New Posts New Posts RSS Feed - Svrbez u misicima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Svrbez u misicima

 Post Reply Post Reply
Author
Princass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Princass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Svrbez u misicima
    Posted: 25 Travanj 2015 at 19:44


Ljudi, pomozite!

Unazad par godina kada odem trcati van (na stazu ili u prirodu), nakon izvjesnog vremena osjetim svrbez u nogama, u podrucju trbuha i u rukama na nadlakticama. Pocne lagano svrbjeti, a zatim postane tako nepodnosljivo da se pocnem cesat kao luda, toliko da bih kozu oderala da mogu. Kao da me neke bube grizu iznutra, osjecaj je neopisivo odvratan.

Zanimljivo je da se to javlja samo kod trcanja. Kada radim trening snage ili pak insanity nikada mi se to ne pojavljuje. Zbog toga izbjegavam ici trcati jer ne mogu podnijeti da me toliko svrbi.

Na internetu nema bas literature, osim sto sam na vasoj stranici nasla da je to zbog mozda mlijecne kiseline (laktata). No, mene svrbe podrucja na kojima imam celulit, dakle samo ta podrucja. Neki mi kazu da je moguce da se celulit "topi'. Nisam pametna.. ako ista znate o tome, molim vas savjet kako izbjeci pojavu tog svraba.

Hvala svima!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.