New Posts New Posts RSS Feed - Tablete za mršavljenje (pit)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tablete za mršavljenje (pit)

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
d@n@ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d@n@ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Tablete za mršavljenje (pit)
    Posted: 12 Sijecanj 2011 at 22:51
ima li netko iskustva s nekim tabletama za pomoc pri mrsavljenju...dobrog ili loseg..i sta mislite o jabucnom octu?
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 23:07
Gledaj možeš pokušat s L-karnitinom ali znaj da ti također prehrana i trening moraju biti dobro posloženi jer su ti to onda uzalud baceni novci!

Napiši kako jedeš i treniraš pa cemo ti pomoci, makar po mom prije bi te novce iskoristio za whey nego neki fat burner   
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 23:29
zajebi te sve gluposti. radi puno cardia (brzo hodanje ili HIIT), prehranom pokrij bazalni metabolizam i mrsavit ces.
ono sto mozes 45 min prije LI cardia nataste popiti je obicna crna kava ili imas onaj kofein u tabletama.
l-carnitin je porez za budale. ;)
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 23:34
Gajba decko je pitao a ja sam mu samo odgovorio na ono što je on tražio, znam i sam da su to gluposti i bacanje novca

LI Cardio natašte oke samo neka slucajno ne trci jer ce popalit samo mišicnu masu!
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 00:00
  pa i ja sam mu rekao za suplement koji pomaze pri mrsavljenju - kofein.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 00:13
  al naziv teme je
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 00:58
Originally posted by d@n@ d@n@ wrote:

ima li netko iskustva s nekim tabletama za pomoc pri mrsavljenju...dobrog ili loseg..i sta mislite o jabucnom octu?
ajme meni nemoj bit samo ona jedna od onih ocajnika i sta trazi laksi put za smršavit...nema ti nista bez znojenja i amen.
eoooo ti lipo savjet te tablete su ti jedno veliko zlo,naime nemaju ucinka,uzmes tabletu zaboravis na glad,ili uzmes tabletu pa si po dana na wc-u...iskreno ne znam sta je opasnije bit praznog zeludca i trpat u sebe tablete i sje**t se ono bas pravo(kiselina,gastritisi,cirevi...)ili provest po dana izmucen na wc skoljci.preskupo kostaju,ahhh da ne efikasne su jel kad ih prestanes uzimat sve to lipo vratis duplo!!!pare mos efikasnije i korisnije potrošit.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 01:03
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

zajebi te sve gluposti. radi puno cardia (brzo hodanje ili HIIT), prehranom pokrij bazalni metabolizam i mrsavit ces. ono sto mozes 45 min prije LI cardia nataste popiti je obicna crna kava ili imas onaj kofein u tabletama.l-carnitin je porez za budale. ;)
da i muski koji to uzimaju lipo mogu ostat sterilni...paš onda dizat utege,a puškica ništa

Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 

pa i ja sam mu rekao za suplement koji pomaze pri mrsavljenju - kofein.
men kofein pomaže da se razbudim

Edited by Iluvatar
Rakija correcting people
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 01:36
Originally posted by berlava berlava wrote:

Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

zajebi te sve gluposti. radi puno cardia (brzo hodanje ili HIIT), prehranom pokrij bazalni metabolizam i mrsavit ces. ono sto mozes 45 min prije LI cardia nataste popiti je obicna crna kava ili imas onaj kofein u tabletama.l-carnitin je porez za budale. ;)
da i muski koji to uzimaju lipo mogu ostat sterilni...paš onda dizat utege,a puškica ništa

ne picaj gluposti
Back to Top
*Ve* View Drop Down
VIP clan
VIP clan
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 116
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Ve* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 09:15
 mene sad užasno zanima koje su to tabletice
XXL-Zagreb
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 09:21
  hahhahha sigurno Herbafast ... aahhaahhha... to mi je ono za ljencine nad ljencinama... tablete za mršavljenje... lokot na frižider i bok
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 10:56
Preimenovao sam temu.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 11:20

Originally posted by d@n@ d@n@ wrote:

ima li netko iskustva s nekim tabletama za pomoc pri mrsavljenju...dobrog ili loseg..i sta mislite o jabucnom octu?
 

pit?

ovako.. mrsavljenje je proces. suplementi pomazu al nisu rjesenje. ad acta.

jabucni ocat je zdrav.. nataste fino u vodici bez potrebe da se kupuju tablete. em usteda em stara narodna dobra za crijeva.

l-karnitin nebi preporucila zenama.. i ja sam osla u jagode s njim..em ga platila em si nakupila vodu u tijelu.

kofein je preporucljiv zbog razbudjivanja, energije.. i termalnog efekta ..al njega mozes i iz kave dobit.

cla je meni pomagao al nije nuzan. ono sto zbilja treba pit je c-vitamin, minerali poput magnezija i kalcija, ako treba snizavat inzulin u krvi preporucljiv je krom i svakako uzet omega-3 tablete jer ih nitko dovoljno ne unosi prehranom.

ali mani se reklama i pojma "tablete za mrsavljenje".. to ne postoji!

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 11:25
Originally posted by *Ve* *Ve* wrote:

 mene sad užasno zanima koje su to tabletice

napisao je gajba tocno koje, kofeinske

a sad što ova berlava smatra kako od kofeina dobiješ mlohavu cunu, to je njena stvar.  vjerojatno joj i kava spada pod kemiju. e sad, ak je berlava malo naprednija po pitanju suplemenata možda je mislila na efedrin, al opet...nitko nije napisao ni e od efedrina u temi tako da...fail kako god okreneš.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 12:14
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Gajba decko je pitao a ja sam mu samo odgovorio na ono što je on tražio, znam i sam da su to gluposti i bacanje novca

LI Cardio natašte oke samo neka slucajno ne trci jer ce popalit samo mišicnu masu!


a ti mu govoriš što želi cuti, ili mu daješ savjet?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 12:44
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by *Ve* *Ve* wrote:

 mene sad užasno zanima koje su to tabletice

napisao je gajba tocno koje, kofeinske

a sad što ova berlava smatra kako od kofeina dobiješ mlohavu cunu, to je njena stvar.  vjerojatno joj i kava spada pod kemiju. e sad, ak je berlava malo naprednija po pitanju suplemenata možda je mislila na efedrin, al opet...nitko nije napisao ni e od efedrina u temi tako da...fail kako god okreneš.
  napisala je da je perverzna
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.