New Posts New Posts RSS Feed - Sto vise savjeta je dobrodoslo!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Sto vise savjeta je dobrodoslo!

 Post Reply Post Reply
Author
Wannabe21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Ožujak 2018
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wannabe21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Sto vise savjeta je dobrodoslo!
    Posted: 01 Ožujak 2018 at 22:19
Bok ekipa..imam 16 godina i oduvijek sam bila bucmasta i naravno takva sam i ostala haha..visoka sam 168 cm i imam 82 kilograma trenutno..moj nekakav okvirni cilj je 66 kilograma..do prije 3 tjedna sam imala 85 kilograma al nacin na koji sam to postigla mi se ne svida...jedem skoro pa nista..Ako je neko voljan dat savjet kako smrsavit na zdraviji nacin i krenuti u teretanu ili ne? Bila bi zahvalna!!
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2018 at 22:36
Čekaj... polako. Kako si ti došla do tih 82 kilograma? Kako jedeš trenutno? (Bar 3 jelovnika cjelodnevna na sunce *wink* *wink*) Pretpostavit ću da živiš s roditeljima i da se možda nađe dosta tijesta, krumpira, sendviča, i ostalih M+UH kombinacija koje ne potrošiš onda... (ali slobodno me ispravi.) Isto ću pretpostaviti da imaš 2 puta tjedno tjelesni u školi. Krećeš li se što osim toga? Izgladnjivanje ti nije rješenje jer će ti se sve izgubljeno vratiti. Ovako okvirno mogu reći da kreneš s nečim lakšim(hodanje i možda 3 puta tjedno teretana, neki početnički pripremni prigram s utezima), i pročistiš prehranu (dakle keksi, čokolada, sokovi, coca cole, bomboni i slična sranja van, dobrodošle zobene, integralni kruh i žitarice, zdrave masti(orašasti, tuna, maslinovo), voće, povrće, meso, jaja, posni sir i 2 litre vode dnevno i kg bi trebali početi sami padati, u početku možda i samo s hodanjem. Imaš li kakvih zdravstvenih(hormonalnih) problema? Kako spavaš, tlak....? Pisala bi ja do sutra, ali mi u pola 11 ne pada višena pamet, a i kratka sam s vremenom.

Edited by Justanyone - 01 Ožujak 2018 at 22:39
Back to Top
Wannabe21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Ožujak 2018
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wannabe21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2018 at 23:30
Ovako prije sam trenirala i navikla sam da to sto pojedem potrosim i kilogrami su stajali na mjestu al kako sam krenula u srednju idem u dosta zahtjevnu skolu stalno san pod stresom i doma ne stizem rucat nikad i to se sve svelo na nesto prigristi ,pojest na brzinu i nakupi se...sto se tice aktivnosti hodam svaki dan stvarno dosta..a hormonalnih problema nemam to sam nedavno kontrolirala,tlak takoder uredu...Ja ne izgledam iskreno kao da imam toliko kilograma jer sam dosta misicava i nemam toliko trbuha al svejedno me ta brojka baca u depru i imam volju promjenit se i napokon bit ono sta sam oduvik zelila 😊
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2018 at 08:13
Ok... hajmo krenuti onda od dnevnog rasporeda i jelovnika. Barem 3 dana kako prosječno jedeš. (Što i koliko, barem otprilike). Što voliš jesti, što ne možeš smisliti, jesi li na što alergična/intolerantna.... kako meni doma izgleda, opet pitam? Što si trenirala i o kojoj se školi radi? Spominješ teretanu, uz toliko stresa ne stigneš organizirati prehranu, ali trening od 60 min 3x tjedno bi stigla? Koje su tebi kritične zone? Jer brojka na vagi sama po sebi ne znači ništa
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.