New Posts New Posts RSS Feed - tc bo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

tc bo

 Post Reply Post Reply
Author
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: tc bo
    Posted: 01 Lipanj 2007 at 11:26
Pozdrav ljudi.
Da izvjestim o mojoj situaciji.Probao sam UN dijetu,.i zaista kile idu dole,ali ja toliko gladujem,da mi je par puta doslo da padnem u nesvjest,pocnem se toliko tresti da se moram uhvatit za nesto da hodam da se ne bih negdje srusio sa strane.I sad sam sebi rekao,zaboraviti dijete,nema nista od toga.Vadio sam krv nakon 20 dana te dijete i jetrene vrijednosti mi nisu bile bas idealne,tako da definitvno nema sanse vise za takve dijete...HOCU  da pocnem sa zdravom ishranom i jos intenzivnijim vjezbanjem.
Zanima me sta mislite o tc bo.Nadam se da ste culo o tome...Meni se cini jako dobra disciplina vjezbanja,crobni trening,jako se zadises i oznojis...Dakle,misljenja,prijedlozi?
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2007 at 00:56
 Tc bo ti je puno bolji izbor od UN dijete
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2007 at 05:05
 malo van tematike---Ogromnu vecinu osoba koje su pod raznim dijetama cine nase drage zene ili djevojke dok na drugoj strani imamo muskarce koji su glavni izmisljaci raznih vrsta dijeta kao i savjeta u vezi tih dijeta.....da li postoji neka dijeta koja ce smaniti unutrasnju organsku masnocu............
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.