New Posts New Posts RSS Feed - šta radite kad ne radite i ne vježbate
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

šta radite kad ne radite i ne vježbate

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: šta radite kad ne radite i ne vježbate
    Posted: 29 Listopad 2009 at 13:17
Pitam ja vas, ljudi, cim se vi još bavite osim škole/studiranja/posla/ i vježbanja?



što vas zanima, kako još provodite slobodno vrijeme, svirate nešto,pjevate, bavite se nekom drugom umjetnosti,pišete pjesme/romane itd., itd.?

Znaci, pitanje se u biti odnosi na hobije kojima se bavite i talente kojima raspolažete.













Edited by Kate
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2009 at 22:23

 hmmmm...da vidimo...

pišem pjesme, i kratke price ponekad kad me inspiracija uhvati..., trenutno mi gitara skuplja prašinu ali krenut ce i to polako, astrologija me također zaokupila jedno vrijeme al ju je zamijenilo nešto drugo, obožavam radit kolace i torte, pizze, kruh...citam, citam, i još citam...i pjevam...

...al ipak željezo je željezo

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2009 at 23:19
  haha.. i ja pisem pjesme ponekad
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2009 at 07:42
  igram nofgomet jenom tijedno cisto zbog zabave,ali moj najdrazi sport je tuining...sve svoje slobodno vrijeme posvecujem svom ljubimcu i naravno uz to je doslo sad i ovo zeljezoo kako ga gymy naziva
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2009 at 09:24
ja sam filmofil pa uživam u tome

ili koristim sve slobodno vrijeme sa svojim prijateljima negdje vani ... mislim da tako najkorisnije iskoristim dan

nemam nekih baš hobija
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2009 at 10:41
Eto, da se i ja oglasim.


Inace slikam, crtkaram, uvijek nešto šaram.


Iz gušta volim prevodit strane clanke o fizickom i mentalnom zdravlju, vježbanju i drugim srodnim temama.



citat isto jako volim,a još više slušat dobru glazbu-
izlizali su mi se i izderali skoro svi Cd-i, a Televizija mi je preuzela funkciju radija-non stop svira VHš
Pravi mi je gušt raspalit dobru muziku i otplesat svoje



I naravno, duge duge šetnje, po mogucnosti uz vodu- rijeke kad sam u kontinentalnoj Hrvatskoj, a liti, kad odem doli u Dalmaciju svojima, uz more.





Za željezo mi je bolja alternativa- prostirka, lopta (velika, manja) i ostali Pilates rekviziti, a da samo mogu skupit ekipu ko nekad-onda cu uvik izabrat BASEBALL, moju nekadašnju veliku ljubav.









Edited by Kate
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2009 at 22:35

Originally posted by Kate Kate wrote:


Za željezo mi je bolja alternativa- prostirka, lopta (velika, manja) i ostali Pilates rekviziti, a da samo mogu skupit ekipu ko nekad-onda cu uvik izabrat BASEBALL, moju nekadašnju veliku ljubav.


 

Ja sam probala s pilatesom ali nema šanse...volim radit na snazi i gledat kako napredujem  ajmo rec da je xena moj pojam prave žene

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2009 at 10:22
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Kate Kate wrote:

Za željezo mi je bolja alternativa- prostirka, lopta (velika, manja) i ostali Pilates rekviziti, a da samo mogu skupit ekipu ko nekad-onda cu uvik izabrat BASEBALL, moju nekadašnju veliku ljubav.
 


Ja sam probala s pilatesom ali nema šanse...volim radit na snazi i gledat kako napredujem  ajmo rec da je xena moj pojam prave žene




Gym girl zvana Xena ratnica



Ma, ne, stvarno, svaka cast tebi na tvojim uspjesima u vježbanju, ti si se našla u "željezu" i postižeš izvrsne rezultate na tom podrucju.


To je sve stvar ukusa i afiniteta, ali vjerojatno i nekih tjelesnih predispozicija.


Mene užasno privlace brzina, gibanje i zvrkatost nekih vježbi,zatim pokreti, a eto, manje- utezi i sprave tog tipa, iako imam redovito u programu rad s utezima(ali zbilja onim najmanjim, heh-a šta ceš, moram one koje mogu dignut, da ispadnem faca , kak bi sada izgledalo da ja stojim kraj utega i pravim se važna, a on samo cami na podu )


Jako volim igraste(ne tigraste ) sportove- BASEBALL, ODBOJKA, a tek BADMINTON-njega bih mogla satima igrati.
I naravno, ništa bez PLESA...








Edited by Kate
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2009 at 18:52

 

ma sigurno da je stvar ukusa, ne kažem ja da bi sve cure trebale cijeli dan po teretanama visit, noooouu  al ja sam eto najsretnija kad nešto uspijem sama dignut bez da mi decki uskacu - evo jucer sam raspremila utege nakon nekog "majmuna" koji ih je ostavio za sobom - nije bilo šanse da mi netko pomogne, nedam se tako lako  

ne znam, to je valjda neki klik u glavi (ili manjak estrogena )..puno cura vježba cisto radi kondicije i izgleda, al ja uz to baš volim gledat kako te težine rastu iz tjedna u tjedan :)) hehe svatko ima svoje veselje :))

meni je košarka super - u osnovnoj sam stalno picila po slobodnim bacanjima hehe, a sad na poslu bacam kljucice u posudicu iz raznih kuteva 

 

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2009 at 19:23
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 

ma sigurno da je stvar ukusa, ne kažem ja da bi sve cure trebale cijeli dan po teretanama visit, noooouu  al ja sam eto najsretnija kad nešto uspijem sama dignut bez da mi decki uskacu - evo jucer sam raspremila utege nakon nekog "majmuna" koji ih je ostavio za sobom - nije bilo šanse da mi netko pomogne, nedam se tako lako  

ne znam, to je valjda neki klik u glavi (ili manjak estrogena )..puno cura vježba cisto radi kondicije i izgleda, al ja uz to baš volim gledat kako te težine rastu iz tjedna u tjedan :)) hehe svatko ima svoje veselje :))

meni je košarka super - u osnovnoj sam stalno picila po slobodnim bacanjima hehe, a sad na poslu bacam kljucice u posudicu iz raznih kuteva 

 

 


bome jako ti je zanimlj9vo na poslu dok bacas kljucice...heheh...objesi si kos na vrata od ureda pa pici...kao hnekada dok sam ja bio mladi i zaljubljen u kosraku..lezao na krevetu i gadao...
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2009 at 19:42
Uglavnom slušam rock glazbu i uživam u tome http://www.youtube.com/watch?v=2GYimQSAIKM&feature=fvsteš, gledam tv , radim makete brodova i to je to ..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2009 at 21:54

Originally posted by Gogo Gogo wrote:


bome jako ti je zanimlj9vo na poslu dok bacas kljucice...heheh...objesi si kos na vrata od ureda pa pici...kao hnekada dok sam ja bio mladi i zaljubljen u kosraku..lezao na krevetu i gadao...
 

i više nego zanimljivo  nije ured nego je teretana  a kljucice od ormarica ja cuvam pa se nekad zaigram s nekim kad izađe iz svlacionice

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2009 at 11:21
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 


ma sigurno da je stvar ukusa, ne kažem ja da bi sve cure trebale cijeli dan po teretanama visit, noooouu  al ja sam eto najsretnija kad nešto uspijem sama dignut bez da mi decki uskacu - evo jucer sam raspremila utege nakon nekog "majmuna" koji ih je ostavio za sobom - nije bilo šanse da mi netko pomogne, nedam se tako lako  





Bitno je da imaš svoj stav i da te ne zanima što drugi misle o tvom stilu života.



Originally posted by niXa niXa wrote:

Uglavnom slušam rock glazbu i uživam u tome http://www.youtube.com/watch?v=2GYimQSAIKM&feature=fvsteš, gledam tv , radim makete brodova i to je to ..




E, Nixa,rockeru,
I ja također-starije stvari uglavnom, ali ROCK ROCK ROCK ROCK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Edited by Kate
Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2009 at 10:04
Jako volim fotografiju i jedva cekam neki bolji fotic.
Znaci, fotografiram, pišem kratke price, dovršavam svoj prvi roman ( ), slušam glazbu, vozim bicikl, rolam se, citam knjige... svašta nešto.
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2009 at 14:20
Originally posted by Breathless Breathless wrote:

Jako volim fotografiju i jedva cekam neki bolji fotic.
Znaci, fotografiram, pišem kratke price, dovršavam svoj prvi roman ( ), slušam glazbu, vozim bicikl, rolam se, citam knjige... svašta nešto.



Baš zanimljivo.
cekamo roman
Back to Top
lordhumungus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 112
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lordhumungus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2009 at 14:50
Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 


ma sigurno da je stvar ukusa, ne kažem ja da bi sve cure trebale cijeli dan po teretanama visit, noooouu  al ja sam eto najsretnija kad nešto uspijem sama dignut bez da mi decki uskacu - evo jucer sam raspremila utege nakon nekog "majmuna" koji ih je ostavio za sobom - nije bilo šanse da mi netko pomogne, nedam se tako lako  





Bitno je da imaš svoj stav i da te ne zanima što drugi misle o tvom stilu života.



Originally posted by niXa niXa wrote:

Uglavnom slušam rock glazbu i uživam u tome http://www.youtube.com/watch?v=2GYimQSAIKM&feature=fvste š, gledam tv , radim makete brodova i to je to ..




E, Nixa,rockeru,
I ja također-starije stvari uglavnom, ali ROCK ROCK ROCK ROCK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



 

ja sam ajatolah rokenrola

http://www.youtube.com/watch?v=lme5M_zšn_s

i am the rocker, i am the roller,i am the out of controller
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.