New Posts New Posts RSS Feed - Te gadne cigarete :0(
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Te gadne cigarete :0(

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2008 at 15:21
Originally posted by emilio emilio wrote:

ti nisi signorina ovisna o cigaretama vec si naviknuta da ih koristis.................

 

e ovo si dobro rekao

Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2008 at 13:38
A katkada su jednostavno fine 
Back to Top
mala_EM View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Ožujak 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mala_EM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2008 at 16:58
ja neshvacam kako netko moze dopustiti da bude rob jedne male cigare.Sigurna sam da mozes prestati,jer sigurno si jaca od nje.
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2008 at 19:32
 problem je u aromama koje se mjesaju u duhan,,, koje daju ovisnost na neki nacin..
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2008 at 19:50
i ja povremeno pusim,ali uvijek kad sam sa drustvom vani cisto radi navike! kada odem na kavu s nekim,nema sanse a da ne zapalim,jednostavno neznam ni  kaj cu sa rukama,a i svi oko mene puse!sto se tice ovisnosti o nkotinu,nisam ovisna i mogu bez cigareta,ali navika je navika-blo dobra ili,u ovom slucaju,losa...
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2008 at 11:02
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

Originally posted by emilio emilio wrote:

ti nisi signorina ovisna o cigaretama vec si naviknuta da ih koristis.................

 

e ovo si dobro rekao



Po pitanju navike, ima i tu nesto. U nekim situacijama sam navikla zapaliti cigaretu, ali nije samo stvar navike, tj. ova navika ima snaznu podlogu upravo u ovome:

Originally posted by emilio emilio wrote:

 problem je u aromama koje se mjesaju u duhan,,, koje daju ovisnost na neki nacin..


Vjerojatno i dodaci u cigaretama navlace, ali i nikotin sam po sebi stvara ovisnost. Ona se ne manifestira fizicki (kao kod heroina i sl), ali ne znaci da je nema. Dakle, ovisnost kao baza + navika i eto ga na...

Ljudi, samo se nemojte zavaravati, kao ja dugo vremena, da je "rekreativno" pusenje manje opasno ili da se od toga ne postaje ovisnik. Dugo vremena sam i ja pusila samo vani vikendom i ponekad na kavama iskljucivo u drustvu drugih pusaca. I onda, malo po malo, to se prosirilo i na jutarnju kavu doma, pa poslije rucka pa... I doslo do toga da sam pravi pusac, a da se nisam ni snasla. Slicno je bilo s vecinom pusaca koje znam. Korak po korak i skuziz kad je skoro prekasno.  Pozitivni znak mi je kaj vec toliko razmisljam o tim cigaretamai ne prihvacam ih zdravo za gotovo pa ce uskoro valjda vrijeme da ih odbacim skroz, nadam se.

Pouka moje pricice: Nemojte krenuti mojim stopama! Bacite to dok jos niste ovak okorjeli
 

Edited by Signorina
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2008 at 18:19

 poznajem jednu zenu koja ima 45 godina,,extremni pusac ,,pusila je jake cigarete PRINC,,danske cigarete.....probao sam ih jednom prilikom ,,zabolila me glava 

pocela je sa tim sportom negdje u š4 godini,,,,,jedan dan je odlucila samo da ih ostavi..................treca uspjesna godina bez cigareta.....

nesto drugo,,,,ostavila je cigarete sad ima problema sa osobom sa kojom dijeli krevet--HOCE DA JE OSTAVI----

RAZLOG----povecao joj se apetit sto joj je dao negdje š5 kg....

sad trenira neprestano a ni kilograma da nestane.....

 

zakljucak---Izgleda da cu opet morati poceti pusiti da bi veza opstala---

Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2008 at 19:02
Ako je imala karaktera da ne pusi nakon toliko vremena,kako se nemoze suzdrzati od hrane?!
 
ps:koja je to seljacina koja je zeli napustit radi kila!!!??!
Ako ju voli,neka joj pomogne smrsavit a ne je ubijat u pojam i nabijat joj kompleks na nos i na takav ruzan nacin,boze,pa ja bi tega covika ...

pps:ovo je moj stav ali naravno trebalo bi poznavat osobe i onda sudit. Ovo je jako malo i opcenito receno da ju zeli ostavit radi debljine,mozda to nije jedini razlog. Mozda je
 -zapostavila sve dotadasnje obaveze i usredotocila se samo na mrsavljenje
   - promjenila neki dio svoje osobe koji se svidjao njenom decku,radi cega mu je bila posebna...
i tako dalje....

Ps:radje bi bila malo deblja i zdrava,nego kost i koza a prepuna puna katrana i nikotina...


Edited by šparogica
By:©parogica:)
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2008 at 23:12

 to je vjerojatno zato sto sada iz navike umjesto za cigaretama poseze za hranom.. i vjerojatno jede nezdravu hranu pa se stoga toliko udebljala.. ili unosi vise kalorija nego prije.. i ne krece se dovoljno..

btw - slazem se sa sparogicom 

 

Edited by jedna_mala
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2008 at 19:53

 nije u pitanju bavljenje poljoprivredom vec gasenje sexualnog apetita kod doticne osobe,,,,covjek je uvenuo kao ruza,,,,molim vas da nebudete tako extremne,,,,,

odmah nas nazivate poljoprivrednicima cim nesto nevalja kod nas....

Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2008 at 20:48
  emilio ja se ispricavam,samo kazem da to nije ljubav....po meni,ali svatko moze i mora imat svoje misljenje(to se slazem da se gasi sexualni apetit,ali pretpostavljam da moraju dat malo gasa u tu vezu pa nece bit problema s kilama)
By:©parogica:)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2008 at 23:09
Ja isto mislim da nije ljubav...jer kad je ljubav...ne volis zbog izgleda,,, onda isto tako sta da se desi neka bolest u toj vezi... mislim... jel bi i onda htio otici... ona moze smrsaviti tih š5kg... ali nece postajati mladja... a drugo... ja bi se zapitala jel zelim takvu osobu kraj sebne koja ce otici na prvi problem... a pogotovo na promjenu u izgledu... to je jako jako povrsno...  
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2008 at 15:15

Originally posted by dalila dalila wrote:

Ja isto mislim da nije ljubav...jer kad je ljubav...ne volis zbog izgleda,,, onda isto tako sta da se desi neka bolest u toj vezi... mislim... jel bi i onda htio otici... ona moze smrsaviti tih š5kg... ali nece postajati mladja... a drugo... ja bi se zapitala jel zelim takvu osobu kraj sebne koja ce otici na prvi problem... a pogotovo na promjenu u izgledu... to je jako jako povrsno...  
 

              izgled danas igra jako veliku ulogu u relaciji muzjak-zenka,,,htjeli mi to ili ne priznati,,jedan od primjera je--rijetki su i to jako rijetki slucajevi veze  handikap osobe i osobe bez nekih psiho fizickih nedostataka,,

,drugo sto je  jako bitno je ekonomski status,trece mogucnost posjedovanje nazovimo titule..........polozaj u drustvu itd...(zadnje navedeno je vec u fazi kad covjek zeli zasnivati familiju ili obitelj to jest okoncati nazovimo jednu uspjesnu ljubavnu vezu)

tek tamo pri kraju dolazi ljubav, kao u sportu ekipa  koja je pri kraju tabele naziva SE ;jumbo; -TIM.....jako rijetki su slucajevi istinske ljubavi.

.romantizam je davno prosao a romeo i julija su davno preselili u vjecna lovista (indijanski izraz )...visoka tehnologija je doprinjela da se sve vise pojavljuje nesigurnih osoba koji koriste taj vid komunikacije u svojim ljubavnim PUSTOLOVINAMA

gube se u LIVE-kontaktu,,,ono kafana ,discoteka,ples itd

danas se ljudi sretaju par put,udaju se zene itd,,znaci i to je ljubav,,na prvi pogled ili brzinska ljubav...,,nije mal broj takvih osoba,,narocito u visoko razvijenim zemljama,,,,

mozda ,dok smo tamo neki skolarci ,mozemo govoriti o nekoj ljubavi ,kasnije kad je covjek zreliji to jest formiraniji,,razmislja malo drugacije,,,,

narocito zene,,,zene zbog svoje gradje smatraju se njeznijom populacijom,,,mnogo teze uspijevaju ´na trzistu rada,,,,,zasto da se patim kad mogu uloviti nekog bogatuna,

koliko je danas brakova iz koristoljublja,koliko je danas veza namjesteno,u koje su ukljuceni i sami roditelji....

ona bogata on siromasan,,,,zivjet ce od ljubavi,,,,dosta ih je pokusalo tim nacinom pa su im roditelji pakovali kofere na brzinu,,,NECE MI DIJETE ZIVJETI U africi---asociranje na africko siromastvo....

brak bez novca cesto puca,,,dok ima novca dosta toga stima kao u dobrom orkestru cim novca ponestane orkstru pocinju pucati strune...

dobro nije bas sve tako crno ima tu i istinskih ljubavnih veza samo neznam koliko ih ima,,,broj?????

opet van teme,,,,,kazu da je danas najbolja investicija -OSTAVLJANJE CIGARETA---

ovdje u ovoj zemlji jedan paket ili kutija (glavnom sve cigarete imaju istu cijenu )e negdje u vasim novcima--45 kuna....toliko kosta i kilogram mljevenog teleceg ili vec cijeg mesa..

neznam jeli to skupo...

 

Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2008 at 08:30
Slobodna sam primijetiti, bilo iz vlastitog ili tudjeg iskustva, nazalost kakav god da jesi, pripadas li ili ne u neke okvire normalnog i pozeljnog, suprotna strana ce se kad tad toga zasititi. Ako si mrsav/a pozeljeti ce deblje, ako si debe/la/o, pozeljeti ce mrsavije, ako imas uspjesan posao, prozovu te karijeristicom, ako nemas - sponzorusom. Da vise ne nabrajam... zakljucak je da nema formule. Vremena su se promijenila kao i ljudi, medjutim jos nas uvijek ima svakakvih i tesko je generalizirati. A idealno je (rijetko, a time i dragocjeno) kada se nadje dvoje slicnih. Tada na red dolaze postovanje, kompromis i tolerancija.

Vezano uz cigarete, nekada si bio/bila pravi frajer/ica ako su te vidjeli sa cigaretom. Ima toga i danas. Katkad je to i sredstvo da ti se netko priblizi, ali i ode od tebe.... Žalosno ali istinito.

Kada bi birao ljepotu, nema do fizicki i psihicki zdrave, mirisljave osobe i kao takva je fizicki pozeljnija. Interesno je takodjer orijentirana na drugacije stvari kao i financijski u odnosu na pusaca, ali ce i ona potrositi 45 kn na odrzavanje te ljepote/zdravlja.
 
I zakljucak je onaj stari, poznati: ukusi  su razliciti i o njima se ne raspravlja.
No, kako je Dalila napisala, ako si osobu prihvatio nekad i tvrdis da je volis, ne mozes je ostaviti zbog banalnog razloga odmah na prvu. Druga je stvar ako ti treba izgovor....
Back to Top
mrsavica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrsavica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2008 at 22:57
 pa zar nije najveci gust posli dobre vecere sist i zapalit mmmm
jopica
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2008 at 14:03
Jeste li prestali pušiti? Ja još uvijek na istom... svega par komada tjedno poskrivecki (i od sebe i od drugih)  
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.