New Posts New Posts RSS Feed - Tablete za mršavljenje (pit)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tablete za mršavljenje (pit)

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 12:46
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by *Ve* *Ve* wrote:

 mene sad užasno zanima koje su to tabletice
napisao je gajba tocno koje, kofeinske a sad što ova berlava smatra kako od kofeina dobiješ mlohavu cunu, to je njena stvar.  vjerojatno joj i kava spada pod kemiju. e sad, ak je berlava malo naprednija po pitanju suplemenata možda je mislila na efedrin, al opet...nitko nije napisao ni e od efedrina u temi tako da...fail kako god okreneš.


ja sam skužio da od l-carnitina dobiješ mlohavu cunu
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 13:06
Ljudi, svi cete imat od kemije mlohavu cunu, jedino vas limun može izbavit od tog!!!!

LiveStrong
Back to Top
d@n@ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d@n@ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 14:04
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Gajba decko je pitao a ja sam mu samo odgovorio na ono što je on tražio, znam i sam da su to gluposti i bacanje novca

LI Cardio natašte oke samo neka slucajno ne trci jer ce popalit samo mišicnu masu!


pa ja sam žensko..



Edited by Iluvatar
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 14:12
dana kad citiraš nekoga.. onda se to piše ovako kako sam ti ispravio gore... tako što se svega tice.. kad bi svatko kao ti napisao 5 postova za redom, ništa nebi bilo pregledno

slobodno reci u jednom postu sve što želiš

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
d@n@ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d@n@ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 14:15
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

dana kad citiraš nekoga.. onda se to piše ovako kako sam ti ispravio gore... tako što se svega tice.. kad bi svatko kao ti napisao 5 postova za redom, ništa nebi bilo pregledno

slobodno reci u jednom postu sve što želiš



hvala

Edited by d@n@
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 14:19
Originally posted by zika zika wrote:

Ljudi, svi cete imat od kemije mlohavu cunu, jedino vas limun može izbavit od tog!!!!



ahahhahahahahahhahahahahahhahaahhahaahhahahahahah

ha
will smoke your weed for food!
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 14:34
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Gajba decko je pitao a ja sam mu samo odgovorio na ono što je on tražio, znam i sam da su to gluposti i bacanje novca

LI Cardio natašte oke samo neka slucajno ne trci jer ce popalit samo mišicnu masu!


a ti mu govoriš što želi cuti, ili mu daješ savjet?


Dajem joj savjet, malo sam se zeznuo u pisanju pa je cudno ispalo

D@n@ ispricavam se što sam te prozvao da si muško a ono fina cura
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 15:45
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Gajba decko je pitao a ja sam mu samo odgovorio na ono što je on tražio, znam i sam da su to gluposti i bacanje novca

LI Cardio natašte oke samo neka slucajno ne trci jer ce popalit samo mišicnu masu!


a ti mu govoriš što želi cuti, ili mu daješ savjet?


Dajem joj savjet, malo sam se zeznuo u pisanju pa je cudno ispalo



ako znaš da je l-carnitin bacanje novca, zašto su mu ha onda preporucio? i kako je krivo ispalo? što si zapravo želio reci
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 15:56
Originally posted by zika zika wrote:

Ljudi, svi cete imat od kemije mlohavu cunu, jedino vas limun može izbavit od tog!!!!


Totalno!!

Slika je prejaka
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 17:25
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Gajba decko je pitao a ja sam mu samo odgovorio na ono što je on tražio, znam i sam da su to gluposti i bacanje novca

LI Cardio natašte oke samo neka slucajno ne trci jer ce popalit samo mišicnu masu!


a ti mu govoriš što želi cuti, ili mu daješ savjet?


Dajem joj savjet, malo sam se zeznuo u pisanju pa je cudno ispalo



ako znaš da je l-carnitin bacanje novca, zašto su mu ha onda preporucio? i kako je krivo ispalo? što si zapravo želio reci


Eto uhvatio se mene i tog l-karnitina a samo sam joj predložio (znaci jedna od opcija) ali nek prvo sredi prehranu i trening kako treba pa da bi to moglo djelovat i imat ucinka
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 17:48

hahahahaha!!! koja slika...

al mala dopuna...

nadji razliku

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 17:54


eeee, bravo, bravo, maknula sam whey, ali mi nije ovo palo na pamet
LiveStrong
Back to Top
kawa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kawa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 20:34
ljudi shvatite da je prehrana 70% uspjeha,20% trening a ostalo odmor....L-carnitin ima ucinak da masnocu odvlaci u mišic na spaljivanje a fat burner da je razgradi,sto znaci fat burner + L-Carnitin i to je u principu dobitna kombinacija+prehrana.....
Back to Top
kawa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kawa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 20:35
sam L-Carnitin bas i nema ucinka....provjereno...
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 21:07
 
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 21:18
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by *Ve* *Ve* wrote:

 mene sad užasno zanima koje su to tabletice
napisao je gajba tocno koje, kofeinske a sad što ova berlava smatra kako od kofeina dobiješ mlohavu cunu, to je njena stvar.  vjerojatno joj i kava spada pod kemiju. e sad, ak je berlava malo naprednija po pitanju suplemenata možda je mislila na efedrin, al opet...nitko nije napisao ni e od efedrina u temi tako da...fail kako god okreneš.


ja sam skužio da od l-carnitina dobiješ mlohavu cunu



mlohava cuna, mlohava cuna... ahahhhahaahahahah baš ste me nasmijali ahaahhhhahhahhahaahahhahaaahahahaa .. i vratit cu se do trafike.... kutija je još uvijek puna... i možda mi vrate mojih 20 kuna... kada priđem i šapnem: mlohava cunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ahhahhhhahhahahahahhahhahhah
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.