New Posts New Posts RSS Feed - Supersize vs. Superskinny
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Supersize vs. Superskinny

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2015 at 23:39
Originally posted by iver iver wrote:

Originally posted by dena75 dena75 wrote:

Originally posted by dena75 dena75 wrote:

Originally posted by iver iver wrote:

nemam baš vremena, ali deno, tu netko šumom, netko drumom... Glukagon sa usporavanjem apsorpcije UH nakon obroka nema baš veze, nego sa povećanjem glukoze u krvi ukoliko je nema dovoljno,

...evo ga naBig smile...sretna 2015


...da staviš 2dcl vode i uliješ 1 dcl ulja sve u jednu čašu i staviš na sunce...ivere oće li ta voda ishlapit...neće!?..kad makneš ulje onda oće....e takva je funkcija UH i masti...jedan dio će se razgradit a jedan neće jer će ga zakočit masti...kad se masti potroše ostat će taj dio UH ...tada nastupa glukagon i uzima taj šećer i nosi ga do stanica...i ne tribaš pisat sa privjescima...ispada da si neki mudrijaš...lipo objasni....Wink...reći ću nešto..osobno si me ti zadrža na forumu(pozitivno mislim)Big smile...i u buduće kad svakome citiraš budi malo uljudniji jer niko nije rođen s znanjem...to ti je mana..

i u buduće kad svakome citiraš budi malo uljudniji jer niko nije rođen s znanjem...to ti je mana..

jest dena75, to mi je mana ovo si 100% pogodio. Nije mi namjera uvrijediti, ali imam alergiju na tvrdnje o znanju i lupetanju. Nije sramota ne znati i pitati, ili pogriješiti, nitko ne zna sve. Ali se predstaviti da "znam", takvi suradnici i partneri su me koštali bar neku dobru jedrilicu od preko 15 metara i stotine neprospavanih noći, pa u takvim stvarima nemam strpljenja. U svakom slučaju mi je drago da si ostao, razbijaš monotoniju i zabavan si, samo pazi na onaj mali prst u kojem je znanje. Da lijepo objasnim? Možda to napravim jednom mjesečno objasnim nešto nekome, ali puno radije od foruma trošim vrijeme na svoje učenje, ovo moje lupetanje na forumu je samo razbibriga dok pijem kavu ili gledam televiziju. Ali ako mi pomogneš u gradnji kuće, cijelo vrijeme ću ti besplatno davati instrukcije, 3 moje poduke na svaku tvoju :)))

...jel me to zezaš sa kućomBig smile....biće živiš tu blizu mene pa znaš da imam svoju kuću(novu)Big smile...je bavim se građevinom 20g i šef sam sam sebiEmbarrassed...od temelja do krova mogu te savjetovat i bilo šta vezi građevine...ako tu bude tribalo napravit neki glazbeni aranžman bez vokala(instrumental)  i to ću ti napravit i poslat mp3 u Zagreb(25g glazbe)...počeja sam se falitLOL...ivere detektira sam te ja davno i znaš da me ubodeš s tim privjescimaLOLLOL....ali viruj  mi stvarrno si me ti zadrža... nekad dođem pun energije odi i onda lupetan i srce mi leti prije mozgaLOL...šta se tiče fitnessa on me je preporodija ...izbacija iz depresije....neki novi život..jbte..paše miThumbs Up
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2015 at 11:34

Originally posted by dena75 dena75 wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:



:) dena, malo si zaglavio :) Koja je funkcija glukagona, odnosno u cemu se razlikuje od inzulina?

...jel se ovo smiješBig smile...ti si kriva šta si mi ga načulila u ušiAngryLOL...evo sad sam napisa iveru šta je glucagon...jbte pa nisam na medicinskom falkutetu da moram znati šta je glucagon...šta će mi on?!!...živija san i bez njegaBig smile..



ma ne brigaj se Big smile

p.s. nisam ni ja na medicinskom fakultetu Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2015 at 12:28

Originally posted by bejb bejb wrote:

sad gledam jednu mrsavicu koja jede identicno kao ja (kvalitativno) zadnja tri-4 mjeseca. javlja mi se lagana frustracija :D



 još puno upitnika ima kod tebe :) pošalji mi ono što smo se dogovorile ;)


Što se percepcije mršavosti tiče i svega toga o čemu si pisala....ja mislim da ja ni u jednom trenutku nisam pomislila da netko od njih izgleda zdravo :) No, puno je to epizoda....trebala biš mi reći koju gledaš pa da skupa iskomentiramo Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2015 at 00:53

..jel me to zezaš sa kućomBig smile....biće živiš tu blizu mene pa znaš da imam svoju kuću(novu)Big smile...je bavim se građevinom 20g i šef sam sam sebiEmbarrassed...od temelja do krova mogu te savjetovat i bilo šta vezi građevine...ako tu bude tribalo napravit neki glazbeni aranžman bez vokala(instrumental) i to ću ti napravit i poslat mp3 u Zagreb(25g glazbe)...počeja sam se falitLOL...ivere detektira sam te ja davno i znaš da me ubodeš s tim privjescimaLOLLOL....ali viruj mi stvarrno si me ti zadrža... nekad dođem pun energije odi i onda lupetan i srce mi leti prije mozgaLOL...šta se tiče fitnessa on me je preporodija ...izbacija iz depresije....neki novi život..jbte..paše miThumbs Up


Ne, nemam pojma da si gradio, samo da imaš veze sa bauštelom... Ja gradim vjerojatno slijedeće godine.
A tjelovježba je korisna u svakom slučaju, sretno sa nastavkom, samo ne diži ženu više :)))
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2015 at 10:45
Originally posted by iver iver wrote:


..jel me to zezaš sa kućomBig smile....biće živiš tu blizu mene pa znaš da imam svoju kuću(novu)Big smile...je bavim se građevinom 20g i šef sam sam sebiEmbarrassed...od temelja do krova mogu te savjetovat i bilo šta vezi građevine...ako tu bude tribalo napravit neki glazbeni aranžman bez vokala(instrumental) i to ću ti napravit i poslat mp3 u Zagreb(25g glazbe)...počeja sam se falitLOL...ivere detektira sam te ja davno i znaš da me ubodeš s tim privjescimaLOLLOL....ali viruj mi stvarrno si me ti zadrža... nekad dođem pun energije odi i onda lupetan i srce mi leti prije mozgaLOL...šta se tiče fitnessa on me je preporodija ...izbacija iz depresije....neki novi život..jbte..paše miThumbs Up


Ne, nemam pojma da si gradio, samo da imaš veze sa bauštelom... Ja gradim vjerojatno slijedeće godine.
A tjelovježba je korisna u svakom slučaju, sretno sa nastavkom, samo ne diži ženu više :)))

..nema problema ivere...dat ću par savjeta kad budeš na kojima sam ja pada...ženuLOLLOLLOL... jučer je za  ručak kombinirala juhu i voćni jogurt...LOL...zamisli te kombinacije i još je slanutak tu uvalila....slabo mi je došloDead...ne samo meni nego i dici....


Edited by dena75 - 08 Sijecanj 2015 at 10:48
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.