New Posts New Posts RSS Feed - Tajice za znojenje: da ili ne?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tajice za znojenje: da ili ne?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Noor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Noor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Tajice za znojenje: da ili ne?
    Posted: 05 Ožujak 2008 at 11:40

 Bok svima,

ovo pitanje je mozda vise za cure ali svako misljenje ce dobro doci. Treba li u teretani kod crobnog treninga ispod odjece nositi tajice za znojenje? citala sam da to bas i nije preporucljivo, ali mozda u kombinaciji s anticelulitnom kremom i nije tako losa ideja.

pisite sto mislite o tome....Hvala!

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2008 at 11:49
Isprobane jedne i ne hvala. Ima dvije vrste.

Prvo, bas one za znojenje, tipa "Sauna odijelo" s Top Shopa i to je sranje samo takvo.  Isto se valjda moze postici da se obuku najlonske vrece na noge. To samo potice znojenje, tj. zadrzavanje znoja izmedju koze i plastike. Koza ne dise, nije bas higijenski, a sigurno nece salo isparavati kroz kozu, da je bar tak jednostavno. Za detoksifikaciju i izbacivanje otrova znojem, sauna je svakako bolja.

Druga vrsta su kao neke steznik-tajice s aktivnim supstancama za djelovanje na celulit (npr. Afrodita). Te cak malo i pomognu jer se krema koju namazes prije bolje upije, ali problem je kaj su jaaaako neudobne. One stegnu noge, guzu i trbuh skroz, ali meni je bilo muka se kretati u tome. A i konacni ucinak nije bio previse zadovoljavajuci.

Ne preporucam bas, bacanje love zapravo.
Back to Top
Noor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Noor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2008 at 11:54

 Hvala na odgovoru Signorina,

ja ustvari vec imam ove Afroditine, u njima i vjezbam vec evo, mjesec dana, svaki dan. ne mogu reci da su mi bas neudobne ili da me sputavaju (malo ih je bed obuci ali ide). Prije njih se namazem sa Afroditinom kremom protiv celulita i to onog tvrdokornog. Vjerujem da se zbog tajica znojim vise (ustvari-uzasno) i to najvise po trbuhu jer i tajice sezu do grudi. Ali dobro - jedno misljenje je tu!

Zahvalna sam!

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2008 at 14:52

Originally posted by Signorina Signorina wrote:

Isprobane jedne i ne hvala. Ima dvije vrste.

Prvo, bas one za znojenje, tipa "Sauna odijelo" s Top Shopa i to je sranje samo takvo.  Isto se valjda moze postici da se obuku najlonske vrece na noge. To samo potice znojenje, tj. zadrzavanje znoja izmedju koze i plastike. Koza ne dise, nije bas higijenski, a sigurno nece salo isparavati kroz kozu, da je bar tak jednostavno. Za detoksifikaciju i izbacivanje otrova znojem, sauna je svakako bolja.

Druga vrsta su kao neke steznik-tajice s aktivnim supstancama za djelovanje na celulit (npr. Afrodita). Te cak malo i pomognu jer se krema koju namazes prije bolje upije, ali problem je kaj su jaaaako neudobne. One stegnu noge, guzu i trbuh skroz, ali meni je bilo muka se kretati u tome. A i konacni ucinak nije bio previse zadovoljavajuci.

Ne preporucam bas, bacanje love zapravo.
 

        si signoorina

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2008 at 23:49
 fuj.. i onda dodju tako neke u fitness centre i zasmrde cijelu svlacionicu sa tim kremama.... ne znam ...meni je to uzas...koza ne dise....ali dobro.... ja bi se sto vise skidala kad radim tc bo...i ne mogu zamisliti nesto takvo na sebi jos..... dobar trening i oznojiti ces se.....
Back to Top
Noor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Noor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2008 at 08:24
 Dalila, krema u svakom slucaju mirisi bolje od znoja po tim istim svlacionicama i teretanama.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2008 at 10:37

 vjeruj mi kad se ta krema pomjesa.... imaju izrazito intenzivne mirise...i nije bas ugodno....uglavnom nas je instgruktor to kod nas zabranio da koriste u svlacionici.....

Al stvarno ti to nije dobro...bolje ti je da si doma stavis tu kremu...i neka masaza.....

Back to Top
Noor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Noor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2008 at 10:54
 Dalila, pa stavljam ju doma, prije treninga. Umasiram, da se upije, onda navucem tajice i krenem u teretanu. dok dodjem do tamo nis se ne osjeti. jedini miris koji osjecam oko sebe dok vjezbam je moj dezic
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2008 at 14:14
I ja koristim Afroditine tajice u kombinaciji sa anticelulitnom kremom. I to kod crobnog treninga u prirodi - trcanje i bicikl. Znojenju nema kraja, a ne osjeca se. U svakom slucaju pomaze i ne pruza neugodnosti drugima. 
Back to Top
Noor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Noor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2008 at 14:50
 Enaa, slazem se s tobom u svemu. samo treba biti uporan u koristenju. jest da je malo toplije u njima nego bez njih ali...sve za ljepotu!
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2008 at 16:22

bacanje love,,poslednji reklamni krici,koliko je to efikasno volio bih znati a takodjer upoznati nekoga tko je tim putem uklonio celulit,gubitak tecnosti i nista vise,,,znoj je bezbojan i bezmirisan,znoj pomijesan sa bakterijama daje los miris.....

Back to Top
Noor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Noor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2008 at 16:39

 ma ja se ni ne zavaravam da cu na taj nacin izgubiti SAV celulit. borba s celulitom je dugotrajna i mucna. ali ako nis drugo tajice mi daju neku sigurnost i nadu

nemoj me zato optuzivati

a kaj se tice znoja - je, u pravu si, ali da znas da ima i drugacijeg znoja koji bas ne snjofa krasno a iskljucili smo bakterije

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2008 at 23:41

 ma ne optuzujem te....nikako....samo sam ti rekla svoje misljenje-....

znam na sta mislis....ali evo kod nas nema nitko takvih mirisa...osim sto su se neke mazale tim kremicama...ali sad ni to ne smiju...

samo sam htjela reci da ti je efikasnije...masaza....promjena prehrane...puno vode..i vjezba..... nemoj me krivo shvatiti...nisam te napadala... nikada nebi.....

Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2008 at 09:34
Originally posted by emilio emilio wrote:

bacanje love,,poslednji reklamni krici,koliko je to efikasno volio bih znati a takodjer upoznati nekoga tko je tim putem uklonio celulit,gubitak tecnosti i nista vise,,,znoj je bezbojan i bezmirisan,znoj pomijesan sa bakterijama daje los miris.....



Za uklanjanje celulita, izmedju ostalog, je potrebno znojenje. Hocemo li ga potaknuti samo vjezbanjem (idealno), saunom ili necim trecim, manje je bitna stvar. Idealno bi bilo kombinirati. Hocu li u ciljem pojacanog znojenja omotati najlonske vrecice oko nogu (sto rade kozmeticari), obuci vise slojeva sintetickih trenirki i sl. manje je bitno. Ja sam odabrala ovo iz ciste jednostavnosti, ali daleko od toga da ih je nuzno kupiti i da se bez njih celulit ne moze skinuti.

Znoj je upravo to. I u kombinaciji sa bakterijama u teretani daje los miris!
Back to Top
Noor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Noor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2008 at 09:47

 Dalila, znam ja da me ne napadas niti optuzujes. ti si samo iskrena i to jako cijenim. i slazem se s tobom - puno vode i vjezba i rezultati ce doci. ja sam 8 godina skupljala svoje kile i bilo bi smijesno ocekivati da cu ih izgubiti za 8 tjedana.

Sve pet! no hard feelings...mi smo na ovom forumu upravo zato da podijelimo svoje brige

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2008 at 13:25
Originally posted by Noor Noor wrote:

 ma ja se ni ne zavaravam da cu na taj nacin izgubiti SAV celulit. borba s celulitom je dugotrajna i mucna. ali ako nis drugo tajice mi daju neku sigurnost i nadu

nemoj me zato optuzivati

a kaj se tice znoja - je, u pravu si, ali da znas da ima i drugacijeg znoja koji bas ne snjofa krasno a iskljucili smo bakterije

 

 

nazalost vecina osoba koje SU  krenule u borbu sa celulitom su  dobili PONEKU  bitku ali ne i RAT..adekvatna rijec bi bila UBLAZAVANJE celulita...poznajem nekoliko kozmeticarki koje su experti za celulit,stvarno ,znaju jako dobro ,sta je najbolje u borbi protiv celulita,problem je samo sto GA te osobe isto ga imaju, pa me onda to sve nekako zbunjuje.......znam da su saunska odijela jako dobra kad hrvaci zele da padnu u tezini prije takmicarskog vaganja,,jadnici znaju sjediti po pla dana sa pauzama samo da im nestane koji gram ,uglavnom tecnosti....

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.