New Posts New Posts RSS Feed - Stomak-kako poravnati?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Stomak-kako poravnati?

 Post Reply Post Reply
Author
extii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Stomak-kako poravnati?
    Posted: 26 Ožujak 2007 at 01:01
Pozdrav svima, nova sam ovdje i treba mi vasa pomoc ili savjet.
Visok sam š93cm nisam siguran koliko kg oko š00, ruke i noge su mi savrseno mersave i proporcionalne, ali imam dosta masnih naslaga na stomaku. Bavim se kosarkom, rekreativno, 3 puta u tjednu, i to sto igramo je zaista  jak tempo, tako da mi fizicke aktivnoste ne nedostaje.
Interesuje me kako da se rijesm naslaga na stomaku, da li su to trbusnjaci i koliko ih treba dnevno raditi i da li postoji jos neka efikasna vjezba za to podrucije?
Back to Top
vanna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2007
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vanna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2007 at 10:18
pozdrav i tebi.

jedan od najefikasnijih metoda rjesavanja masnih naslaga i postizanje "lean" izgleda (sto podrazumijeva i stomak) je redoviti unos proteina i vjezbanje trbusnih misica. neko je opce pravilo da svi mi imamo trbusne misice, samo se treba rjesiti svih masnih naslaga da bi postali vidljivi i vjezbom ih mozes naglasiti. vjezba ima na desetke i na tebi je da si odredis tempo vjezbanja.

http://www.sixpacknow.com/abdominal_exercises.html

http://www.wikihow.com/Get-Six-Pack-Abs


rezultati ne dolaze preko noci (jedino ako imas liposukciju, hehe) i nastoj biti uporan!!!

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2007 at 12:41
Poslozi si kvalitetnu prehranu i sa jakim tempom treniranja trebao bi se rijesiti tog viska sala. Prehrana je najvaznija.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2007 at 14:20
Pozdrav extii i vanna, dobrodosli na forum

Za skidanje sala je najvaznija prehrana, a trbusnjaci ne skidaju salo , nego povecavaju trbusne misice i tako su oni vidljiviji.

Usput, Vanna dobri linkovi, mozes ih stavit i u temu "gif prikaz vjezbi" da to sve bude na jednom mjestu!

A skidanje sala nije brz proces, samo ti extii pazi na prehranu i vjezbaj, vidim da vec imas dosta fizickih aktivnosti pa to valjda nece bit toliki problem jer si vec naviknut na vjezbanje!

Inace, radite li na treningu sklekove i trbusnjake?
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2007 at 18:32

 Za topljenje masnog tkiva opcenito jedino ucinkovito rijesenje je crobna

aktivnost duljeg trajanja a manjeg intenziteta. Ako nemas pulsmetar za

mjerenje frekvencije srca onda to mora biti takav intenzitet da u svakom trenutku

mozes pricati dok vjezbas. Kosarka je ancrobna glikoliticka aktivnost sto znaci da

tijelo dobiva energiju iz glikogena a ne iz masnog tkiva. Trbusnjaci i sklekovi imaju

zanemariv ucinak u topljenju masnog tkiva. Ako hoces malo ubrzati proces uzmi si

L-Carnitine. 

   

Edited by fitnessHr
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.