New Posts New Posts RSS Feed - subos
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

subos

 Post Reply Post Reply
Author
AnimaL View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnimaL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: subos
    Posted: 03 Veljaca 2007 at 13:47
znanima me jel itko od vas ide u SUBOS?
kakvi su uvijeti treniranja, ekipa  i  to sve?
Shut The f**k Up And Train
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2007 at 16:52
Bilo bi u redu da kazes grad i drzavu u kojoj se to nalazi.

Jer ima nas od svuda.
   
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2007 at 18:06
www.subos.hr 
Back to Top
AnimaL View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnimaL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2007 at 19:12

 nalazi se u zg-u...

btw. bio sam na  stranici, ali pitam vas za vase misljenje...

Shut The f**k Up And Train
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2007 at 15:08

 Ja sam u SUBOSu. Treniram tajl.boks. i jako sam zadovoljna. Imam treninge 3x na tjedan po sat i pol. A za koji si sport ti zainteresiran? Imas tamo sve i svasta.

Ne znam sta da ti kazem. Pitaj sta te zanima pa cu ti probati odg. :)

Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2007 at 15:12

 Sad sam vidjela sta te zanima...:)

Ekipa je super. Ja osobno imam osjecaj da smo svi tamo jedna mala obitelj :), svi se znaju i bas je ok.

Uvijeti treniranja...pa ovako...veca dvorana ne bi bila na odmet, ali tako je kako je...ali sto se rekvizita tice...stvarno je ok i klub se stvarno trudi konstantno obnoviti sta treba, nabaviti novu opremu itd.

Back to Top
Bobo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bobo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2007 at 01:58
Evo i ja tamo treniram ali wing chun.
Back to Top
Tanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2007 at 08:47
Kaj je to samo za studente (redovne, izvanredne)? Koliko se placa clanarina? Ima tajlandski boks??

Edited by Tanja
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2007 at 10:24

Ima tajlandski boks. Ja ga treninram. clanarina je 80kn. 3x tjedno, pon, sri i pet.

Ja mislim da je u startu bio plan kao za studente (nekima je to tjelesni) i SUBOS je u dogovoru s dosta fakulteta, ali mozes doci i trenirati bez obzira na to dal si student ili ne. Bar ja mislim. Nove cure kada dodju nisam primjetila da ih itko pita jesu li studentice tako da...Mozes doci vidjeti i pogledati pa ako ti se svidi...  

Back to Top
AnimaL View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnimaL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2007 at 18:26
Originally posted by petra petra wrote:

 Ja sam u SUBOSu. Treniram tajl.boks. i jako sam zadovoljna. Imam treninge 3x na tjedan po sat i pol. A za koji si sport ti zainteresiran? Imas tamo sve i svasta.

Ne znam sta da ti kazem. Pitaj sta te zanima pa cu ti probati odg. :)

  

gledao sam tamo na njihovoj stranice i jako me zainteresirao normalan, obicni boks, a posto inace volim borilacke vjestine, a teretana mi je nakon 2 god postala malo monotona , odlucio sam se za treniranje nekog "kontakt" sporta...

ovako, zanima me u vezi opreme, je opremu preko njih nabavljas i kako se cijene krecu... hvala ti unaprijed

Shut The f**k Up And Train
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2007 at 21:25

Pa ovako...ne znam koliki si pocetnik u svemu tome (jer si napisao da volis borilacke sportove pa ne znam dal je to samo vizualna ljubav  ili si se vec okusao u necemu), ali ako uzmem da si totalni pocetnik onda ti odmah nece trebati oprema jer prvo moras nauciti kako i sta i nece te naravno odmah staviti na vrecu nego prvo radis "u prazno" ispred ogledala (tako je kod nas na tajl.boksu, ali mislim i da je i drugdje tako). E sada...vrlo brzo ce ti trebati bandaze za zglobove, a cijena toga je cca. do 50kn, mislim da nije vise. Sljedece sto ce ti dobro doci su rukavice, a ako ih odmah bas ne kupis mozes uvijek uzeti one koju su tamo za sve. No kako njih ima samo nekoliko pari,a vas je puno vise od toga zato si u konacnici svatko kupi svoje rukavice, ali ako netko nema ili ih je zaboravio uvijek moze tamo uzeti one koje stoje. E sada cijene rukavica naravno variraju ovisno o kvaliteti i dal su za rekreativu ili profi, ali one koje ce tebi biti sasvim dovoljne su nekih 200kn (nemoj misliti da je to neki srot jer nije nego su zbilja kvalitetne). Ta cijena od 200kn se jos moze spustiti :), ako ih kupis u jednom ducanu u Maksimirskoj jer SUBOS je u dogovoru s tim ducanom i svi clanovi kluba tamo imaju neki popust. Kada krenes u SUBOS dobit ces iskaznicu i s tom iskaznicom odes i kupis rukavice :)

To je sve sta ti treba obavezno. Izbor obuce je na tebi, kao i odjeca. Kratke hlace i majica i to je to.

Decko koji vodi boks je meni jako dobar tako da vjerujem da bi i ti bio zadovoljan. 

Back to Top
AnimaL View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnimaL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2007 at 22:18
kao sto rekoh, puno ti hvala na ovim kvalitetnim informacijama...
jedva cekam da se sada vratim u ZG i odem vise na treninge....
btw. imas cugu!!! :)
 
Shut The f**k Up And Train
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2007 at 18:01

 :) Nema uopce problema!

Pozdrav!

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.