New Posts New Posts RSS Feed - T - 1000
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

T - 1000

 Post Reply Post Reply
Author
aron1707 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aron1707 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: T - 1000
    Posted: 10 Svibanj 2012 at 18:55
Pozdrav
zanima me ovaj proizvod od olimpa, tj samo par informacija, imam 22 godine smusko sam, imam vec par godina aktivnih u sportu od toga vozim bicikl dosta zadnjih 4-5 godian sigurno i idem u teretanu, ne klasican body builder neg radim na snazi i povecanju misicne mase i zadnjih par mjeseci sam primjetio da ne napredujem bas kako bi htio (il ja tako bar mislim u glavi da ne napredujem) s suplementima imam iskustva,  imam sredenu prehranu 5-6 obroka kvalitetnih (voce povrce bijelo emso i riba, integralna riza posni sir tijesto, slanutak soja i tako dalje) svaki dan ovisi o danu jel 5 il 6, uzimam vitamine dualtabs, riblje ulje, i whey bcaa od olimpa trenunto

znaci moje pitanje je jel bi ja smio uzet t-1000, pojacivac testosterona cito sam o tome, pise da su biljni sastojci u biti svo djelovanje toga proizvoda me zanima i koristilo bi mi, ali pise da nije za mlade osobe? pa jel mi moze to neko definirat, jel je to sirok pojam jako mlada osoba.. i da li se ne smije uzimat prilikom imanja neke bolesti recimo, (zdrav sam ali eto reda radi pitam) i jel ima kakvih kontraindikacija stetnih koje izaziva i kolko se preporuca vremenski uzimat nisam nasao podatak (znaci 1 il 2 mjeseca jel treba pauza il ne)
hvala puno :)
Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 20:41
Ne treba ti to. Ozbiljno. Potrošit ceš novce bez veze.


I pitaj iskusne za ostatak. Wink
U shumarku skrivenom, medvjeda je malih dom...
Back to Top
aron1707 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aron1707 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 21:08
znaci to je samo dobra reklama i promidzba? klasika, hvala

ma samo me to zanimalo, nov sam na forumu al ne i u sportu haha
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 22:45
Cak i da pomogne nešto miljama si još daleko od toga da bi došlo do stagnacije samo tako pošto si prakticki tek zagrebao u površinu treniranja. Jednostavno moraš samo promijeniti nacin treninga, možda i prehrane, tu trebaš traziti razloge stagnacije i promijeniti nešto, a dodatke ostavi za kasnije kad stvarno zapne
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2012 at 21:52
Pio sam 5 vrsta tribulusa, i to nis ne pomaze... samo prehrana i trening, i to je to..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.