New Posts New Posts RSS Feed - Tecaj za fitness trenera / trenericu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tecaj za fitness trenera / trenericu

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Tecaj za fitness trenera / trenericu
    Posted: 17 Svibanj 2010 at 15:43
Googlam i googlam, ali nikako da nađem odgovor na svoje pitanje - gdje se odvijaju i da li se uopce odvijaju tecajevi za fitness trenere?

Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 19:34
tecajevi? ja znam samo za faks, smjer fitness trener, ali da postoji baš tecaj od par mjeseci - mislim da ne...možda griješim, ali znam ljude koji to studiraju pa sumnjam da bi crncili na faksu da postoji kraci put
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 20:15
Ma postoje sigurno tecajevi za voditelje crobica i slicno.
Guglaj tako.
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 21:56
ajme i ja to zelim.... vec stedim novce za to... ako hoces raspitat cu se u svojem fitness centru... znam da traje par mjeseci jer su mi trenerice vec pricale o tome.. :)
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 23:06
za crobik i slicne popratne sadržaje u teretani znam da ima tecaj, ali baš za trenera u teretani ne znam
Back to Top
wildly View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wildly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 00:12
draga moja,
imaš tecaj za instruktora crobica baram dva ili tri puta godišnje preko UHAI  udruge  u Zagrebu,evo link pa si pogledaj,oni su sada imali tecaj u 5.mj,a možda bude još koji do kraja godine,prati malo njihove obavjest

   http://www.uhai.hr/?n=o_nama


druga opcije ti je preko Goky fitness centra koji se održava  u Crikvenici svake godine po ljeti,dva tijedna,evo link i za njih,možda se još stigneš prijavit

    http://www.gokyfit.hr/edukacija.html
    
 sory,ako linkove ne možeš otvoriti,ali svakako ih možeš naci preko googl-a

to je za sada što sam ja našla......povratne informacije imam samo za Crikvenicu da je ok tecaj,nauciš sve što ti je najpotrebnije od osnova i glavnih elemenata,a ostalo je tvoja mašta i kreativnost  

....nadam se da sam ti barem malo pomogla 


Edit:postavljeni linkovi
 

Edited by Zoki
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 18:01
Originally posted by Blia Blia wrote:

tecajevi? ja znam samo za faks, smjer fitness trener, ali da postoji baš tecaj od par mjeseci - mislim da ne...možda griješim, ali znam ljude koji to studiraju pa sumnjam da bi crncili na faksu da postoji kraci put


tako je...ili dif ili viša trenerska...

ili se zaleti do Amerike, tamo takvih tecajeva imaš na bacanje :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 00:39

 pa koliko u 2 tjedna neko moze naucit o tome na tom tecaju?

ali prakticki i netribas bit trener za radit u teretani,vamo di ja iden ja san ovoj sta radi,ali nije trener samo radi tu objasnjava sta je dekstroza i zasto se koristi sa wheyon i neke principe treninga i ...

Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 09:05
pa mislim da dovoljno... i vise nego dovoljno.... pogotovo ako se vec dulje vrijeme bavis fitnessom... a ovo tu je za biti trener u fitness centru, a ne u teretani... teretana je drugo jer u teretani nemas koreografiju po kojoj radis...
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 11:44
Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

pa mislim da dovoljno... i vise nego dovoljno.... pogotovo ako se vec dulje vrijeme bavis fitnessom... a ovo tu je za biti trener u fitness centru, a ne u teretani... teretana je drugo jer u teretani nemas koreografiju po kojoj radis...


kako to misliš? jel to znaci da je fitness centar dvorana u kojoj se održavaju sati crobika i pilatesa, a teretana je objekt sa spravama i utezima? ne kužim te...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 11:48
 fitness centar ti se to sve zove, a to sta mi zovemo to teretana to je druga stvar
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 15:13
Originally posted by wildly wildly wrote:


draga moja,imaš tecaj za instruktora crobica baram dva ili tri puta godišnje preko UHAI  udruge  u Zagrebu,evo link pa si pogledaj,oni su sada imali tecaj u 5.mj,a možda bude još koji do kraja godine,prati malo njihove obavjest    http://www.uhai.hr/?n=o_namadruga opcije ti je preko Goky fitness centra koji se održava  u Crikvenici svake godine po ljeti,dva tijedna,evo link i za njih,možda se još stigneš prijavit    http://www.gokyfit.hr/edukacija.html      sory,ako linkove ne možeš otvoriti,ali svakako ih možeš naci preko googl-ato je za sada što sam ja našla......povratne informacije imam samo za Crikvenicu da je ok tecaj,nauciš sve što ti je najpotrebnije od osnova i glavnih elemenata,a ostalo je tvoja mašta i kreativnost   ....nadam se da sam ti barem malo pomogla  Edit:postavljeni linkovi 


Hvala ti, puno si mi pomogla
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 18:03
Originally posted by Blia Blia wrote:

Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

pa mislim da dovoljno... i vise nego dovoljno.... pogotovo ako se vec dulje vrijeme bavis fitnessom... a ovo tu je za biti trener u fitness centru, a ne u teretani... teretana je drugo jer u teretani nemas koreografiju po kojoj radis...


kako to misliš? jel to znaci da je fitness centar dvorana u kojoj se održavaju sati crobika i pilatesa, a teretana je objekt sa spravama i utezima? ne kužim te...


da, ja sam na to misliala... mislim bar ja radim tu razliku tako... i smatram da ovo sto se ide za tecaj za fitness trenericu moze biti samo za satove "crobica i pilatesa" kako ti kazes a ne za teretanu u smislu spravi za vjezbanje i dr.
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2010 at 18:49
aha, ok onda, sad kužim na što si mislila.
inace, sve 'teretane' kako ih ti nazivaš su zapravo fitness centri (to im stoji u nazivu), a to obuhvaca i prostore a spravama i utezima (teretanu), i dvorane sa ostalim popratnim sadržajima, od košarke, malog nogometa, crobika i dr.

lijepo je da štediš novce za to i da se želiš baviti time! imaš li vec osiguran posao kad završiš tecaj ili misliš tek polagati pa onda tražiti? za što konkretno želiš položiti - pilates, crobik...nešto drugo?
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2010 at 21:41
hmm, pa mislila sam poloziti prvo pa onda pitatu seficu u svojem fitness centru ako joj treba trenerica da me zaposli.... ma sta god, pilates jedino bas ne volim jer mi je to presporo, ja sam vise za ples i to zivlje malo, ali inace za sve drugo... mislim da kad upises taj tecaj da nemres birat za posebno, vec te sve nauce.. a mozda se i varam... ugl, stvarno volim taj fitness i zivotna zelja mi je jednog dana svoj centar otvorit... jedino kaj za sad nema tih tecajeva... pitala sam u svojem centru i rekla mi je vlasnica (trenerica) da nejdem tamo u crikvenicu, a da kao za sad nije cula di ima, ali kad cuje da ce mi reci... tak da mi je sad stvarno krivo, bas sam si to mislila uplatit preko ljeta...
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2010 at 21:47
  Zašto da ne ideš to u Crikvenicu?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.