New Posts New Posts RSS Feed - Tadaaa, eto i mene :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tadaaa, eto i mene :)

 Post Reply Post Reply
Author
taurus29 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote taurus29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Tadaaa, eto i mene :)
    Posted: 25 Ožujak 2013 at 22:56
Pozdrav svima Smile

Eto i mene, nakon dugih 15 godina odlucila se vratiti vježbanju. Imam 29 godina, u sretnom sam braku, 2 sina Smile.

U teretanu idem malo više od 2 mjeseca, napredak vidim vec odavno. Cilj mi je malo naglasiti mišice i dobiti barem 5 kg. Visoka 175, prije teretane imala 52 kg, sad sam na 55.7 :) Mišici se lijepo oblikovali, jedino još to dupe da se ucvrsti, i želim malo naglasiti ramena i listove. Pazim na prehranu, trudim se jesti i kad nisam gladna, zbog djece je uvijek neka zdrava kombinacija, svježe voce, razne vrste mesa i ribe, povrce...Kako sam citala po netu, mislim da sam ektomorf, vec zadnjih 15 godina ne micem s 52 kila i to me užasno frustrira (lo). Sad vidim da micem s mjesta :) Cak i nakon trudnoca se kilaža vrati na 52; prije 2.5 godine sam bila 19 kg teža nego sad...U roku od par mjeseci sve spalo bez da sam prstom maknula. Dakle, trebam savjete za što obilnije i hranjivije obroke, kako ih 'napumpati'?

Eto, toliko, nadam se ugodnom druženju Big smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.