New Posts New Posts RSS Feed - Suplementi - proteini iz DM-a
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Suplementi - proteini iz DM-a

 Post Reply Post Reply
Author
Meirabelle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Meirabelle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Suplementi - proteini iz DM-a
    Posted: 19 Svibanj 2013 at 11:55
Pozdrav!
Znaci imam par vrlo pocetnickih pitanja ( ko osoba koja nije u zivotu pila neke suplemente ). Cilj mi je poraditi na definiciji, oduvijek sam se bavila nekim sportom al niš zaozbiljno, išla u teretanu neka 2 mjeseca a sad pocinjem s programom vježbanja i hocu dati 100% sebe u to da vidim neke rezultate. Nisam baš jedna od onih koje mogu izdvojiti 400-500 kuna mjesecno na raznorazne suplemente, ali jedna od opcija su mi proteini iz DM-a koji stvarno nisu skupi. E sad, malo samo švrljala po forumima i ne vidim neke prepozitivne komentare, vecinom su rasprave bodybuildera o tome kak oni ne valjaju kak ovo kak ono, da je bolje kupiti nešto kvalitetnije za više para. Vaše mišljenje - jesu li ti proteini dobri za neki pocetak ili ne? Kad ih piti - je li bolje ujutro prije iceg, nakon treninga? Što jesti prije treninga? 
Vidjela sam neke pozitivne komentare o omega 3 dodacima, zna netko nešto o tome?

Hvala Thumbs Up
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2013 at 12:11
Preopširna tema d bi ti sad u jednom topicu sve objasnili.Morati ceš sama po netu malo guglati.Omega 3 svakako.I za to imaš objašnjenja kada i koliko.Jedna tableta dnevno je ništa,ali recimo ima je jako puno u chia sjemenkama i u plavoj ribi.Citaj i uci.Teško ce ti netko imati vremena i volje tu sve to napisti,a imaš masu toga na netu.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2013 at 13:34
Prvo ti meni reci zašto bi ti uopce konzumirala dodatke suplemente? za novce koje koristiš bolje si sredi prehranu..pogotovo ako si na defki
Back to Top
Meirabelle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Meirabelle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2013 at 13:58
pa prehrana je sredjena, bila i bude ostala.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2013 at 14:15
pa što ce ti onda dodaci? :)
Back to Top
Meirabelle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Meirabelle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2013 at 14:28
Do sad nisam uspjela dobiti željene rezultate prehranom i vježbom. Možda je neki psihicki razlog tu al bi sad u to sve ukljucila i proteine :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2013 at 14:33
Okej ovako...dodatak prehrani..kako samo i ime stoji je dodatak..ništa drugo nikakva magija...nikakvi carobni prah...ako imaš sredjenu prehranu za cilj koji ti je potreban...što ce ti dodatak?....osobno radije bi pojeo da mogu toliko nebi ga ni uzimao...ako nisi dobila željene rezultate....misliš da ce ti proteini sami napraviti rezultate?...gledaj draga ne moj se ljutiti...ali nece...znam kolegu koji je potoršio novaca i novaca na dodatke...a nije ništa postigao...sredi prehranu...ako nije stvar prehrane...sredi si vježbe...nešta od toga ne funkcionira...ne želim reci da je whey loš..dapace nije...ali beveze ceš baciti novac...na nešto...ako niej stvar u tome...tako da malo razmisli eto :) a iz dma nemoj kupovati ....sadrži ogromne kolicine laktoze i šecera....što mislim da nije tvoj cilj...pošto si na definiciji jel :)
Back to Top
Meirabelle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Meirabelle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2013 at 14:36
Ma nema razloga da se ljutim, pitala sam iskreno mišljenje, jer velim: pocetnik sam. Ko pita... :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2013 at 14:47
Nisam ni ja ekspert...niti sam nešto...i ja sam pocetnik...ali eto tako neke stvari znam...a iz DM-a ni blizu imaju dobre stvari oni...ali od proteina tih bježi :)
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2013 at 14:59
Originally posted by Meirabelle Meirabelle wrote:

Do sad nisam uspjela dobiti željene rezultate prehranom i vježbom. Možda je neki psihicki razlog tu al bi sad u to sve ukljucila i proteine :)

Ako je prehrana sredjena i trening kako treba, nema šanse da ne bude nikakvih rezultata. Ajde napiši što,kada,kako,koliko jedeš...i kako treniraš. Dobro ti je rekao mett, nece ti nikakvi proteini tu pomoci...a pogotovo ne ovi iz DM-a Smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.