23
Odlicno! Sretno s time
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 10:28
Hvala
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 12:08
sretno
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 12:30
:)) hvala
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 12:33
Ako Davor potvrdi da vrijedi para, bit ćemo kolege kad uskočim u vagon za drugi krug :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 12:38
I onda suradjivanje :)
Jos meni puno toga na pameti :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 12:54
 Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2014 at 18:14
Ako ti je cilj dobijanje papira, ok. Mada nekako sumnjam kako naziv "Nutricionista" mogu izjednačiti sa visokim obrazovanje, valjda je onda ovaj drugi dipl. "Nutricionista", što u svijetu do sada nisam vidjeo, valjda svaka banana zemlja ima svoju regulativu :( Pogledao link, vidim 186 sati sve skupa, od fiziologije do zaštite na radu :) Ne može se vidjeti koliko je opširna literatura, ali sumnjam da bi se nekom dalo kod nas toliko pisati. Mogli su bar plan predavanja po predmetu ili neki .pdf staviti detaljniji,a ako im se ni to neda napraviti, onda... Na istoj stranici za Shiatsu masera cca 200 sati. Ako te zanima više znanje tj dobiveno za istu lovu, "Nutrition for fitness professionals" od Johna Berardi-a je uvjeren sam puno bolji, ali taj papir ne vrijedi u HR.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2014 at 13:29
Meni treba papir da bih se mogao zapoalit u vlastitoj udruzi npr. Kao nutricionista.
Kasnije cu ici na fitness uciliste da imam i za osobnog trenera. Sad koliko se nauci na tecaju, to je diskutabilno.. netko zavrsi faks, a nije nis naucio, jer je takvo obrazovanje kod nas (ucis samo za ispit). I dalje smatram da pravo ucenje se radi u alobodno vrijeme.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2014 at 20:58
ok, i mislio sam da je papir. Da, tako je, imaš pravo za učenje, logika ispita je na faksu malo kriva. Naravno ni Berardijev tečaj nije savršen, ima dosta fiksnih preporuka koje su vezane uz znanost koja se mijenja iz godine u godinu. Ali je Ryan Andrews koji je pisao knjigu za tečaj, izuzetan znalac, a za prosjek fitness trenera je jezgrovita i obuhvatna, za tu namjenu možda najbolja trenutno u svijetu, bar na engleskom govornom području. Učenju nikad kraja :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2014 at 22:14
pa nije Barica ni tako skup, 1000USD za prvi level zanimljivo
cookies are for pussies
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2014 at 23:12
Ako se prijaviš ranije, onda je 799, ali je poštarina za materijal i carina+pdv u HR još blizu 200, pa te zbilja ispadne oko 1000
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2014 at 11:27
Uz Berardija sam već dugo i da imam čime, uložila bih u to, čisto sebe radi. Ako ništa drugo bar sam iskoristila free tečajeve :) A što se ovog konkretnog tečaja tiče - ja mislim da sam više izvukla od 3 mjeseca coursere nego što bih/ću od toga, ali šta ćeš, kad se bližiš 30-oj, papir nabrzaka postaje ono o čemu misliš prvo da bar možeš mrdnut s mjesta prije penzije, a home edukaciju koristiš za eventualno popunjavanje rupa od tečaja :)



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2014 at 13:58
Papir je papir.. tako isto i Fitness uciliste u Zg.. samo da bi se mogao posao obavljati.. ali ja i dalje smatram da nas fakulteti uce samo kako se koristit literaturom :) 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2014 at 15:05
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Papir je papir.. tako isto i Fitness uciliste u Zg.. samo da bi se mogao posao obavljati.. ali ja i dalje smatram da nas fakulteti uce samo kako se koristit literaturom :) 


i puno bitnije, kako je tražiti
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.