New Posts New Posts RSS Feed - sto mislite o ovome trebam pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

sto mislite o ovome trebam pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
Nemo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Lipanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nemo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: sto mislite o ovome trebam pomoc
    Posted: 06 Lipanj 2010 at 22:56
zelim definiciju i radim po ovakvom sistemu
Svaku vjezbu radim 60 ponavljanja uz odmor od trideset sekundi izmedu svake serije broj ponavljanja u seriji mi nije odreden vazno je samo da napravim 60 ponavljanja
izmedu svake vjezbe radim 90 sekundi crobno

Recite mi jeli to dobro i ako nije dobro sto da mijenjam
ZA SAD NORMALAN
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 23:05
  A kako ti mi to možemo reci kad ne znamo ništa o tebi..tvom treningu inace...stanju tvom tjela..snazi...kondiciji? kakve vježbe radiš niti bilo šta drugo?
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 23:06
Originally posted by Nemo Nemo wrote:

zelim definiciju i radim po ovakvom sistemu
Svaku vjezbu radim 60 ponavljanja uz odmor od trideset sekundi izmedu svake serije broj ponavljanja u seriji mi nije odreden vazno je samo da napravim 60 ponavljanja
izmedu svake vjezbe radim 90 sekundi crobno

Recite mi jeli to dobro i ako nije dobro sto da mijenjam


cek u teretani radiš 60 ponavljanja, kak te ekipa gleda?
Uzmi neki klasicni kružni trening i to je to.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Nemo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Lipanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nemo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 21:51
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
A kako ti mi to možemo reci kad ne znamo ništa o tebi..tvom treningu inace...stanju tvom tjela..snazi...kondiciji? kakve vježbe radiš niti bilo šta drugo?


a jbg imam donekle oblikovano tijelo snage imam onak dosta a vjezbe radim ove

BENCH PRESS
RAVNO RAZVLACENJE
BICEPS PREGIB Z SIPKOM STOJECI
HAMER PREGIB BUCICAMA
VUCENJE OD BEDARA DO BRADE
ODRUCENJE BUCICAMA
TRICEPS POTISAK NA LATU
FRANCUSKI POTISAK
LAT IZA GLAVE
VUCENJE NA DONJOJ KOLOTURI
NOZNA EKSTENZIJA
FLEKSIJA
NOZNI POTISAK

i to je ukratko to i to sve radim po 60 ponavljanja ali naravno vjezbe su mi razvrstane po danima ja sam ih tu napisao ovako samo da se zna o kojima se vjezbama radi
ZA SAD NORMALAN
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2010 at 21:59
  pa meni se tih 60 ponavljanja cini previše... mislim da je nekako logicnije da radiš kružnii trening...pa nekih 3-4 kruga???
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2010 at 05:04
ja na defki radim uglavnom 5x5 ili 8x3 da ne grebem previse po glikogenu
mrtav hladan
Back to Top
Nemo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Lipanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nemo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 23:28
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
pa meni se tih 60 ponavljanja cini previše... mislim da je nekako logicnije da radiš kružnii trening...pa nekih 3-4 kruga???


pa i meni se to cini previse ali od kad to radim imam kakve takve rezultate ne znam ni sam
preporucio mi je to jedan jako iskusan covjek ,a vidjet cu jos malo pa nesto promjeniti
ZA SAD NORMALAN
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2010 at 13:03
Originally posted by Nemo Nemo wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

 
pa meni se tih 60 ponavljanja cini previše... mislim da je nekako logicnije da radiš kružnii trening...pa nekih 3-4 kruga???


pa i meni se to cini previse ali od kad to radim imam kakve takve rezultate ne znam ni sam
preporucio mi je to jedan jako iskusan covjek ,a vidjet cu jos malo pa nesto promjeniti


Neznam, mora da je neki cromanijak ako ti je rekao da radiš svaki trening serije sa 60 ponavljanja

Kažem ti, više ceš koristi dobit od obicnog kružnog treniga, upper/lowera isl., potraži po forumu ima ih milijun
Rijeąeno na PM.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2010 at 14:39
  pa ono..radje radi kardio... i neki kružni u teretani.... a ne znam...vidi kako ce to djelovati na tebe...eksperimentiraj.....
Back to Top
Nemo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Lipanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nemo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2010 at 18:43
tako ce i biti ,a jbg rekao sam neke rezultate imam ali viDjet cu sto ce dalje biti

masu sam napravio OK ,a sad mi je zarka zelja definicija
ZA SAD NORMALAN
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.