New Posts New Posts RSS Feed - Tc-bo - mišljenje?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tc-bo - mišljenje?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Tc-bo - mišljenje?
    Posted: 14 Srpanj 2009 at 12:16
  Sorry, nema veze sljedece pitanje sa postavljenom temom, ali necu da otvaram skroz novu temu.
Otkad imam malo problema sa koljenom, trcanje sam smanjio na dva puta u sedmici, a umjesto ona dva dodatna koja sam izbacio sam sada ubacio tc bo, trening traje 57 minuta, i naporan je pravo ! ukljucuje vjezbe udaraca svih vrsta, skakanja, na kraju vjezbe za noge, trbusnjake, gluteus, ledja...Ne znam jel iko jos vjezba tc bo i sta misli o njemu?
Hvala unaprijed
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2009 at 23:36
Otvorena je zasebna tema tako da sad imaš svoju temu! 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Majsa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Majsa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2009 at 18:49

 Super trening, osim ako imaš problema sa kralježnicom nije preporucljiv jer ima puno zasuka i naglih pokreta.

Bitno je naravno i tko ga vodi...tj. kako izgleda trening, da li je brza muzika i ima plesnih koraka u njemu (i nije neki Tc bo), ili je žestoko udaranje i izbacivanje stresa, ali nakon nekog vremena dosadnjikavo..

 

Meni osobno drag trening.

Back to Top
Adolph View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Adolph Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2009 at 19:29
Tc BO

Super trng...odlicna rekreacija, tzv total transfformation trening, sastoji se od razgibavanja (dynamic streching), crobni dio ( udaranje rukama, nogama uz ritam glazbe, dakle s elementima crobika), vjezbe snage....


trng je super zanimljiv, raznolik, tesko da se moze ponoviti jednak trng (opet ovisi o treneru), jer postoji milijun i jedna kombinacija, traje sat vremena

super za rijesavanje stresa, kilograma, za zdravlje i naravno IZGLED jer se na svakom treningu prolaze sve misicne skupine, radi se i cardio, tako da...

pripreme za ljeto mogu poceti :)

postoji dobar Tc Bo klub na Jarunu, bas na jezeru, iznad veslackog kluba...
u fitness centru XXL od sijecnja u Novom Zagrebu
 

Edited by Adolph
Back to Top
Sara89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 133
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sara89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2009 at 18:01
Zakon! To mi je bio najdraži trening, ali izbacili su ga iz mog fitness centra,
jer kao nije dobar za koljena i zglobove... I onda uveli više pilatesa
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2009 at 11:10
Originally posted by Sara89 Sara89 wrote:

Zakon! To mi je bio najdraži trening, ali izbacili su ga iz mog fitness centra,
jer kao nije dobar za koljena i zglobove... I onda uveli više pilatesa


Pilates je odlican i preporucam ga, iako razumjem i potrebu za necim dinamicnijim
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Sara89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 133
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sara89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2009 at 00:22
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


Pilates je odlican i preporucam ga, iako razumjem i potrebu za necim
dinamicnijim


Pa je, napilatesirala sam se ja ali stvarno su ga ugurali gdje god su
mogli, a ponekad je malo, jel, dosadan
Back to Top
Conly View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 16:56
Osobno sam oduševljena
Ne idem na nikakve "organizirane treninge", nije mi bilo od volje davati novce i za tc-bo i teretanu
Nabavila sam DVD-e od Billyja Blanksa, i evo, doma vježbam...ista stvar.
Opet, druga je prica ako nisi sam dovoljno motiviran pa ti treba "grupa" da bi se držao treninga, ali sumnjam da ti je to problem
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 19:55
  A nije baš ista....Billy Blanks ima puno jednostavnije koreografije nego obicno što bude na satovima...ajme kako meni fali tc bo....jojojojoj...... šmrc.....
Back to Top
Conly View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 20:51
dobro da si rekla, da ne širim više dezinformacije No, meni je i "jednostavnost" Billy-ja dovoljna uz gym
Back to Top
tsmokvica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tsmokvica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 14:42
Originally posted by Conly Conly wrote:

Osobno sam oduševljena
Ne idem na nikakve "organizirane treninge", nije mi bilo od volje davati novce i za tc-bo i teretanu
Nabavila sam DVD-e od Billyja Blanksa, i evo, doma vježbam...ista stvar.
Opet, druga je prica ako nisi sam dovoljno motiviran pa ti treba "grupa" da bi se držao treninga, ali sumnjam da ti je to problem


Joj gdje si nabavila dvd od Billa Banksa, i ja bi ga, i meni fali tc bo u mom gradu i kod mene su izbacili tc bo i ubacili dosadni pilates i stepere (ajde de još su steperi zakon, ali mi imamo previše energije za vježbe oblikovanja tijela, jelda da da).
Javi pliz gdje da nađem Billa benksa ili može i tc bo od Renate Sopek, muzika mi je bila dobra, ali su mi klinci uništili dvd.
By..
ąto ne kupim-ne pojedem!
Back to Top
Adolph View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Adolph Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2010 at 20:47
 Tc BO Jarun na samom jezeru, iznad veslackog kluba....
Back to Top
PoleDancer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PoleDancer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 19:32
  Savrsena stvar moram priznat :) !
Work, work, work, work!
Work, work bitch, you better work!
Back to Top
wildly View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wildly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 22:34
 
  pozdrav ekipa,
  molim vas za pomoc,kako da dođem do DVD-a Billy Blanksa
  probala sam preko torenta i nema ništa ,znate li neku drugu stranicu??

  A i  najore od svega u mom gradu niti jedan fitness centar ne drži trening
  tea bo-a


  hvala vam unaprijed
 
Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2010 at 23:15
Ja se nadam da je ovo to što tražiš.

Tcbo - Billy Blanks - Billys Boot Camp
Back to Top
wildly View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wildly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2010 at 09:58

 Deni ,to je tooooo hvala ti 

 

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.