New Posts New Posts RSS Feed - Swing sa KB
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Swing sa KB

 Post Reply Post Reply
Author
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Swing sa KB
    Posted: 03 Lipanj 2012 at 19:51
Ljudi zanima me koje pogodnosti ima swing gdje KB dolazi usporedno sa tijelom tj. dolazi iznad glave 
Back to Top
Amiketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amiketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2012 at 20:39
Pozdrav,
Za dinamicko dizanje Kettlebella iznad glave pametnije je raditi SNATCH, JERK ili PUSH PRESS. Preporucam SNATCH. Ako ti SWING nije dovoljan probaj sa SWINGOM kojem dodaješ ubrzanje i kada ide prema dole.KAo što je eksplozivan prema gore onda neka bude eksplozivan prema dole.
Centar za promicanje zdravlja Miketa
        http://www.centar-miketa.hr
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2012 at 22:40
Zanima me koje vježbe za prsa osim floor press-a mogu raditi sa KB-om
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2012 at 23:01
I što cu poboljšati sa snatch-om ?
Back to Top
Amiketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amiketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2012 at 23:22
Za prsa preporucam sklekove. Pokušaj doci do toga da napraviš sklek na jednoj ruci. Makar 5 komada svaka. Sa snatch-om ceš poboljšati snatch :-)). Što želiš poboljšati?
Centar za promicanje zdravlja Miketa
        http://www.centar-miketa.hr
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 21:20
Želim si malo trapez  poboljšati 
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2012 at 22:13
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Želim si malo trapez  poboljšati 


Ako te zanima estetika prije svega , a ocito da te zanima pošto su ti pitanja uvijek usmjerena tome onda se baviš krivim stvarima , odnosno ideš dužim i težim putem trenirsjuci na nacin na koji treniraš,  ako na kraju i uspiješ zadovoljiti sve svoje prohtjeve.
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 08:47
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Želim si malo trapez  poboljšati 


Ako te zanima estetika prije svega , a ocito da te zanima pošto su ti pitanja uvijek usmjerena tome onda se baviš krivim stvarima , odnosno ideš dužim i težim putem trenirsjuci na nacin na koji treniraš,  ako na kraju i uspiješ zadovoljiti sve svoje prohtjeve.
Što onda misliš kako bi trebao trenirati ?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 10:46
Prateci tvoje postove najgore od svega je što niti sam ne znaš što želiš, malo bi definiciju, malo masu, malo bi u teretanu, malo se baviš kao girjom itd. tako da tim nacinom nebuš nigdje dogurao. Primi se jednog i deri po tome , a ne svako malo mjenjati mišljenja. Ukoliko ti je primarni cilj izgled i estetika onda se uhvati BB nacina treniranja , a mahanja s girjom ostavi za druge stvari jer ne vidim smisao ic radit izolacije girjom i dodat swingove i mislit da ceš postici nešto. Ako te zanima girja bavi se time jer zeljeci jedno, a radeci drugo nece dati zadovoljavajuc rezultat koji god da je.....
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 10:53
Istina da sam po malo zbunjen šta se tice toga, na jesen prelazim u teretani i udri po bb

Edited by Zvonimir Brle - 05 Lipanj 2012 at 11:33
Back to Top
Amiketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amiketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 20:33
Kao prvo trebaš si srediti prioritete što zapravo želiš. Poanta Kettlebell treninga nije hipertrofija niti vizualni dojam. Prvenstveno je naglasak na funkcionlnost.
Centar za promicanje zdravlja Miketa
        http://www.centar-miketa.hr
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 22:10
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Istina da sam po malo zbunjen šta se tice toga, na jesen prelazim u teretani i udri po bb


Znam Zvone, primjetio sam po postovima vec duze vrijeme da vrludas i da nisi siguran sto zelis i da ne radis niti jedno niti drugo, tak da kak ti je i Amiketa napisal, sredi prvo svoje želje jer ovak zaista nebuš daleko dogural ako imaš neki cilj osim da tek tako vježbaš i da si aktivan
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2012 at 22:55
Ma prelazim u bb na jesen istina oduvijek sam htio biti veci i jaci. Sa KB sam stvarno ušao u svijet treninga i za mene aktivnosti jer nemam nikakvih mogucnosti ovdje se baviti sportom osim nogometa što mi ne paše.
Teretana na jesen i prelazim u big bad boys Thumbs Up
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2012 at 20:17
Ostavi si i koji funkcionalni trening ;) i inace i hipertrofija se može postici na više nacina, jedan nazovimo funkcionalan jedan  nefunkcionalan, pripazi na koji radiš ;)
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.