New Posts New Posts RSS Feed - Suplementi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Suplementi

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
HandzUp View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HandzUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Suplementi
    Posted: 01 Prosinac 2013 at 11:09
E ovako ljudi, nisam do sada nista uzimao od suplemenata pa bih volio da postavim neka pitanja ovdje nadam se da ce neko od vas imati prave odgovore na ovo..
Svi mi volimo da dobro izgledamo zato i radimo sve ovo ali ipak, nadam se da vecina razmislja kao ja, mislim da je zdravlje na 1. mjestu.
Moje pitanje jeste: Ovi svi proteini u prahu i svi suplementi , da li su oni 100% provjereni na neke stetne supstance, i od strane koga je to sve provjereno? Jer kada bih poceo da uzimam volio bih da 100% budem siguran da je to stvarno zdravo...
Veliki pozdrav!

Edited by HandzUp - 01 Prosinac 2013 at 11:09
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 12:07
Pozdrav ... nisam toliko upucen dali je što ..ili kako , koliko provjerno.... Zdravlje je bitno na prvom mjestu tako je....ali koja je hrana danas sto posto provjerena? Reci ti meni :) Koliko si siguran...da jedeš bša povrce koje je uzgojeno iz bašce...ili je to neka kemija kojoj su dodali :) Ništa danas nije sigurno , zato probaj..pa vidi kako reagira...ništa jednako ne djeluje na svakgoa :) A suplement kao suplement bez balansa u prehrani... je samo obican prah u kutiji od kojeg neeš postici ništa..ako hrana koju jedeš nije korektna ...za tvoj cilj
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
HandzUp View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HandzUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 12:12
Hvala ti druze na odgovoru apsolutno se slazem i upravu si, ALI! proteini su prilicno skupi da bih sebe trovao... Znaci ako nije 100% provjereno da je zdravo apsurdno je da placam tolike pare za nesto sto mi moze naskoditi.. E tu je razlika :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 12:17
Sumnjam da ti može naškoditi.... mnogi ga uzimaju...nije mi poznat neki slucaj .... Suplimente uzmi..kao dodatak ..ako nešto ne možeš još ubaciti u prehranu..ako ti fali negdje proteina...Tipa ujutro ..poslije trneinga bubam....

Skupi su da...zato ti ikažem reguliraj prehranu, Uzmi ga ako hoceš...nije to loša stvar dapace...ali nece ti pomoci ako ti ne stoji jelovnik :)

Kažem ti..danas ne možeš garantirati za ništa .)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
HandzUp View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HandzUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 12:25
Mnogi ga uzimaju to si upravu... Cak i da je stetan ne mogu se odmah pojaviti nus pojave... I steroidi odreaguju tek nakon dosta vremena a nazalost svi znamo kako... :/ Naravno da ih ne poredim samo sam htio da naznacim na sta mislim...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 12:34
Teško da se to može usporediti štetnost...roidsa...i suplimenta.... Whey je preradjena sirutka..ništa drugo...ništa štetno...jedino ako ti tijelo reagira loše na njega..ako gam ožda ne podnosi, kao gluten npr ako tijelo ga ne može podnijesti ...ali to ne znaci da je onda to kemija...ili nešto ne provjereno.. Zato ti kažem ima puno oko toga rasprave..cak se ne vrijedi zamarati stime...ja bih ti ga preporucio...da probaš...ako ti ziblja treba..i ako znaš zašto ti treba..ako ne..razbij jaja u tavu i peci ih :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
HandzUp View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HandzUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 12:56
Slazem se s tobom.. Ja znam sta je protein u prahu, znam kako se pravi i od cega se dobija, vec dugo citam o tome.. Ali, mogu li oni tebi da stave mlijeko u prahu (lupam sad), umjesto proteina? Ako nije provjereno mogu... Vise im se isplati :D Takodje mogu da imaju neke teske metale ili nesto tako, i to sam slusao... Zbog toga ja hocu da mi neko kaze da li je provjereno... A u sustini ako rade onako kako pisu da ih prave onda je to zdravo... Najvjerovatnije cu prvo iskontrolisati zdravlje u domu zdravlja, kupiti proteine i nakon 3 mjeseca opet se kontrolisati... Mislim da je to najbolje... :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 12:59
Ako nisi siguran ...raspitaj se gdje ih možeš testirati..mada cisto sumnjam da kupnja u trgovinama..kao što je ovaj fitness,ili obližnje trgovine sa suplementima ti prodaju mlijeko u prahu :D heehe.... Pogotovo one poznatije firme .... Previše trošiš živcena necemu ne potrebnome.... jedino što ti mogu reci....ne kupuj preko njuškala..ili otvorene kutije i tako tih sranja...nego kupuj u trgovinama.... a sadakoliko je sto posto istina što piše na tablici..to ti ne mogu garantirati.. :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
HandzUp View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HandzUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 13:14
Heh sve je tako... A to za testiranje mozda ne bi bilo lose :D Hvala ti ! :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 13:14
Ništa ;)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 13:52
po meni, siguran si. znam jako puno ljudi i profesionalnig bildera, svi gutaju na kile proteine mjesecno i svi su dobro, dapace i zdraviji nego ljudi koji ne uzimaju suplemente. istina hrane se zdravije i vjezbaju puno pa i to ima utjecaja, ali proteini nisu stetni. barem ne ovi poznati na trzisu, kupi preko sigurnih ljudi i siguran si :) nemoj od nekog tam svercera iz podruma uzimat i to je to :)
No pain No gain
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 15:57
Iza mene je 4 godine konzumacije hehe i tona praznih kanti...i eto me, živa, zdrava, ni nos mi ne procuri zimi Big smile No opet, ja sam samo jedna od mnogih tako da.....sam procijeni ali ne zamaraj se previše - to ti više škodi Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
HandzUp View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HandzUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 16:01
heh hvala ljudi na odgovorima... Probacu, vidjeti kako djeluje, valjda me nece ubiti jedna kanta
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 16:03
Bez brige, ja bi onda vec 2009. bila medju oblacima Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
HandzUp View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HandzUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 16:15
hahah :D Mozda si ti Strong girl ko ce ga znati ;)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 16:50
Big smile Ili se samo opcenito ne brinem previše Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.