New Posts New Posts RSS Feed - Tablete za mršavljenje (pit)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tablete za mršavljenje (pit)

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
Bla! View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bla! Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2012 at 21:30
niš više ne kužim, detaljno procitao temu u nadi da ipak postoji mister muscolo tabletica za TV fotelju (fakat mi se više neda maltretirat vježbarijama), a kad tamo razvukli o cajevima, nekakvom zelju i kafama (neda mi se više ni skuhavat za 6 i po obroka dnevno pa makar trebalo samo pristaviti djezvu za kavu)...
Back to Top
wannabe skinny View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wannabe skinny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2012 at 11:10
pozdrav! Evo ja sam nova na forumu pa da i ovdje kazem svoje mišljenje :)

Ja sam strogi protivnik tableta za mršavljenje jer mislim da kemija koja je u tome može više naštetiti nego pomoci! Uz redovitu fizicku aktivnost, kemija nije potrebna. Tko zna koliko to štete ucini :(
Ja preferiram 100% biljni caj. Doduše, i njih sam isprobala previše (od oolonga i Elle S samo imala probavne smetnje, zeleni mi je ok , a sad sam mjesec dana na slimfigura caju i prezadovoljna sam)

Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2012 at 11:20
a eto, cisto da se skrati, samo 2 obavljaju funkciju fat lossa, sve ostalo je ili trik, ili jako loše vrši funkciju fat lossa. a ta 2 fat burnera su efedrin i klenbuterol. DNP je takodjer tu, ali to je otrov i može doc do smrti ako se koristi sa nepažnjom,

Back to Top
fizio27 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Rujan 2012
Location: Zg
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fizio27 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2012 at 08:00
Zanima me mišljenje forumaša za fat burner naziva Lipo 6 Black?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2012 at 10:56
Originally posted by fizio27 fizio27 wrote:

Zanima me mišljenje forumaša za fat burner naziva Lipo 6 Black?


Isto kao i za sve druge fat burnere.Dobar trening i nikakvi fat burneri upitne ili vrlo male ucinkovitosti uz mogucnost ozbiljnih nuspojava.Nisu vrijedni toga i novaca.
Dakle dobar trening i slozena prehrana cuda rade, nema precica do rezultata tako da je sve ostalo cisto bacanje novaca i udaljavanje od rezultata misleci da ce "carobne" formule odraditi posao umjesto nas.
Back to Top
haha55 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Ožujak 2013
Location: zagreb
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote haha55 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 09:28
heej, imam par pitanja.. visoka sam 167 i imam 58kg.. htjela bi skinut 5-6 kila.. ali neda mi se bas s djetama jel je to sve pre sporo.. mislila sam sa efederinom , kofeinom i aspirinom.. ili clenbuterol, neznam sta bi mi bila bolja opcija..  efederin sam vec nabavia ali sam 4 bocice i vise nemogu,  a clen nemogu nikako nabavit jel bass i nisam u tim krugovima
aaa
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 09:36

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 09:38
Originally posted by haha55 haha55 wrote:

heej, imam par pitanja.. visoka sam 167 i imam 58kg.. htjela bi skinut 5-6 kila.. ali neda mi se bas s djetama jel je to sve pre sporo.. mislila sam sa efederinom , kofeinom i aspirinom.. ili clenbuterol, neznam sta bi mi bila bolja opcija..  efederin sam vec nabavia ali sam 4 bocice i vise nemogu,  a clen nemogu nikako nabavit jel bass i nisam u tim krugovima


haa??? baci to u smece i lovi se prehrane i treninga!! Probao sam sve te gluposti, i nista dobroga nisu donijele!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 11:57
Originally posted by haha55 haha55 wrote:

heej, imam par pitanja.. visoka sam 167 i imam 58kg.. htjela bi skinut 5-6 kila.. ali neda mi se bas s djetama jel je to sve pre sporo.. mislila sam sa efederinom , kofeinom i aspirinom.. ili clenbuterol, neznam sta bi mi bila bolja opcija..  efederin sam vec nabavia ali sam 4 bocice i vise nemogu,  a clen nemogu nikako nabavit jel bass i nisam u tim krugovima
 
Najbolje da uzmes jos jednu, petu substancu.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 12:01
Ako na još jednom mjestu vidim isti post, brišem ih sve. Ionako nemaju smisla.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2014 at 18:18
Čovječe kako sam glup...a ja zbrajam kalorije...i povisujem proteine da ne izgubim mukotrpnu izgradnju...i hodam satima ..dižem utege satima...kako se nisam sjetio uzeti tu tabletu ..popiti i gledati tv... rješiti se problema...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.